امتیاز موضوع:
  • 2 رأی - میانگین امتیازات: 3.5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

[ گفتگو آزاد نسخـ ـه 345 ]

(03-04-2020، 18:38)SHAGHAYEGH-MIRR نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(03-04-2020، 18:36)m.h.sa نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(03-04-2020، 18:30)SHAGHAYEGH-MIRR نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

@"S-T-I-N"
کجای دختر Sad

ستین نمیاد..
دلخوره از بچه ها..

من دیده بودمش
بهش پیامم دادم جوابمو نداد
10
گفتم شاید با تو چت میکنه.فکر نمیکردم ناراحت بشه
بهش بگو بیااااااااااااااااااااااااااااااااااادددددددددددددددددددددددد
خستم کردییییییییییییییییییینننننننننننننننننننننننن1919191919

خخخخخخخخخ
با من ک حرف میزد..از حرفاش فهمیدم دلخوره..
دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
https://harfeto.timefriend.net/16293567424736
آگهی
(03-04-2020، 18:40)SHAGHAYEGH-MIRR نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

@"sirvan.."
تو چیشدی که میخوای بریییییییییییییییییییییی
دیوووووووووووووووونمممممممممممممم
کردییییییییییییییییییینننننننننننن6666666

ای بابا نرفتم بمیرم که
دارم این رفیقمو با ماشین میبرم سر قرار ........ که اگه بگیرنمون به .... میریم مم مجبورمباهاش برم چون این اسکول رانندگی بلد نیست دخرم میگه یا بیا یا خودکشی دخرهم از اون دویونه هاست الان دارم میبرمش اگه بگیرنم به www مرم
(03-04-2020، 18:44)sirvan.. نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(03-04-2020، 18:40)SHAGHAYEGH-MIRR نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

@"sirvan.."

ای بابا نرفتم بمیرم که
دارم این رفیقمو با ماشین میبرم سر قرار ........ که اگه بگیرنمون به .... میریم مم مجبورمباهاش برم چون این اسکول رانندگی بلد نیست دخرم میگه یا بیا یا خودکشی دخرهم از اون دویونه هاست الان دارم میبرمش اگه بگیرنم به www مرم

تو رانندگی بلدییییییییی
من خودمو امشب اعدام میکنم
گواهینامه دارییییییییییییییییییییییییییی
اگه داشته باشی الان خودمو میکوشم
خخخخخخخخخخ شقی خوبی؟
دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
(03-04-2020، 18:46)m.h.sa نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

خخخخخخخخخخ شقی خوبی؟

این رانندگی میکنهcry2cry2cry2cry2اونوقت من هیجده سالمه بابام ماشین بهم نمیده
از من کوچیکترههههههههههههههههههههcry2cry2cry2cry2cry2cry cry2
(((:

•ناشناس•
لعنتیا هر چی تاپیک بود انداختین زباله دان الان با این وضع چه جوری مدیر بشم Angry
خلاف قوانین؟! تکراری؟! بی کیفیت؟! اسپمزا؟! اسپم؟!کم محتوا؟!
ویلای دو خوابه و ارزان قیمت در نزدیکی دریا در شهر رامسر (:
(03-04-2020، 18:48)SHAGHAYEGH-MIRR نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(03-04-2020، 18:46)m.h.sa نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

خخخخخخخخخخ شقی خوبی؟

بابایی من هروقت میخواد بهم ماشین بده مامانم نمیزاره..Telegh_49
میگه زوده..
111 سفید میخواممممممممممممممممممممممممم
با سیستمممممممممممممممممممممم
الیاسسسسسسسسسسسسسسسسسس کجاااااااااااااااااایییییییییییییییییییییی
(((:

•ناشناس•
[ گفتگو آزاد نسخـ ـه 345 ] 83
خلاف قوانین؟! تکراری؟! بی کیفیت؟! اسپمزا؟! اسپم؟!کم محتوا؟!
ویلای دو خوابه و ارزان قیمت در نزدیکی دریا در شهر رامسر (:
(03-04-2020، 18:46)SHAGHAYEGH-MIRR نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(03-04-2020، 18:44)sirvan.. نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

@"sirvan.."

ای بابا نرفتم بمیرم که

تو رانندگی بلدییییییییی
من خودمو امشب اعدام میکنم
گواهینامه دارییییییییییییییییییییییییییی
اگه داشته باشی الان خودمو میکوشم

خخخخححححح
نه ندارم ولی بلدم انقدری بلدم که تا الان نصفه اذربایجان غربی رو با ماشین تنها رفتم
دختر چی فکر کردی من از 13 سالگی رانندگی میکنم ماشین که هیچی نیست تو بیا ماتور برون ببین اون چیه

من که هیچی دختر عمم هایده اون یه سال از من کوچیکتر از من بهتر رانندگی کنه تنها دختری که توی کورس بهش باختم البته ماشینامونو عوض کرده بودیم ها

(03-04-2020، 18:49)m.h.sa نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(03-04-2020، 18:48)SHAGHAYEGH-MIRR نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

خخخخخخخخخخ شقی خوبی؟

بابایی من هروقت میخواد بهم ماشین بده مامانم نمیزاره..Telegh_49
میگه زوده..

خوب وقتی مامانت نیست برو سوارشو دیگه

[-]
به اشتراک گذاری/بوکمارک (نمایش همه)
google Facebook cloob Twitter
برای ارسال نظر وارد حساب کاربری خود شوید یا ثبت نام کنید
شما جهت ارسال نظر در مطلب نیازمند عضویت در این انجمن هستید
ایجاد حساب کاربری
ساخت یک حساب کاربری شخصی در انجمن ما. این کار بسیار آسان است!
یا
ورود
از قبل حساب کاربری دارید? از اینجا وارد شوید.

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 2 مهمان