امتیاز موضوع:
  • 11 رأی - میانگین امتیازات: 2.91
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

گفتگو آزاد | نُسخه [465]

7 1
دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
=/
دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
/=

ناشناس -_-
آگهی
(08-04-2022، 19:43)shahid نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(08-04-2022، 18:20)Mohlek نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

حی علی خیرالعمل

تو شعور نداری؟؟؟
نمیخوای از خودت عکس بزاری؟؟؟

ما معمولیا یه عکس از خودمون میگیریم
بعد اونو همه جا میزاریم
رو پروفایل تلگرامم هست یکی
ناشناس
 سپاس شده توسط shahid
(08-04-2022، 14:23)βάરãɲ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

.⁦(◍•ᴗ•◍)⁩

سلام برف جان خوبی؟
:}
 سپاس شده توسط βάરãɲ
(06-04-2022، 15:22)ᴠᴀᴍᴘɪʀᴇ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(06-04-2022، 7:42)ըoφsիīkα نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

نه از 2012 اینجا بودم 

http://dl.akskhor.ir/uploads1/Screenshot-2022-04-06-165321.png
عزیز از زمانی که عضو شدی حساب کن :>
اگه اینطوری باشه که من یه سال نی اینجام من 5 ساله اینجام :>

من از 2012 عضو شدم خب |||: اکانتم بلاک شد اون موقع ها دوباره اومدم وگرنه 9 سالم با 10 سال خیلی فرقی نداره 
 سپاس شده توسط ᴠᴀᴍᴘɪʀᴇ
هعی ..
حاجیا من اکانتم پرید چه غلطی کنم ؟:/
آرشم
big-dark
 سپاس شده توسط DarkLight ، ᴠᴀᴍᴘɪʀᴇ
(09-04-2022، 16:31)اصغربن ممد نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

حاجیا من اکانتم پرید چه غلطی کنم ؟:/
آرشم
big-dark

ثابت کنی آرشی بدون اینکه بگی
(08-04-2022، 18:07)shahid نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(04-04-2022، 3:29)ᴠᴀᴍᴘɪʀᴇ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

سوارم شن خو^^ وقتی یهو یورتمه رفتم پرتشون کردم پایین میفهمن که بره ها هم گرگ خوبین (=
خب حالت عادی چیزی ندارم که براش بخوام عاقلانه حرف بزنم دارم؟
نه مشکلی ندارم تا زمانی که درست درمون حرف بزنی هی رو حرفم یه بهونه نیاری(=
دخترا ؟حاجی چرا جم میبندی؟
حالا همون تا حالا تو چت استفاده نکرده بودم
هیچ ادمی همونی که نشون میده نی...من ایم چیزی که میبینین نیستم حاجی^^ تو حتی منو از نزدیک ندیدی حتی بام جز دو تا پ.ه بیشتر همکلام نشدی اونوقت میخوای درباره شخصیتم حرف بزنی؟

https://harfeto.timefriend.net/16387048419043

(: پلیز

ولش بابا
حس جواب دادن نیس
خو حس نداری چرا ریپ میزنی :/

(09-04-2022، 9:16)ըoφsիīkα نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(06-04-2022، 15:22)ᴠᴀᴍᴘɪʀᴇ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

http://dl.akskhor.ir/uploads1/Screenshot-2022-04-06-165321.png
عزیز از زمانی که عضو شدی حساب کن :>
اگه اینطوری باشه که من یه سال نی اینجام من 5 ساله اینجام :>

من از 2012 عضو شدم خب |||: اکانتم بلاک شد اون موقع ها دوباره اومدم وگرنه 9 سالم با 10 سال خیلی فرقی نداره 

ولش بابا حسش نی
نآشِنآسَم(:
 سپاس شده توسط shahid
چقدر خلوته
نآشناس
 سپاس شده توسط shahid
@_sehun_
خوندیش؟
https://s6.uupload.ir/files/img_20220410_233355_388_0cll.jpg
 سپاس شده توسط shahid

[-]
به اشتراک گذاری/بوکمارک (نمایش همه)
google Facebook cloob Twitter
برای ارسال نظر وارد حساب کاربری خود شوید یا ثبت نام کنید
شما جهت ارسال نظر در مطلب نیازمند عضویت در این انجمن هستید
ایجاد حساب کاربری
ساخت یک حساب کاربری شخصی در انجمن ما. این کار بسیار آسان است!
یا
ورود
از قبل حساب کاربری دارید? از اینجا وارد شوید.

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 6 مهمان