امتیاز موضوع:
  • 4 رأی - میانگین امتیازات: 5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

تخمين زمان مرگ!(بياتوببين كي ميميري)

زمان مرگ شما : روز چهارشنبه ، 23 ام مرداد ماه سال 1437 ساعت 03 و 55 دقيقه و 08 ثانيه است. شما تا آن زمان 44 سال 6 ماه و 15 روز و 12 ساعت و 36 دقیقه و 24 ثانیه فرصت دارید.ConfusedConfused
پاسخ
 سپاس شده توسط ♣♦♠l♥k♠♦♣
آگهی
زمان مرگ شما : روز چهارشنبه ، 25 ام خرداد ماه سال 1446 ساعت 05 و 58 دقيقه و 26 ثانيه است. شما تا آن زمان 53 سال 4 ماه و 17 روز و 14 ساعت و 36 دقیقه و 51 ثانیه فرصت دارید. ترک رفتارهای مخرب مانند سیگار کشیدن می توانید این مدت را بیشتر کند.
شما اکنون حدود 13 سال سن دارید که معادل 4830 روز می باشد همچنین 115923 ساعت از عمر شما سپری شده است.
اصن دوستون ندارم !! آخه سپاس نمیدید!Sad
پاسخ
 سپاس شده توسط ♣♦♠l♥k♠♦♣
زمان مرگ شما : روز شنبه ، 28 ام آبان ماه سال 1435 ساعت 22 و 37 دقيقه و 19 ثانيه است. شما تا آن زمان 42 سال 9 ماه و 21 روز و 22 ساعت و 53 دقیقه و 2 ثانیه فرصت دارید.
‏در روزگاری که سلام و خداحافظ فرقی‌ با هم ندارند
نه ماندن کسی‌ حادثه ست نه رفتنِ کسی‌ فاجعه
پاسخ
(06-02-2014، 21:32)♣♦♠l♥k♠♦♣ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(06-02-2014، 21:26)dead space نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

مسخره بود طبق اين محاسبه من هفته ديگه ميميرم
خخخخخخخخخخ
جون من زمان دقيقش روبگوبينم هفته ي ديه زنده اي يانع

اوه خدابیامرزتcryingcrying

من56سال عمر میکنم عشقم48 سالگیcryingcryingcrying
              تخمين زمان مرگ!(بياتوببين كي ميميري) 8

پاسخ
جالب بود
پاسخ
[size=large]یعنی من 47 سال و 2 ماه فرصت دارم اوووووووووووووووووووووووووووووووهههه بابا اه پس قیامت رو میبینیم
[b]قویماروخ آل جونشین رنگی سولا***قورخولوخ یوردوموزا کولگه سالا Cool
[/b]

پاسخ
همه چیز دست خداست این حرف هارو وللشAngry
ای رفیق باوفا!هرشب دعایت می کنم.گرندارم زانتیا!فرغون سوارت می کنم.
پاسخ
زمان مرگ شما : روز یکشنبه ، 31 ام شهریور ماه سال 1443 ساعت 17 و 29 دقيقه و 12 ثانيه است. شما تا آن زمان 50 سال 7 ماه و 25 روز و 16 ساعت و 19 دقیقه و 14 ثانیه فرصت دارید.
پاسخ
(06-02-2014، 21:26)dead space نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

مسخره بود طبق اين محاسبه من هفته ديگه ميميرم
خبر!
خبر!
خبر!
دوست عزيزمون به ديارياغي رفتند!
چــِِِِِِِِـ ـ ـ ـــرآ تـــــ ـ ـ ــــوكـِِِِِِِِِِـــ ـ ـ ـــدِِِِِِِِِري دآيـــــ ـ ـ ــــي؟!
پاسخ
مان مرگ شما : روز شنبه ، 14 ام دی ماه سال 1443 ساعت 07 و 15 دقيقه و 10 ثانيه است. شما تا آن زمان 50 سال 11 ماه و 5 روز و 12 ساعت و 14 دقیقه و 22 ثانیه فرصت دارید. ترک رفتارهای مخرب مانند سیگار کشیدن می توانید این مدت را بیشتر کند.
شما اکنون حدود 13 سال سن دارید که معادل 4545 روز می باشد همچنین 109088 ساعت از عمر شما سپری شده است.
من این روز میمیرم:hlp:

زمان مرگ شما : روز پنجشنبه ، 12 ام خرداد ماه سال 1401 ساعت 23 و 01 دقيقه و 52 ثانيه است. شما تا آن زمان 8 سال 3 ماه و 20 روز و 2 ساعت و 47 دقیقه و 18 ثانیه فرصت دارید. ترک رفتارهای مخرب مانند سیگار کشیدن می توانید این مدت را بیشتر کند.
شما اکنون حدود 50 سال سن دارید که معادل 18593 روز می باشد همچنین 446239 ساعت از عمر شما سپری شده است.
من نمی تونم مرگ عزیزمو ببینمcrying
راستی این که واقعی نیستDodgy
پاسخ

[-]
به اشتراک گذاری/بوکمارک (نمایش همه)
google Facebook cloob Twitter
برای ارسال نظر وارد حساب کاربری خود شوید یا ثبت نام کنید
شما جهت ارسال نظر در مطلب نیازمند عضویت در این انجمن هستید
ایجاد حساب کاربری
ساخت یک حساب کاربری شخصی در انجمن ما. این کار بسیار آسان است!
یا
ورود
از قبل حساب کاربری دارید? از اینجا وارد شوید.

موضوعات مرتبط با این موضوع...
Music • ꒱ سابلیمینال اتاق زمان ☆ ・ྀ༊ ꒰ •
Rainbow صبح بخیر . ظهر بخیر در کدام مدت زمان از خواب پا میشی!؟
  بیا زمان مرگتو ببین
Lightbulb ایده برای زمان بی حوصله بودن
  ترول زمان محرومیتم ۸___۸
  هوش مصنوعی گوگل زمان و احتمال مرگ بیماران را محاسبه می کند
Question اگه میتونستی زمان و به عقب برگردونی یا تو زمان سفر کنی به چه زمانی میرفتی؟؟
  زمان ورود محصولات جدید ایران خودرو
  شکل ماه در زمان تولدتان
  حمام رفتن زمان پدر هايمان.....

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان