امتیاز موضوع:
  • 4 رأی - میانگین امتیازات: 5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

گــفـتگـوے آزاد 146

(18-06-2014، 15:32)××~بهتـــرین××~ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(18-06-2014، 15:30)~KiAηA~ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

حرس نخور گلم...منتظر هیچی هم نباش...اس ام اس عاشقانه هم نفرس...دیگه جوابی نمیگیری...

ی مشت عنتـر و مـنتر دورمونو گرفتن ! :|

ببند اون گـآلرو تا نبستمش ...

خُـف بمیر ..

با من در نیوفت .. وگرنه ب شیکـر خوردن میوفتی خانومی ..

تینا؟>_<

بیخی باو-_-

کیانا جونم بس کن دیه دُخی(:

تینا تو هم دیه کشش ندهAngel
 سپاس شده توسط Dead Silence ، ~KiAηA~
آگهی
(18-06-2014، 15:33)Thief نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(18-06-2014، 15:32)~KiAηA~ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(18-06-2014، 15:29)♠̮P̮s̮a̮l̮t̮e̮M̮♠̮ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(18-06-2014، 15:28)Thief نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(18-06-2014، 15:25)Av!Sh@ 1D نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

خودت تنهایی ب این نتیجه رسیدی یا کسیم کمکت کرد ؟! |:

نه من از هیچ کسی کمک نگرفتم حدس زدم
:|:|:|:|

یعنی من عاشق مغز متفکرتم!
من اگه صد سال هم فک میکردم نتیجه نمیگرفتم!

بله بایدم باشی
و این هوش کم تورو نشون می ده که چنین چیزی رو باید بیش تر از صد سال روش فکر کنی 

بدرود

خدا. همه مریضارو یاری کنه |:

آمین |:

هرچند ب تو امیدی نیست |:
(18-06-2014، 15:34)♠̮P̮s̮a̮l̮t̮e̮M̮♠̮ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(18-06-2014، 15:32)frost نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(18-06-2014، 15:31)☆★ super star★☆ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(18-06-2014، 15:27)frost نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

رژی عخشولم^____________________________^

خوبی تُ؟

ببخشید پ.خ ندادم/:

چ خبر؟؟(:

مرض^________^
نع ت خوبی؟^__^
من میخواستم بدم یادم رف ببخشیدO.o
سلامتی ت چی؟^__^

کوفت-_-

هیم((:

من ک همیشه خوبم هاها(=

کارنامه رو گرفتمAngel
چند؟+_+

شدم/:

19/64-_-
 سپاس شده توسط Mᴏsᴇs ، இFATEMEHஇ
(18-06-2014، 15:35)♠̮P̮s̮a̮l̮t̮e̮M̮♠̮ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

خیار شور را رنده کنید و آبش را بگیرید.:|:|:|:|

چقدر پاستیل بخوریم؟ :|:|:|
دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
گــفـتگـوے آزاد 146 8
 سپاس شده توسط Mᴏsᴇs ، Brooklyn Baby ، Dead Silence
(18-06-2014، 15:32)T A R A نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(18-06-2014، 15:28)இFATEMEHஇ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(18-06-2014، 15:24)T A R A نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(18-06-2014، 15:19)♠̮P̮s̮a̮l̮t̮e̮M̮♠̮ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(18-06-2014، 15:18)T A R A نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

خفه شو اول خودمم .-.
تارا دهنت:|

دو ساعته دارم پروفت رو ریلود میکنم....

زل زدی به افراد آنلاین:|
واقعا ؟._.
به تو چه پشه؟! ._.
(18-06-2014، 15:20)இFATEMEHஇ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(18-06-2014، 15:18)T A R A نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

فاطی ^__^

تـــــــــــآآآآرآ ^ــــــــــــ^

عخشــــم dلـــم برات تنg شـــــdه بـــــوd (;

تـآرآ ببیــــن ..

مــن Dیـه غــریبه شـdم -ــــــــ-

فاطی ^_____^

منم خب .__.

گو خوردی .-.

آخــه dیgـه هیشکــــی محـل نمیـDه ||=

یـه مـآه نبـوdـم |:

ولــی تو کـه هســـی ((:

خــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــوبی جیGروووووو ؟؟!

بقیه رو چیکار داری؟! ._.
چرا نبودی تو گوساله ها؟! >_<

امتحـآنـآ ^ـــــــ^

کـآمپیوترمم خـراب شـDه بـوD ..

تارا تارا تارا ^ـــــــــــ^

عـآآآووووشختـــم کـه مــــن ^ـــــــــــــــــــــــــ^
|:
 سپاس شده توسط T A R A ، Brooklyn Baby
(18-06-2014، 15:33)Thief نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(18-06-2014، 15:32)~KiAηA~ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(18-06-2014، 15:29)♠̮P̮s̮a̮l̮t̮e̮M̮♠̮ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(18-06-2014، 15:28)Thief نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(18-06-2014، 15:25)Av!Sh@ 1D نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

خودت تنهایی ب این نتیجه رسیدی یا کسیم کمکت کرد ؟! |:

نه من از هیچ کسی کمک نگرفتم حدس زدم
:|:|:|:|

یعنی من عاشق مغز متفکرتم!
من اگه صد سال هم فک میکردم نتیجه نمیگرفتم!

بله بایدم باشی
و این هوش کم تورو نشون می ده که چنین چیزی رو باید بیش تر از صد سال روش فکر کنی 

بدرود

اره اره-__-

هنو نفهمیدی نه؟؟؟
(18-06-2014، 15:36)T A R A نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(18-06-2014، 15:35)♠̮P̮s̮a̮l̮t̮e̮M̮♠̮ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

خیار شور را رنده کنید و آبش را بگیرید.:|:|:|:|

چقدر پاستیل بخوریم؟ :|:|:|
پیازچه را ساطوری خرد کنید:|:|:|

[ɴᴏᴛ ʀᴇᴀʟ]
 سپاس شده توسط Dead Silence ، Brooklyn Baby ، T A R A
(18-06-2014، 15:35)frost نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

تینا؟>_<

بیخی باو-_-

تینا دیه کشش ندهAngel

دِ آخه داری زر زیادی میزنه ...

باس دهنشو گِــــل رف ..

هنو منو نشناخته داره اینطوری قُد قُد میکنه ..
شما نه جنگیدینو بردین

ما جنگیدیم و باختیم ..
 سپاس شده توسط Brooklyn Baby ، T A R A
رضا تو گرفتی؟0.0
 سپاس شده توسط Mᴏsᴇs
هعی 

دلم واسش تنگ شدهcry girl

دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
http://www.flashkhor.com/forum/member.php?action=profile&uid=109650
 سپاس شده توسط Av!Sh@ 1D

[-]
به اشتراک گذاری/بوکمارک (نمایش همه)
google Facebook cloob Twitter
برای ارسال نظر وارد حساب کاربری خود شوید یا ثبت نام کنید
شما جهت ارسال نظر در مطلب نیازمند عضویت در این انجمن هستید
ایجاد حساب کاربری
ساخت یک حساب کاربری شخصی در انجمن ما. این کار بسیار آسان است!
یا
ورود
از قبل حساب کاربری دارید? از اینجا وارد شوید.

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 28 مهمان