امتیاز موضوع:
  • 2 رأی - میانگین امتیازات: 5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

گـُـفـتـُـــگـوےِ آزاد 【124】

(20-05-2014، 15:12)ツ سـُــــکـُــــــوت ツ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

[quote pid=1900644 dateline=1400587848]
کیا اینجا تو زمستون به دنیا اومدن ؟! :|
[/quote]
من...........
گـُـفـتـُـــگـوےِ آزاد 【124】 90
 سپاس شده توسط šhεïdα
آگهی
(20-05-2014، 15:14)ツ سـُــــکـُــــــوت ツ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(20-05-2014، 15:13)♠̮P̮s̮a̮l̮t̮e̮M̮♠̮ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

خصوصیت تیریا چیه؟
:|

خیلی عنن .. البته بلا نسبت دُخترا :| !!

(20-05-2014، 15:12)♠̮P̮s̮a̮l̮t̮e̮M̮♠̮ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

آیسان اسکی نرو:|
=)))))))

میخوام برم ب تو چه ؟! :|
دی هاهم مارو میخورن:|:|:|:|:|
=)))))))))

[ɴᴏᴛ ʀᴇᴀʟ]
 سپاس شده توسط Ƒαкє ѕмιƖє ، šhεïdα
(20-05-2014، 15:14)ツ سـُــــکـُــــــوت ツ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(20-05-2014، 15:13)♠̮P̮s̮a̮l̮t̮e̮M̮♠̮ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

خصوصیت تیریا چیه؟

(20-05-2014، 15:12)♠̮P̮s̮a̮l̮t̮e̮M̮♠̮ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

=)))))))

البته میدونم ایسان با من نیست

من هم تیرماهیم Rolleyes
^__^

دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

سپاس شده توسط Ƒαкє ѕмιƖє ، ✔ בختر ایرونـــــــے ✔ ، šhεïdα ، Mᴏsᴇs
(20-05-2014، 15:14)سلنا654321 نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

0_0
اهم

اهم اوهوم نکن .. :|

نقل قول: دی هاهم مارو میخورن:|:|:|:|:|
=)))))))))

:| به قول عرفان میریزن به پاشون :|

دی ماهی ها تیریا هارو میریزن ب پاشون :|
  Do ɴoт dαre тo ѕтop мe jυѕт ιɴ cαѕe ѕoмeoɴe ѕтopped мe گـُـفـتـُـــگـوےِ آزاد 【124】 90
 سپاس شده توسط ✔ בختر ایرونـــــــے ✔ ، šhεïdα

(20-05-2014، 15:11)pink lady نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(20-05-2014، 15:10)✔ בختر ایرونـــــــے ✔ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

کی خآصه اینجآ ؟ ( یعنی تیرمآهیه )

(20-05-2014، 15:09)♠̮P̮s̮a̮l̮t̮e̮M̮♠̮ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

ا.....
کمد:|
توهم تیری هستی:|؟
عجب:|:|

عآرعـ .. تیرم :|||||||||||||||||

من تیر ماهیم
سه تا تیری:|
خصوصیت تیریا چیه؟

مهم ترنیشون ~~~> خآصنـ ..
ازدروغ متنفرن ..
خود دآر ...
جذآب ..
هیممم ..
بخشش درحده چیـ .
با گذشتـ ..
شآید با رفتارش کاری کنه همه شرمندش شن ولی هیچوقت خودش شرمنده نمیشه !!
شوخـ ..
توبرخورد اول همه فکرمیکنن مغروریم ولی همچین چیزی نیـ !×
بازم بگم ؟؟
^_^
من همون رومیساما crying :viki:
 سپاس شده توسط Mᴏsᴇs ، -м α є ∂ є-
(20-05-2014، 15:16)pink lady نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

خصوصیت تیریا چیه؟

=)))))))

