امتیاز موضوع:
  • 6 رأی - میانگین امتیازات: 3.67
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

ஜ۩۩ஜ گـُـفـتـُـــگـوےِ آزاد 【118】 ஜ۩۩ஜ

(09-05-2014، 13:18)ღ ற£ђЯᏙVЄђ ღ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

هـیـع {:

کـآشـکـی اون رووز چـشـم چـپ مـیـشـد ، دسـتـم مـیـشـکـسـت نـمـیـومـدم گـفـتـگـو ..
هـیع (:

من به گفتوگو معتاد شدم :|||

(09-05-2014، 13:14)¥ M O H S E N ¥ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(09-05-2014، 13:12)F A R ! N نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(09-05-2014، 13:09)ツ נڅــ ـ ـ ـےツ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(09-05-2014، 13:07)F A R ! N نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

آییییییی دلم اینقد که خوردم دارم میترکم Confused
آرقت و هنو نزدی .. برو یه پرتغال بخور آرق بزنی خوب میشی ..

آروغ نه آرق !

واییییی نگو پرتغال دیگه کارساز نیس باس چای نبات بخورم Big Grin

(09-05-2014، 13:11)frost نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(09-05-2014، 13:10)¥ M O H S E N ¥ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(09-05-2014، 13:09)frost نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

آخــی(:
سلام گوگولیای مرضی^_^
خوبید؟
غزل (:
فرین ..(=
فاطی{♥}
مهراوه|:
ساراع/:
ما هم که بوق |:

(09-05-2014، 13:10)F A R ! N نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

مُسِن خودتو کشتی با این تایپیک +_+
به روز شد |:

آقای بوق تو گوگولی منی|||||:؟

25r3025r3025r3025r3025r3025r30
8 تومن پول خورد |:

کی ؟چی؟کجا؟
ஜ۩۩ஜ گـُـفـتـُـــگـوےِ آزاد 【118】 ஜ۩۩ஜ 79

سپاس شده توسط Brooklyn Baby ، ღ ற£ђЯᏙVЄђ ღ
آگهی
(09-05-2014، 13:23)ღ ற£ђЯᏙVЄђ ღ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(09-05-2014، 13:19)Directioner girl نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(09-05-2014، 13:18)ღ ற£ђЯᏙVЄђ ღ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

هـیـع {:

کـآشـکـی اون رووز چـشـم چـپ مـیـشـد ، دسـتـم مـیـشـکـسـت نـمـیـومـدم گـفـتـگـو ..
هـیع (:

عاشق شدی؟!(;
عـآشـق بـودم -_-
دآرم شـکـست مـیـخـورم ..

مــطمـــئن بـآش نمیـرهـ (؛

قـول میدم مهـراوـع ! ..
شما نه جنگیدینو بردین

ما جنگیدیم و باختیم ..
 سپاس شده توسط Brooklyn Baby ، ღ ற£ђЯᏙVЄђ ღ
(09-05-2014، 13:23)F A R ! N نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

هـیـع {:

هـیع (:

(09-05-2014، 13:14)¥ M O H S E N ¥ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(09-05-2014، 13:12)F A R ! N نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(09-05-2014، 13:09)ツ נڅــ ـ ـ ـےツ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(09-05-2014، 13:07)F A R ! N نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

آییییییی دلم اینقد که خوردم دارم میترکم Confused

آروغ نه آرق !

(09-05-2014، 13:11)frost نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(09-05-2014، 13:10)¥ M O H S E N ¥ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

ما هم که بوق |:

به روز شد |:

8 تومن پول خورد |:

کی ؟چی؟کجا؟

عین من معتاد شدی؟|:
(09-05-2014، 13:23)F A R ! N نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

هـیـع {:

هـیع (:

از اون نـظـر نـگـفـتـم !!
 سپاس شده توسط Brooklyn Baby ، F A R ! N
(09-05-2014، 13:24)frost نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

هـیـع {:

هـیع (:

آروغ نه آرق !

8 تومن پول خورد |:

کی ؟چی؟کجا؟

عین من معتاد شدی؟|:

آرع )=

سپاس شده توسط Brooklyn Baby
(09-05-2014، 13:24)××~بهتـــرین××~ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(09-05-2014، 13:23)ღ ற£ђЯᏙVЄђ ღ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(09-05-2014، 13:19)Directioner girl نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

هـیـع {:

هـیع (:

عاشق شدی؟!(;
عـآشـق بـودم -_-
دآرم شـکـست مـیـخـورم ..

قـول میدم مهـراوـع ! ..
تـو مـیـدونـی مـرضـی 0.0
 سپاس شده توسط Brooklyn Baby ، Dead Silence
مهرآوه اگه تو جای من بودی چیکار میکردی؟
محل بهم نمیزاره فک میکنه بچم به احتمال 70 درصد دوس دختر داره
پسر همسایس و هرروززززز میبینمش )=
و هروز باید داغ بشم :||||

سپاس شده توسط Brooklyn Baby ، ღ ற£ђЯᏙVЄђ ღ ، Dead Silence
(09-05-2014، 13:20)××~بهتـــرین××~ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

جیـــغغغغ >_<

یکی به من کـمک کـنـهـ >_<

نیـآز بهـ راهنمـآیی دآرم )":

اگه خصوصیه بیا پ.خ ..

عـآشـق بـودم -_-
دآرم شـکـست مـیـخـورم ..
من میشناسمش ؟! ..
 سپاس شده توسط Dead Silence ، ღ ற£ђЯᏙVЄђ ღ ، Roxanna
(09-05-2014، 13:27)ღ ற£ђЯᏙVЄђ ღ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(09-05-2014، 13:24)××~بهتـــرین××~ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

هـیـع {:

هـیع (:

عاشق شدی؟!(;
عـآشـق بـودم -_-
دآرم شـکـست مـیـخـورم ..

قـول میدم مهـراوـع ! ..
تـو مـیـدونـی مـرضـی 0.0
هـوووم ! .. من همه چیـو میـدونم ! (؛

ی زمـآنی مـخـآطب بی خـآصیــت مـآهم میـخـواس بـره )": بـهـ بهـآنـهـ تمـوم شـُدنـهـ نـتـــش !

ولی دوسـهـ روزه برگشــت !

اگه هم برـهـ زود برمیگـرده نمیـــتونـهـ کُلـاََ نــتو بزاره کـنـآر .. امکـآن نـدآرهـ
شما نه جنگیدینو بردین

ما جنگیدیم و باختیم ..
 سپاس شده توسط ღ ற£ђЯᏙVЄђ ღ
سوولآم^__^
 سپاس شده توسط Dead Silence ، Dɪʀᴇᴄᴛɪᴏɴᴇʀ~Gɪʀʟ

[-]
به اشتراک گذاری/بوکمارک (نمایش همه)
google Facebook cloob Twitter
برای ارسال نظر وارد حساب کاربری خود شوید یا ثبت نام کنید
شما جهت ارسال نظر در مطلب نیازمند عضویت در این انجمن هستید
ایجاد حساب کاربری
ساخت یک حساب کاربری شخصی در انجمن ما. این کار بسیار آسان است!
یا
ورود
از قبل حساب کاربری دارید? از اینجا وارد شوید.

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 6 مهمان