امتیاز موضوع:
  • 2 رأی - میانگین امتیازات: 3
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

❞ گُـفتگـوی آزاد نسـخه 148 ❝

(21-06-2014، 11:07)_TakPaR_ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

ساعت 8 خوابیدم 11 پا شدم :|

5 خوابیدم 8 بیدار شدم+_+
❞ گُـفتگـوی آزاد نسـخه 148 ❝ 77
 سپاس شده توسط ღSηow Princessღ
آگهی
(21-06-2014، 11:14)♠̮P̮s̮a̮l̮t̮e̮M̮♠̮ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(21-06-2014، 11:13)ღSnow Princessღ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(21-06-2014، 11:10)♠̮P̮s̮a̮l̮t̮e̮M̮♠̮ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(21-06-2014، 11:09)ღSnow Princessღ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

عقیده تارا و آوا هم همینه:|

البته اونا دوست دارن بنم کنن:| :V

مـن عقیده ی خـودمـو دارم..!"__" با آیسـآنـ هــم عملیش میکـنـم..!Sleepy
آیسان گفت نظری نداره :V

من بعدن نظـر دارش میکنـم..!شمـآ نگـرآن نبـآش..!18
 سپاس شده توسط Ƒαкє ѕмιƖє ، Mᴏsᴇs
(21-06-2014، 11:15)ღSnow Princessღ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(21-06-2014، 11:13)ツ سـُــــکـُــــــوت ツ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

منم هیچ نظری ندارم ._. !

آیسـآنـ این چـی بود آخـه..؟!Confused

رضـآ گلپــری با مــن بـودی.؟!O__0
نه با ایمان بودم:V

(21-06-2014، 11:14)_TakPaR_ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(21-06-2014، 11:13)♠̮P̮s̮a̮l̮t̮e̮M̮♠̮ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

وات دو یو سی گلپری :V ؟

بِر پاستیل .__.
پر پر:|

[ɴᴏᴛ ʀᴇᴀʟ]
 سپاس شده توسط ღSηow Princessღ ، Wanton
(21-06-2014، 11:12)غزل جون نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

سینآ*^__^*

غزلBig Grin
(21-06-2014، 11:17)Šįƞă... نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(21-06-2014، 11:12)غزل جون نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

سینآ*^__^*

غزلBig Grin

مبـآرکـه..!Angel
 سپاس شده توسط Mᴏsᴇs ، Mไ∫∫ ∫MΘKξЯ
فقد یه ساعت خوابیدم-__-

خیلی بده_-_

خوابمم نمیبره.__.

(21-06-2014، 11:17)ღSnow Princessღ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(21-06-2014، 11:17)Šįƞă... نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

سینآ*^__^*

غزلBig Grin

مبـآرکـه..!Angel

شوهر خواهرمه._.
 سپاس شده توسط Mᴏsᴇs ، Mไ∫∫ ∫MΘKξЯ
اهورا ؟ ._.*
  Do ɴoт dαre тo ѕтop мe jυѕт ιɴ cαѕe ѕoмeoɴe ѕтopped мe ❞ گُـفتگـوی آزاد نسـخه 148 ❝ 77
(21-06-2014، 11:18)غزل جون نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

فقد یه ساعت خوابیدم-__-

خیلی بده_-_

خوابمم نمیبره.__.

(21-06-2014، 11:17)ღSnow Princessღ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

سینآ*^__^*

غزلBig Grin

مبـآرکـه..!Angel

شوهر خواهرمه._.
من 12 ساعت خوابیدم بازم خوابم میاد:|

[ɴᴏᴛ ʀᴇᴀʟ]
(21-06-2014، 11:14)NICKOLAS نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(21-06-2014، 11:11)Apple 50 نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(21-06-2014، 11:05)NICKOLAS نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(21-06-2014، 11:02)♠̮P̮s̮a̮l̮t̮e̮M̮♠̮ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(21-06-2014، 11:02)First Star نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

جونم آیسان ؟!

خوبی ؟!

دلم واست تنگ شده بود ..
کاشکی بودی تا یه سری اتفاقا نمی افتاد !
** میخوره:|

هیچی هم نشد:V

فقط فاطی مدیر نشد=))))))

تصحیح میکنم
من و فاطی افتخار مدیریت ندادیم:VBig Grin
براي خودت اسفند دود كن
چشم نخوري -___-

ممنون از نصیحت بجاتون|:
خواهش ميكنم

سینآ*^__^*

غزلBig Grin

مبـآرکـه..!Angel

چی چیومبارکه غزل ابجیمه من خودم زن دارم خیلیم دوسش دارم اسمشم پریاس چراشردرست میکنی بیادببینه از100جاپارمون کنهAngry
 سپاس شده توسط Wanton

[-]
به اشتراک گذاری/بوکمارک (نمایش همه)
google Facebook cloob Twitter
برای ارسال نظر وارد حساب کاربری خود شوید یا ثبت نام کنید
شما جهت ارسال نظر در مطلب نیازمند عضویت در این انجمن هستید
ایجاد حساب کاربری
ساخت یک حساب کاربری شخصی در انجمن ما. این کار بسیار آسان است!
یا
ورود
از قبل حساب کاربری دارید? از اینجا وارد شوید.

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان