امتیاز موضوع:
  • 8 رأی - میانگین امتیازات: 3.25
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

گــفـتـگـوی آزاد نـسـخـه 190

بعضي وقتا دلم ميخواد مدير باشم ||:
 سپاس شده توسط Mïņ̃†êR
آگهی
(11-08-2014، 20:07)βΑllεяiηΑ♡ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(11-08-2014، 20:06)mahdi0191 نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(11-08-2014، 20:04)βΑllεяiηΑ♡ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(11-08-2014، 19:58)βΑllεяiηΑ♡ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
http://www.flashkhor.com/forum/member.php?action=profile&uid=92391

اين كيه ؟؟.-.

چقد بازديد از پرو فايلش شد D:

||:

كيه؟.-.

پسر ننه باباش :|
من ميشناسمش ||:

خر

خو براچی میپرسی ؟
وقتی میشناسیش؟؟
مریضی :|

(11-08-2014، 20:07)Y.a.S.a.M.i.N نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

شیوآ جآن عمت تخفیف بده بهش !!

گُنــــــــــــــاه دآره به خدآ !!!!p336p336290

گناه داره میره جهنم به این چه ربطی داره :|

سپاس شده توسط βΑllεяiηΑ♡
(11-08-2014، 20:08)@H!V$ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(11-08-2014، 20:05)Mohammad 77 نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

شیوا ؟ ._.

زیاد نیست !؟ |:

شما دیدی چی گذاشته بودShy

میدونستید تبلیغ بالای 4 نفر بن دائم هستRolleyesحالا فرض کن تو چتروم با عکس گذاشتنSmile

بهش لطف کردم Rolleyes

تبلیغ نمیکرد به قران کریم !!
داشت نشون میداد کنترل پنل من چجوری شده شیوآ 
وگرنه اسم انجمن هم معلوم نبود تو عکس !
منصف بآش لطفا  !!
 سپاس شده توسط ^best girl^
شیوا گناه دارع بچه بعد  مدت ها اومده بود ذوق داشت جوونی کرد ببخشUndecided
مريض نيستم |:

ميخواستم يه كاري بكنم كردم |:
(11-08-2014، 20:09)Mohammad 77 نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(11-08-2014، 20:08)@H!V$ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(11-08-2014، 20:05)Mohammad 77 نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

شیوا ؟ ._.

زیاد نیست !؟ |:

شما دیدی چی گذاشته بودShy

میدونستید تبلیغ بالای 4 نفر بن دائم هستRolleyesحالا فرض کن تو چتروم با عکس گذاشتنSmile

بهش لطف کردم Rolleyes

V:

امضاشو من ویرایش کردم |:
من امضاشو ندیدم بن دائمش کنم؟Shyدارن بم فش میدن:cool:
دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
Channel
 سپاس شده توسط βΑllεяiηΑ♡ ، Mᴏsᴇs
اره شيوا *^_^

||||:
 سپاس شده توسط Mᴏsᴇs ، Mïņ̃†êR
(11-08-2014، 20:11)βΑllεяiηΑ♡ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

مريض نيستم |:

ميخواستم يه كاري بكنم كردم |:

به سلامتی :|

ERROR 404 !بآی !
 سپاس شده توسط ^best girl^
نقل قول: تبلیغ نمیکرد به قران کریم !!
داشت نشون میداد کنترل پنل من چجوری شده شیوآ 
وگرنه اسم انجمن هم معلوم نبود تو عکس !
منصف بآش لطفا  !!
ببخشید 0__________________________________0

دقیقا میشه تبلیغو برام ترجمه کنی و بگی چیو تبلیغ میبینی؟

اگه پیدا نبود من از کجا اومدم اونجا ودلیل محرومیتشم اسمشو زدم25r30
Channel
 سپاس شده توسط βΑllεяiηΑ♡ ، Mᴏsᴇs

[-]
به اشتراک گذاری/بوکمارک (نمایش همه)
google Facebook cloob Twitter
برای ارسال نظر وارد حساب کاربری خود شوید یا ثبت نام کنید
شما جهت ارسال نظر در مطلب نیازمند عضویت در این انجمن هستید
ایجاد حساب کاربری
ساخت یک حساب کاربری شخصی در انجمن ما. این کار بسیار آسان است!
یا
ورود
از قبل حساب کاربری دارید? از اینجا وارد شوید.

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 23 مهمان