امتیاز موضوع:
  • 6 رأی - میانگین امتیازات: 4.33
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

گفتگوی آزاد || نسخه ۳۶۷

(19-06-2020، 12:03)mlází نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(19-06-2020، 12:02)Reine نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(19-06-2020، 11:59)mlází نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

@"Reine"
:ngh:سلام
تو ک هیچ وقت خبر مارو نمیگیری:ngh:منم بگیرم دیگ:ngh:خوبی نفسم:ngh:

سلام عزیزم
تا دیروز کی داشت باهات حرف میزد؟!
خوبم تو خوبی؟

تو:ngh:
شکر:ngh:4xv
افتضاح:ngh:
افرین افرین ^^
چی شده؟
 سپاس شده توسط شـــقآیــق ، ɪᴄᴇ
آگهی
(19-06-2020، 12:09)Reine نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(19-06-2020، 12:03)mlází نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(19-06-2020، 12:02)Reine نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(19-06-2020، 11:59)mlází نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

@"Reine"

سلام عزیزم
خوبم تو خوبی؟

افرین افرین ^^
چی شده؟

گشنمه/:
پوری میخوام/:
الی میخوام/:
اینستا میخوام/:
گوشی میخوام/:
بیرونم میخوام/:
و هیچکدومو ندارم/:cry2cry2cry2cry2cry2cry2cry2
دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
(((:

دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
•ناشناس•
 سپاس شده توسط ɪᴄᴇ ، ρσєѕɪ
(19-06-2020، 12:08)Reine نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(19-06-2020، 12:03)Scarz نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(19-06-2020، 11:43)Reine نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(19-06-2020، 8:18)Scarz نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

@Reine
Pasho Pasho
Barbari 
D: 

از من چه انتظاري داري صبح زود پاشم؟
من الان پا شدم |:
زکی 
ظهر بخیر خرس D: 

برای من الان صبحه Telegh_01
میخواستم بیشتر بخوابم نذاشتن
خرس معمولیم ن 
خرس قطبی xD
شب ک خواب بودی ۲۰۰ ک.م رانندگی کردم :v
۷ پاشدم راه افتادم ۹:۳۰ رسیدم 
گفتگوی آزاد || نسخه ۳۶۷ 72
 سپاس شده توسط شـــقآیــق ، ρσєѕɪ
(19-06-2020، 12:11)mlází نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(19-06-2020، 12:09)Reine نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

@"Reine"

سلام عزیزم
خوبم تو خوبی؟

افرین افرین ^^
چی شده؟

گشنمه/:
پوری میخوام/:
الی میخوام/:
اینستا میخوام/:
گوشی میخوام/:
بیرونم میخوام/:

برو ی چیزی بخور
میادش الان
خیلی دیونه هستی
به نیمه ی پر لیوان نگاه کن
 سپاس شده توسط شـــقآیــق
سلام و درود و رحمت الهی بر شما باد.
Everything is Temporary(:
(19-06-2020، 12:12)Scarz نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(19-06-2020، 12:08)Reine نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(19-06-2020، 12:03)Scarz نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(19-06-2020، 11:43)Reine نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(19-06-2020، 8:18)Scarz نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

@Reine
Pasho Pasho
Barbari 
D: 

از من چه انتظاري داري صبح زود پاشم؟
من الان پا شدم |:
زکی 
ظهر بخیر خرس D: 

برای من الان صبحه Telegh_01
میخواستم بیشتر بخوابم نذاشتن
خرس معمولیم ن 
خرس قطبی xD
شب ک خواب بودی ۲۰۰ ک.م رانندگی کردم :v
۷ پاشدم راه افتادم ۹:۳۰ رسیدم 

اره دقیقا
تو ی چیز بدتر از جغدی!
 سپاس شده توسط ɪᴄᴇ ، شـــقآیــق
(19-06-2020، 12:15)Reine نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(19-06-2020، 12:11)mlází نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

