امتیاز موضوع:
  • 2 رأی - میانگین امتیازات: 3
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

گـُـفـتـُـــگـوےِ آزاد 【266】

(09-09-2015، 15:43)×...Icy Girl...× نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(09-09-2015، 15:42)▲Aяєηα▲ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

من نمی دونم چرا هر کی از راه میرسه ادعا شاخی می کنه؟؟؟ Exclamation

کلاس داره نیگاه
ههــ :4chs:

:4fv:  خودمم از دس رفتم

لامصب تو چقدر شاخی Big Grin Big Grin Big Grin
گـُـفـتـُـــگـوےِ آزاد 【266】 79
 سپاس شده توسط ✘Nina✘ ، # αпGεʟ
آگهی
(09-09-2015، 15:46)Aiden Pearce نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

و تاحالا عکس خودمو نزاشتم تو پروفایلم |:
هیچ وقت موقع شاخ بازی عکس خودتو نزار مایه خنده میشی 

اهم:|
 سپاس شده توسط bOoOoOy ، Aiden Pearce ، ✘Nina✘ ، # αпGεʟ
من پست ورزشی تو گ.ا گذاشتم.. :v
 سپاس شده توسط Aiden Pearce ، ✘Nina✘ ، # αпGεʟ
(09-09-2015، 15:45)▲Aяєηα▲ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(09-09-2015، 15:43)Aiden Pearce نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(09-09-2015، 15:42)▲Aяєηα▲ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

میگم حرف نزن میاد |:

؟؟؟؟؟؟؟
چی میگی؟؟/

امیر یه چی میگم اخطار نده  Big Grin
منـ دیگـر به گذشتهـ نگاهـ نمی‌کنمـ. پشیمانـ نیستمـ. منـ بهـ آیندهـ نگاهـ می‌کنمـ. همهـ چیز بهـ یکدیگر متصـلـ هستند و منـ از آنـ برایـ افشاگریـ استفادهـ میـ کنم، برایـ محافظتـ و اگر لازمـ شد ... برایـ مجازاتـ.

(Aiden Pearce)
 سپاس شده توسط ✘Nina✘ ، tyjtfhdhr ، Jack Daniel'ѕ ، # αпGεʟ
جای اوا و لعیا و نازنین وشیوا تو گ ا خالیه cry2

لعیا و نازنین محروم شدن به کنار
اوا و شیوا هم که کلا این طرف ها نمیان cry2
?Isn't it lovely, all alone
...Heart made of glass, my mind of stone
 سپاس شده توسط bOoOoOy ، Aiden Pearce ، # αпGεʟ
(09-09-2015، 15:45)▲Aяєηα▲ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(09-09-2015، 15:43)Aiden Pearce نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

میگم حرف نزن میاد |:

؟؟؟؟؟؟؟
چی میگی؟؟/

علی :/\
بترکی :/\

(09-09-2015، 15:46)~ChaRizMa~ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

جفت علیا:|
جم کنین:|
علی فرانسوی تو بیا بغل عمو:|

جوونز
 سپاس شده توسط Aiden Pearce ، ✘Nina✘ ، bOoOoOy ، tyjtfhdhr ، # αпGεʟ
(09-09-2015، 15:46)▲Aяєηα▲ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(09-09-2015، 15:43)×...Icy Girl...× نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

کلاس داره نیگاه

لامصب تو چقدر شاخی Big Grin  Big Grin  Big Grin

میدونم 4fvf 4fvf

(09-09-2015، 15:47)~ ѕσмє × σηє ~ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

من پست ورزشی تو گ.ا گذاشتم.. :v

اپرین اپرین
?Isn't it lovely, all alone
...Heart made of glass, my mind of stone
 سپاس شده توسط bOoOoOy ، # αпGεʟ
(09-09-2015، 15:46)▲Aяєηα▲ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

کلاس داره نیگاه

لامصب تو چقدر شاخی Big Grin  Big Grin  Big Grin

ژژژژونننن 
(09-09-2015، 15:47)~ ẰLi ~ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

میگم حرف نزن میاد |:

؟؟؟؟؟؟؟
چی میگی؟؟/

علی :/\
بترکی :/\
ری استارت شد Big Grin
منـ دیگـر به گذشتهـ نگاهـ نمی‌کنمـ. پشیمانـ نیستمـ. منـ بهـ آیندهـ نگاهـ می‌کنمـ. همهـ چیز بهـ یکدیگر متصـلـ هستند و منـ از آنـ برایـ افشاگریـ استفادهـ میـ کنم، برایـ محافظتـ و اگر لازمـ شد ... برایـ مجازاتـ.

(Aiden Pearce)
 سپاس شده توسط ✘Nina✘ ، Jack Daniel'ѕ ، # αпGεʟ
(09-09-2015، 15:47)Aiden Pearce نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

میگم حرف نزن میاد |:

؟؟؟؟؟؟؟
چی میگی؟؟/

امیر یه چی میگم اخطار نده  Big Grin
پ.خ
علی سام وان:مخ زنی پ.خ بانو محترمه،:|
 سپاس شده توسط ✘Nina✘ ، Jack Daniel'ѕ ، Aiden Pearce ، bOoOoOy ، # αпGεʟ
(09-09-2015، 15:47)×...Icy Girl...× نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

جای اوا و لعیا و نازنین وشیوا تو گ ا خالیه cry2

لعیا و نازنین محروم شدن به کنار
اوا و شیوا هم که کلا این طرف ها نمیان cry2

از اینکه شیوا نمیاد خیلی خوشحالم |:
چون تا میومد بهم اخطار میداد |:

(Aiden Pearce)
 سپاس شده توسط Jack Daniel'ѕ ، # αпGεʟ ، ✘Nina✘

[-]
به اشتراک گذاری/بوکمارک (نمایش همه)
google Facebook cloob Twitter
برای ارسال نظر وارد حساب کاربری خود شوید یا ثبت نام کنید
شما جهت ارسال نظر در مطلب نیازمند عضویت در این انجمن هستید
ایجاد حساب کاربری
ساخت یک حساب کاربری شخصی در انجمن ما. این کار بسیار آسان است!
یا
ورود
از قبل حساب کاربری دارید? از اینجا وارد شوید.

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 35 مهمان