امتیاز موضوع:
  • 8 رأی - میانگین امتیازات: 3.25
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

گــفـتـگـوی آزاد نـسـخـه 190

(11-08-2014، 23:36)#nIkI# نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(11-08-2014، 23:33)☆★NoOŠℋℓkA☆★ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(11-08-2014، 23:30)#nIkI# نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(11-08-2014، 23:27)×BLACK STAR× نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

وجدانم نمیزاره این کارو بکنم سعید.__.*!

نیکی تو هم خوب خودتو زدی به کوچه علی چپ.-.*!

نترس از هرکی بگیرم از تو نمیگیرم||:

عه >~<

هی من میخوام رو نکنم ک بلد نیستم شارژ بفرستم هی تو نزار >~< !

عاقا بلد نیستم >~<

(11-08-2014، 23:29)☆★NoOŠℋℓkA☆★ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(11-08-2014، 23:27)#nIkI# نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

کی عاشق مهنازه !؟! *0_0*

من من من ^ـ^

(11-08-2014، 23:27)مـــــــهــنــاز نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

نوشیکــآ &_&

اوآ خـآک به سرم ._.
:|

جییییییغ ^ـ^

عشق مــن

|||||: !

زندگــــی مـــن ^ـ^

||||||||||||: !

._.*
 سپاس شده توسط Shadow of Death ، ըoφsիīkα
آگهی
(11-08-2014، 23:36)مـــــــهــنــاز نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(11-08-2014، 23:34)#nIkI# نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(11-08-2014، 23:31)مـــــــهــنــاز نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(11-08-2014، 23:30)#nIkI# نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(11-08-2014، 23:27)×BLACK STAR× نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

وجدانم نمیزاره این کارو بکنم سعید.__.*!

نیکی تو هم خوب خودتو زدی به کوچه علی چپ.-.*!

نترس از هرکی بگیرم از تو نمیگیرم||:

عه >~<

هی من میخوام رو نکنم ک بلد نیستم شارژ بفرستم هی تو نزار >~< !

عاقا بلد نیستم >~<
خودم بهــت یـآد میدم عزیزم دلم ._. ^ـ^
غصـه نخور .-.

هر کی بهت تیکه اندآخ بگو بکشمـش >ـ<
راس میگی !؟! *^•^*

معلــومه >ـ<
جدی جدی گفتم .-.

میسی عشقم *^•^*

سعید ج بده الان باز دو ساعت مخمونو میخوری ک چرا حذف شدم ! |:
Tell these girls
they don’t need men
-to feel like -women
 سپاس شده توسط ~Mahnaz~ ، ըoφsիīkα
(11-08-2014، 23:36)Shadow of Death نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(11-08-2014، 23:34)mahdi0191 نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(11-08-2014، 23:31)Shadow of Death نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(11-08-2014، 23:28)mahdi0191 نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(11-08-2014، 23:26)Shadow of Death نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

کی F.Bداره

man:-|
اورین خراط گوش
منم دارم

khoda negahesh dare:-)

hamin...
mikhasti begi manam b . f daram?
khob badesh???
بی اف و فیسبوک یکیه؟
خدا مال تورم نگه دارهBig Grin

khak tossarat on

f b

سپاس شده توسط ~Mahnaz~ ، Shadow of Death
نیکــی .ــ.*
 سپاس شده توسط ~Mahnaz~ ، [ niki ] ، Shadow of Death
اوه اوه چ خوش اشتهام هس سعید Big Grin

پسرم سردیت نکنه ! (=
Tell these girls
they don’t need men
-to feel like -women
 سپاس شده توسط ըoφsիīkα ، saeedrajabzade ، ~Mahnaz~
فینگیلیش تایپ نکنید..!!!

اخطار داره..!!+_+

خدافظ
 سپاس شده توسط βΑllεяiηΑ♡ ، ըoφsիīkα ، Shadow of Death ، ~Mahnaz~
پول ندارم

شارژ ندارم

حوصله ندارم

خواب ندارم

چیپس با ماست ندارم

مغزم ندارم

کلا هیچی ندارم

حتی شکلاتمم تموم شده

من چه قد بدبختم.___.*!
[ !! .. αηd ]
دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
گــفـتـگـوی آزاد نـسـخـه 190 77
 سپاس شده توسط [ niki ] ، ըoφsիīkα ، βΑllεяiηΑ♡ ، ~Mahnaz~
(11-08-2014، 23:39)☆★NoOŠℋℓkA☆★ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

نیکــی .ــ.*

جونم !؟! (=
Tell these girls
they don’t need men
-to feel like -women
 سپاس شده توسط ըoφsիīkα ، ~Mahnaz~
پري اينو جم كن تو جرئت حقيقيت صافمون كرد||:
 سپاس شده توسط Shadow of Death ، ღSηow Princessღ ، ~Mahnaz~
(11-08-2014، 23:38)mahdi0191 نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(11-08-2014، 23:36)Shadow of Death نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(11-08-2014، 23:34)mahdi0191 نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(11-08-2014، 23:31)Shadow of Death نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(11-08-2014، 23:28)mahdi0191 نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

man:-|
اورین خراط گوش
منم دارم

khoda negahesh dare:-)

hamin...
mikhasti begi manam b . f daram?
khob badesh???
بی اف و فیسبوک یکیه؟
خدا مال تورم نگه دارهBig Grin

khak tossarat on  

f b
خاک تو سر خودت
فیسبوک=F.B
بی اف =B.F
منم فیسبوکو میگفتم
گــفـتـگـوی آزاد نـسـخـه 190 77
saret ro barnagardundi bebini
dare donya saram avar mishe
chegad in sahne tarike raftan
dare tu zandegim tekrar mishe
 saret ro barnagardundi bebini
 cheghad khahesh tuye cheshmam daram
bebini kari az man barnemiyad
be joz inke azat chesh barnadaram
 سپاس شده توسط ըoφsիīkα ، ~Mahnaz~

[-]
به اشتراک گذاری/بوکمارک (نمایش همه)
google Facebook cloob Twitter
برای ارسال نظر وارد حساب کاربری خود شوید یا ثبت نام کنید
شما جهت ارسال نظر در مطلب نیازمند عضویت در این انجمن هستید
ایجاد حساب کاربری
ساخت یک حساب کاربری شخصی در انجمن ما. این کار بسیار آسان است!
یا
ورود
از قبل حساب کاربری دارید? از اینجا وارد شوید.

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 26 مهمان