امتیاز موضوع:
  • 3 رأی - میانگین امتیازات: 3.67
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

گـفـتگـوی آزاد نـسـخـه ..142..

(14-06-2014، 11:24)♥CRAZY G!RL♥ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(14-06-2014، 11:21)Donya Garmoosa2 نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(14-06-2014، 11:19)♥CRAZY G!RL♥ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(14-06-2014، 11:16)Donya Garmoosa2 نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

گندددددددددددددد بزنن نت کم سرعتو×___________×
 از سرعت اینترنت حلزون قطع نخاع شده نباید انتظاری داش:|

تآ یکی به تلفن دس میزنه قط میشه تفـــــــــــــٍ ×_×
 من یه آجی 7 سال کوچیکتر از خودم دارم من بیرون بودم اومده دستکاری کرده لپ تاپ رو فیسبوکو خراب کرده
الانم میخوام وصل کنم وصل نمیشه به خاطر سرعت._.

کلا آشغاله اینترنت ایران نمیشه انتظاری داش!
دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
گـفـتگـوی آزاد نـسـخـه ..142.. 83
 سپاس شده توسط ♥CRAZY G!RL♥
آگهی
(14-06-2014، 11:26)ツ سـُــــکـُــــــوت ツ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(14-06-2014، 11:23)♠̮P̮s̮a̮l̮t̮e̮M̮♠̮ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

امضام گند...
پروفایلم آشغال....
آواتارم دمده:|...
هی...

چون امضای من تو پروفایلته گنده ؟ :|

بهت آواتار بدم ؟ ـ_ـ

هییی ـ_ـ*
اون رو که از رو خودم اسکی رفتی-_-
دارم..

[ɴᴏᴛ ʀᴇᴀʟ]
 سپاس شده توسط Ƒαкє ѕмιƖє ، Dɪʀᴇᴄᴛɪᴏɴᴇʀ~Gɪʀʟ
(14-06-2014، 11:23)♠̮P̮s̮a̮l̮t̮e̮M̮♠̮ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

امضام گند...
پروفایلم آشغال....
آواتارم دمده:|...
هی...
 خوب مجبوری  آواتار-امضا-پروفایلی که دوست نداری رو بزاری؟
 سپاس شده توسط Mᴏsᴇs
(14-06-2014، 11:26)pink lady نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(14-06-2014، 11:24)Directioner girl نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(14-06-2014، 11:23)pink lady نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

سلام....!

ستی عشقم ^_^ !

بیشور شدی تازگیا -_-

مسافرت بهت اصن نساخته آ :| !

خوبیی ؟! ^__^

؟!!

نه خیلی جالب بود برام!

اره خوبم

تو خوبی؟!!
نه اتفاقا با من بد اخلاقی ـ_ـ

اوهومـ ^_^* !
 سپاس شده توسط pink lady
(14-06-2014، 11:25)Directioner girl نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(14-06-2014، 11:22)ツ سـُــــکـُــــــوت ツ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(14-06-2014، 11:21)Directioner girl نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

نه نخیر اوسکل پـِـریه اسمش پِـری نیگا ~~> Perri !

فرق داره با پَـری :|

اسم دوس دختر زین پِـریه -_-

میدونم میخواستم سوتی بهت یادآوری کُنم -_- !
زین رو تلفظ کن آیس Big Grin !

زین میگفتی ؟! زِین باس بگی ._.
مگه زین نیست._.؟

[ɴᴏᴛ ʀᴇᴀʟ]
 سپاس شده توسط Dɪʀᴇᴄᴛɪᴏɴᴇʀ~Gɪʀʟ ، Ƒαкє ѕмιƖє
(14-06-2014، 11:25)Directioner girl نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

من دلم میخواد فارسی را پاس بدارم -_- !

میدونم تو دهنم نمیچرخه .. !
  Do ɴoт dαre тo ѕтop мe jυѕт ιɴ cαѕe ѕoмeoɴe ѕтopped мe گـفـتگـوی آزاد نـسـخـه ..142.. 83
 سپاس شده توسط Dɪʀᴇᴄᴛɪᴏɴᴇʀ~Gɪʀʟ ، Mᴏsᴇs
(14-06-2014، 11:25)ІƝ ƬНΈ ƝΛМΈ OϜ GOĐ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

ﺩﻭﺑﺎﺭﻩ ﮐﻨﺎﺭ ﺁﺏ ﺯﯾﺮ ﺳﺘﺎﺭﻩ ﻫﺎﯾﯿﻢ
ﺧﻮﺷﺤﺎﻝ ﺍﺯ ﺍﯾﻦ ﮐﻪ ﺗﻮ ﺑﻬﺘﺮﯾﻦ 3 ﻣﺎﻩ ﺳﺎﻟﯿﻢ
ﺗﻨﻬﺎ ﻣﺸﮑﻞ ﺍﯾﻨﻪ ﮐﻪ ﺗﺤﺖ ﻓﺸﺎﺭ ﺧﻮﺍﺑﯿﻢ
ﻫﻤﻪ ﭼﯽ ﻋﺎﻟﯿﻪ ﻭﻟﯽ ﺍﮔﻪ ﺑﺬﺍﺭﻩ ﭘﺎﯾﯿﺰ
ﭼﺮﺍ ﻣﯿﺮﻩ ﺟﻠﻮ ﻋﻘﺮﺑﻪ ﻫﯽ؟
ﻣﺘﻨﻔﺮﻡ ﺍﺯ ﺗﻪ ﺩﻝ
ﻣﻦ ﺍﺯ ﺍﻭﻝ ﻣﻬﺮ
 ولی من عاشق روز اول مهرم ^_^ خخخ
 سپاس شده توسط RedSparrow
(14-06-2014، 11:29)♠̮P̮s̮a̮l̮t̮e̮M̮♠̮ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(14-06-2014، 11:22)ツ سـُــــکـُــــــوت ツ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(14-06-2014، 11:21)Directioner girl نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

نه نخیر اوسکل پـِـریه اسمش پِـری نیگا ~~> Perri !

فرق داره با پَـری :|

اسم دوس دختر زین پِـریه -_-

میدونم میخواستم سوتی بهت یادآوری کُنم -_- !

مگه زین نیست._.؟
|:

مگه دوچرخس ؟! :|

انسانه :|

zayn زِین :|
 سپاس شده توسط Mᴏsᴇs ، Ƒαкє ѕмιƖє
(14-06-2014، 11:28)♠̮P̮s̮a̮l̮t̮e̮M̮♠̮ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

اون رو که از رو خودم اسکی رفتی-_-
دارم..

*ـس نگو :|

مال تو یو ها ها ها داشت -_- !

آواتارت مُضخرفه (: !

نقل قول: نه اتفاقا با من بد اخلاقی ـ_ـ

مث تو که با من بداخلاقی S: !
  Do ɴoт dαre тo ѕтop мe jυѕт ιɴ cαѕe ѕoмeoɴe ѕтopped мe گـفـتگـوی آزاد نـسـخـه ..142.. 83
 سپاس شده توسط Dɪʀᴇᴄᴛɪᴏɴᴇʀ~Gɪʀʟ ، Mᴏsᴇs
جـــووووون *___*

:| !

نقل قول: مث تو که با من بداخلاقی S: !
من بـآت بد اخلاق نیستمـConfused
 سپاس شده توسط Ƒαкє ѕмιƖє

[-]
به اشتراک گذاری/بوکمارک (نمایش همه)
google Facebook cloob Twitter
برای ارسال نظر وارد حساب کاربری خود شوید یا ثبت نام کنید
شما جهت ارسال نظر در مطلب نیازمند عضویت در این انجمن هستید
ایجاد حساب کاربری
ساخت یک حساب کاربری شخصی در انجمن ما. این کار بسیار آسان است!
یا
ورود
از قبل حساب کاربری دارید? از اینجا وارد شوید.

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 21 مهمان