امتیاز موضوع:
  • 8 رأی - میانگین امتیازات: 4.13
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

♪ گفتگوی آزاد نُسخــہ 381 ♫

(06-10-2020، 16:42)ѕєнυη نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(06-10-2020، 16:41)♡ᴊɪᴍɪɴᴀ✿ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

الان میخام امضامو عوض کنم (:
هی .. خدانکنه :/
چی بود؟؟؟؟!!

جات خالی الان یه لیوان کاپوچینو خوردم/=
عوض بنما
اونموقع که لوهان از اکسو رفت سهون 18 سالش بود فقط 18 سال و بعد رفتنش افسردگی گرفت((=             #عشق_واقعی

نوش جونت Telegh_01
اخی الهی ):
دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
Karlina
آگهی
(06-10-2020، 16:41)♡ᴊɪᴍɪɴᴀ✿ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(06-10-2020، 16:39)ѕєнυη نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

واقعا؟من نفس نمیکشم/=
مشغول سهون/=
مشغول کاپوچینو و قهوه/=
یه چیز درباره سهون خوندم داغون شدم((=

چی بود؟؟؟؟!!

(06-10-2020، 16:39)|ᴛᴏxɪᴄ| نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

دیوونه بازی=vv

کاش همون موقع بود ):
تو فکرم هس منم ی لاوی بذارم D:
فق بگیم بخندیم (:
فکر خوبیه(:
امشب خوبه؟!D=
 سپاس شده توسط لــــــــــⓘلی
پوففففففففف Exclamation
(06-10-2020، 16:45)|ᴛᴏxɪᴄ| نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

چی بود؟؟؟؟!!

کاش همون موقع بود ):
تو فکرم هس منم ی لاوی بذارم D:
فق بگیم بخندیم (:
فکر خوبیه(:
امشب خوبه؟!D=

خبر میدم D:
دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
Karlina
 سپاس شده توسط *Aɴѕel*
کسی میتونه کمکم کنع؟؟؟
خاهش میکنم ج بدین
(06-10-2020، 16:44)♡ᴊɪᴍɪɴᴀ✿ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(06-10-2020، 16:42)ѕєнυη نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

جات خالی الان یه لیوان کاپوچینو خوردم/=
عوض بنما
اونموقع که لوهان از اکسو رفت سهون 18 سالش بود فقط 18 سال و بعد رفتنش افسردگی گرفت((=             #عشق_واقعی

نوش جونت Telegh_01
اخی الهی ):

مرسی Telegh_01 (سلطان قههوه ی ایران)
دلم براش کباب شد وقتی توی برنامه دعوتشون کرده بودن سهون فقط به یه جا چشم دوخته بود بدون اینکه حرفی بزنه(=
https://harfeto.timefriend.net/16290184051222
 سپاس شده توسط لــــــــــⓘلی
(06-10-2020، 16:33)*VENUS* نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

زارت :|

کاورمو گوش کردی؟(:
 سپاس شده توسط *VENUS*
(06-10-2020، 16:46)i_crazygirl نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

کسی میتونه کمکم کنع؟؟؟
خاهش میکنم ج بدین

جانم؟
 سپاس شده توسط Emmɑ
(06-10-2020، 16:48)*VENUS* نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(06-10-2020، 16:46)i_crazygirl نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

کسی میتونه کمکم کنع؟؟؟
خاهش میکنم ج بدین

جانم؟

بهت پ خ دادم
(06-10-2020، 16:47)ѕєнυη نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(06-10-2020، 16:44)♡ᴊɪᴍɪɴᴀ✿ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

نوش جونت Telegh_01
اخی الهی ):

مرسی Telegh_01 (سلطان قههوه ی ایران)
دلم براش کباب شد وقتی توی برنامه دعوتشون کرده بودن سهون فقط به یه جا چشم دوخته بود بدون اینکه حرفی بزنه(=

سلطاااانTelegh_01
وای خدا دلم سوختت crying
Karlina

[-]
به اشتراک گذاری/بوکمارک (نمایش همه)
google Facebook cloob Twitter
برای ارسال نظر وارد حساب کاربری خود شوید یا ثبت نام کنید
شما جهت ارسال نظر در مطلب نیازمند عضویت در این انجمن هستید
ایجاد حساب کاربری
ساخت یک حساب کاربری شخصی در انجمن ما. این کار بسیار آسان است!
یا
ورود
از قبل حساب کاربری دارید? از اینجا وارد شوید.

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 17 مهمان