البته میدونم ایسان با من نیست

من هم تیرماهیم Rolleyes
نع دیگه گفتم غیر از دخترا ^_^ !!
  Do ɴoт dαre тo ѕтop мe jυѕт ιɴ cαѕe ѕoмeoɴe ѕтopped мe گـُـفـتـُـــگـوےِ آزاد 【124】 90
 سپاس شده توسط šhεïdα ، ✔ בختر ایرونـــــــے ✔
(20-05-2014، 15:14)✔ בختر ایرونـــــــے ✔ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(20-05-2014، 15:12)سلنا654321 نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(20-05-2014، 15:08)✔ בختر ایرونـــــــے ✔ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

آبآن مآهیآ ~~~>
هرروز یه جورنـ .. نه اینکه عوض شن .. فقط یه روز آرومن یه روز شیطونـ ..
دیرجوشـ ..
غرور دآره ولی مغرور نیـ .. کسی هم بدوستهـ .. غرور ومیذآره کنآر ..
حقیقت ودوست دآرن .. حتی اگه نآبودشون کنهـ ...
دوست دآرن عشقشونـ همیشه عآشقشون بمونهـ ..
مآئده اینآ خصوصیاته آبآنیا بودـ .. البته مقدآریشـ ...
و اخلاقِ تو ..
بذار یکم از اخلآقت بگم .. اون چیزی که برداشت میکنم وتواین چند برخوردی که بآهآت دآشتم فهمیدم ...

پیگیر همه چیزیـ ...
یه کآری ونصفه ول نمیکنی ...
چیزی یادت نمیرهـ ..
بعضی اوقآت بی دلیل تندی میکنی با دیگرآن ...
مهربونیـ ..
اوفف .. سیآستمدآر در حده چیـ ((:
با همه میگی میخندی منتهی کم صمیمی میشی ...
همینآ ..

هومم .. همین بودن دیگهـ ؟؟
((:

تو این مدت کم خوب شناختیا-_^
سیاستمدارو خوب اومدیBig Grin

^_^
با یه کلمه ات بیشترِ چیزآ رو رآجبت میفهمم ((:
بااب تو کی هستی دیه^_^
دقیقا درست بود
میگم و میخندم ولی صمیبمی نمیشم
با دوستام غرورومو کنار میزارم
مغرور نیستم اما غرور دارم
پیگیرمو هیچی بادم نمیره
وای تو فوق العاده ای-_^

سپاس شده توسط ✔ בختر ایرونـــــــے ✔ ، šhεïdα
از اسفندیا بدم میاد -_-
فقط بخاطر داداشم Smile
چون اسفندیه |:
plαy wιтн тнe вιɢ ɢυɴѕ
 سپاس شده توسط sjmmc ، šhεïdα ، ★~Ѕдула~★
(20-05-2014، 15:17)ツ سـُــــکـُــــــوت ツ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(20-05-2014، 15:14)سلنا654321 نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

0_0
اهم

اهم اوهوم نکن .. :|

نقل قول: دی هاهم مارو میخورن:|:|:|:|:|
=)))))))))

:| به قول عرفان میریزن به پاشون :|

دی ماهی ها تیریا هارو میریزن ب پاشون :|

چی آیسی ؟؟ واضح تر لدفا ((:
من همون رومیساما crying :viki:
 سپاس شده توسط Ƒαкє ѕмιƖє ، šhεïdα
کسی به جز من فروردینی نیست؟!!!!
 سپاس شده توسط šhεïdα

[-]
به اشتراک گذاری/بوکمارک (نمایش همه)
google Facebook cloob Twitter
برای ارسال نظر وارد حساب کاربری خود شوید یا ثبت نام کنید
شما جهت ارسال نظر در مطلب نیازمند عضویت در این انجمن هستید
ایجاد حساب کاربری
ساخت یک حساب کاربری شخصی در انجمن ما. این کار بسیار آسان است!
یا
ورود
از قبل حساب کاربری دارید? از اینجا وارد شوید.

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 6 مهمان