سلام عزیزم
خوبم تو خوبی؟

افرین افرین ^^
چی شده؟

گشنمه/:
پوری میخوام/:
الی میخوام/:
اینستا میخوام/:
گوشی میخوام/:
بیرونم میخوام/:

برو ی چیزی بخور
میادش الان
خیلی دیونه هستی
نمیاد Sad
پسره لاشی ****************************************دلم تنگ شدهههههههه
حداقل علفمم نمیاد دلم ب اون خوش باشهههههههههههههههههههههههههههههههههه
p336p336p336p336p336p336p336p336p336p336p336p336p336p336p336p336p336
لیوان من توش شنو ماسسcry2cry2cry2cry2cry2
(((:

•ناشناس•
 سپاس شده توسط ρσєѕɪ
(19-06-2020، 12:01)ρυяρℓє_ѕку نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(19-06-2020، 11:52)m.h.sa نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(19-06-2020، 11:47)ρυяρℓє_ѕку نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(19-06-2020، 11:36)m.h.sa نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

.

آدم انقدر که جذاب نمیشه؛ دورت بگردم!
خیالت جمع شد آخر؛ تو شدی الماسِ قلبم… D:

ازون مغرور خوبایی ک لنگت پیدا نمیشه ◇

واسه مجنون که هیشکی ، خب مثل لیلا نمیشه… *-*

روی قلبم نوشته " فقط خودتو عشقه مهسا " D:

ای جونم D:::
بسیاااار پسندیدم &_&
 سپاس شده توسط شـــقآیــق ، ρσєѕɪ ، ρυяρℓє_ѕку
(19-06-2020، 12:18)mlází نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(19-06-2020، 12:15)Reine نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

افرین افرین ^^
چی شده؟

گشنمه/:
پوری میخوام/:
الی میخوام/:
اینستا میخوام/:
گوشی میخوام/:
بیرونم میخوام/:

برو ی چیزی بخور
میادش الان
خیلی دیونه هستی
نمیاد Sad
پسره لاشی ****************************************دلم تنگ شدهههههههه
حداقل علفمم نمیاد دلم ب اون خوش باشهههههههههههههههههههههههههههههههههه
p336p336p336p336p336p336p336p336p336p336p336p336p336p336p336p336p336
لیوان من توش شنو ماسسcry2cry2cry2cry2cry2

میاد |:
تو باید الان به فکر اون یکی باشی D:
میدونی الان تو باید خوشحال باشی
 سپاس شده توسط شـــقآیــق
من آمده ام
وای وای
من آمده ام(:
 سپاس شده توسط Ɗєя_Mσηɗ ، شـــقآیــق ، ρσєѕɪ

[-]
به اشتراک گذاری/بوکمارک (نمایش همه)
google Facebook cloob Twitter
برای ارسال نظر وارد حساب کاربری خود شوید یا ثبت نام کنید
شما جهت ارسال نظر در مطلب نیازمند عضویت در این انجمن هستید
ایجاد حساب کاربری
ساخت یک حساب کاربری شخصی در انجمن ما. این کار بسیار آسان است!
یا
ورود
از قبل حساب کاربری دارید? از اینجا وارد شوید.

موضوعات مرتبط با این موضوع...
  گفتگو آزاد |نسخه ۴۶۸
  اسم نفر قبلی رو عوض کن(اگه دختره اسم پسر بذار اگه هم پسره اسم دختر بذار!) نسخه ۲
  تو پروفایل نفر قبلی چه چیزی نظرتو جلب کرده؟! || نسخه 10
  بازی پیشگویی (نفر بعدی...) || نسخه ۲
  داری یا نداری؟ || نسخه ۲
  سوال از تو جواب از نفر بعدی! {نسخه 5}
  فکر میکنی نفر قبلی چند درصد دوست داره؟ نسخه ۳
  آواتار نفر قبلیت چه چیزی رو نشون میده؟|| نسخه ۶
  « عکـس از " خـود " و " اتـاق شخـصی " خـود » نسخه 3
  اگر یه مساوی جلو اسمه نفر قبلیت بود اینور مساوی چی مینوشتی ؟ (نسخه ی 3)

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 54 مهمان