امتیاز موضوع:
  • 14 رأی - میانگین امتیازات: 4.07
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

گــفـتگـوے آزاد 【86】

(05-03-2014، 17:54)T A R A نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

خــدافض !! {:

تاراع 0_0
آواتارت رو دوس دارم{:
 سپاس شده توسط T A R A ، ツClas$i☪ J☯ ツ ، Thyme
آگهی
(05-03-2014، 17:54)AVA JOON نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(05-03-2014، 17:51)First Star نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

کسی مامان(فاطمه) و مامان بزرگمو (مونا)ندیده|=

تو کی مامان و مامان بزرگ دار شودیـــــــــ؟
والاع همه تشکیل خانواده دادن بجز ماع؟
تاراع من افسردگی مزمن گرفتم!
:159:cry2
من و دختر یتیمم رو هم به فرزند خوندگی قبول کن!
تــــــــــــــــــاراع؟
من میخوام بچت شم؟
هــر گــردی گــردو نــیس عــزیزم!! |:
-__-
دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
گــفـتگـوے آزاد 【86】 83
 سپاس شده توسط Thyme
(05-03-2014، 17:54)T A R A نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

خــدافض !! {:

آخر منو به فرزندی قبول کردی یا نع؟
گردو و گردالو چیع؟
زیر دیپلم صبت کن!
cry2
دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
Unknown
گــفـتگـوے آزاد 【86】 83
 سپاس شده توسط T A R A
(05-03-2014، 17:53)ALONE B0Y نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(05-03-2014، 17:49)helenpak نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(05-03-2014، 17:46)ALONE B0Y نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(05-03-2014، 17:42)helenpak نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

برو بچچچچچچچچچچچچچچچچچچچچ مامانم اوا
مامانم بچه ها Big Grin

(05-03-2014، 17:42)ALONE B0Y نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

congcongcongcong اخطارت مبارکت باشه Big Grin

همین ؟
حالا فکر کردم بن میشمDodgy
تنت هنوز میخاره !!! |:

تو هم هر دفعه بخارون
بیا اینم یه حرف دیگه بازم اخطار بدع =ا
ون از عرفان این از این =ا

(05-03-2014، 17:49)AVA JOON نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(05-03-2014، 17:46)ALONE B0Y نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(05-03-2014، 17:42)helenpak نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

مامانم بچه ها Big Grin

همین ؟
تنت هنوز میخاره !!! |:

آغای حاج آغا این دختر اجباری ما آب داغم بریزی روش هنوز تنش میخاره؟!!
:4chs:
ریخت دیگه
الان 30 درصد اب گرم دارم!
بیا توش اش بپزیم!
اونم به لطف این امیر =ا
خدا خدا میکنم تا اون موقع ثابت شم !!! خودم شخصا تورو اب داغ کنم Big Grin

...
ببین اب سردم داریم
فقط هیچ وقت استفاده نکردم.
سد ساختم هر وقت خواستم سدو باز میکنم خودمم وقتی اب گرمم می رم توش خنک میشم -___________-
 سپاس شده توسط Mr.Robot
(05-03-2014، 17:55)First Star نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

خــدافض !! {:

تاراع 0_0
آواتارت رو دوس دارم{:

مــرسی مــرسی !! {:
گــفـتگـوے آزاد 【86】 83
 سپاس شده توسط Thyme ، First Star
(05-03-2014، 17:57)T A R A نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(05-03-2014، 17:55)First Star نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

خــدافض !! {:

تاراع 0_0
آواتارت رو دوس دارم{:

مــرسی مــرسی !! {:

راس میقه!
آواتار جدیدت خشملع!
Heart
Unknown
گــفـتگـوے آزاد 【86】 83
 سپاس شده توسط T A R A

خــدافض !! {:

تاراع 0_0
آواتارت رو دوس دارم{:

اواتارت تو حلقم مامان بزرگ!
 سپاس شده توسط T A R A
(05-03-2014، 17:58)helenpak نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

خــدافض !! {:

تاراع 0_0
آواتارت رو دوس دارم{:

اواتارت تو حلقم مامان بزرگ!

آرع باوو
از نقاط انحرافی عکس میذارع!
Unknown
گــفـتگـوے آزاد 【86】 83
 سپاس شده توسط ツClas$i☪ J☯ ツ
(05-03-2014، 17:54)AVA JOON نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(05-03-2014، 17:51)First Star نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

کسی مامان(فاطمه) و مامان بزرگمو (مونا)ندیده|=

تو کی مامان و مامان بزرگ دار شودیـــــــــ؟
والاع همه تشکیل خانواده دادن بجز ماع؟
تاراع من افسردگی مزمن گرفتم!
:159:cry2
من و دختر یتیمم رو هم به فرزند خوندگی قبول کن!
تــــــــــــــــــاراع؟
من میخوام بچت شم؟
وا تاراع!
مامان بزرگ!
برام یه کلاه می بافی؟!
(05-03-2014، 17:57)helenpak نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(05-03-2014، 17:53)ALONE B0Y نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(05-03-2014، 17:49)helenpak نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

مامانم بچه ها Big Grin

همین ؟
تنت هنوز میخاره !!! |:

تو هم هر دفعه بخارون
بیا اینم یه حرف دیگه بازم اخطار بدع =ا
ون از عرفان این از این =ا

(05-03-2014، 17:49)AVA JOON نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

تنت هنوز میخاره !!! |:

آغای حاج آغا این دختر اجباری ما آب داغم بریزی روش هنوز تنش میخاره؟!!
ریخت دیگه
الان 30 درصد اب گرم دارم!
بیا توش اش بپزیم!
اونم به لطف این امیر =ا
خدا خدا میکنم تا اون موقع ثابت شم !!! خودم شخصا تورو اب داغ کنم Big Grin

...
ببین اب سردم داریم
فقط هیچ وقت استفاده نکردم.
سد ساختم هر وقت خواستم سدو باز میکنم خودمم وقتی اب گرمم می رم توش خنک میشم -___________-

اب سرد کیه ؟ |: کودوم مدیر ؟ |: منم اب منجمد دارم |: اقا صابر Tongue
 سپاس شده توسط ツClas$i☪ J☯ ツ

[-]
به اشتراک گذاری/بوکمارک (نمایش همه)
google Facebook cloob Twitter
برای ارسال نظر وارد حساب کاربری خود شوید یا ثبت نام کنید
شما جهت ارسال نظر در مطلب نیازمند عضویت در این انجمن هستید
ایجاد حساب کاربری
ساخت یک حساب کاربری شخصی در انجمن ما. این کار بسیار آسان است!
یا
ورود
از قبل حساب کاربری دارید? از اینجا وارد شوید.

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 11 مهمان