امتیاز موضوع:
  • 4 رأی - میانگین امتیازات: 3.25
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

گفتگوی ازاد نسخه ۳۹۵

(10-01-2021، 18:51)Berserk نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(10-01-2021، 18:44)Baranis نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

سلام کنم ؛جواب میدین؟¿♡  
:/

سلام [: 

(10-01-2021، 18:45)*Aɴѕel* نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

جون ما براشون مهم نیس:|
مثل اینکه میخان از ۱ بهمن مدارسو باز کنن:|

اع خانوم سیاسیش نکن 
حالا دور از شوخی آخه اجازه ندارن.. ممنوعه اصن فعلا 
هرکی داره حضوری کار میکنه داره درواقع خلاف میکنه/: 

درووووووغ نگووو |: جدی؟ نریا تو !! ||=
ارع ارع ولی باشگاها بازع:/

نمی دونم حالا
شاید منبع خبرش فیک بود:/
منع خبر فیک
جرررررررر
عجب چیزی
چیز دیگع ای به ذهنم نرسیدTelegh_01
 سپاس شده توسط _ƇRAƵƳ_
آگهی
(10-01-2021، 18:50)*Aɴѕel* نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(10-01-2021، 18:42)★ɢʟᴏʀɪᴀ★ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
https://uupload.ir/view/zayn_3047d3fc-5dc0-4383-ae4e-3786b84080b7.mp4/
Heart _ Heart
@le

چه ربطی داشت :/
؟؟؟؟؟؟
اون بیلیو میدوسته هدیه کردم بش Idea گفتم شما هم ببینین/:
 سپاس شده توسط *Aɴѕel*
(10-01-2021، 18:54)★ɢʟᴏʀɪᴀ★ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(10-01-2021، 18:50)*Aɴѕel* نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

چه ربطی داشت :/
؟؟؟؟؟؟
اون بیلیو میدوسته هدیه کردم بش  Idea گفتم شما هم ببینین/:

واو
اشکم در اومد:|
(10-01-2021، 18:55)*Aɴѕel* نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(10-01-2021، 18:54)★ɢʟᴏʀɪᴀ★ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

اون بیلیو میدوسته هدیه کردم بش  Idea گفتم شما هم ببینین/:

واو
آبروم رفت/:
بزنمت/:
 سپاس شده توسط *Aɴѕel*
(10-01-2021، 18:56)★ɢʟᴏʀɪᴀ★ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(10-01-2021، 18:55)*Aɴѕel* نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

واو
آبروم رفت/:
بزنمت/:

بزن:|
منم بعد بچه هامو میفرستم ترورت کنن^-^
 سپاس شده توسط Emmɑ
(10-01-2021، 17:43)ғαறØᴜs ραѕѕeя βყ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

واییی من چ قدر دیر رسیدم:/
هق
خوشبخت تر از منی:/
من تازه رسیدم:/

(10-01-2021، 18:54)*Aɴѕel* نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(10-01-2021، 18:51)Berserk نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

سلام [: 

اع خانوم سیاسیش نکن 

نمی دونم حالا
منع خبر فیک
جرررررررر
عجب چیزی
مدارسی که کم تره 50 تاست تعدادشون از بهمن بازه:/
هنرستانی هام برا کار عملی بازه انگار
کلاس اول و دوم ابتدایی هم بازه:/اگه خوب باشه شرایط:/
‌‌‏راستشو بخوام بگم، استخونای روحم شکستن‌‌‌...
 سپاس شده توسط *Aɴѕel*
(10-01-2021، 18:58)صباnafas نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(10-01-2021، 17:43)ғαறØᴜs ραѕѕeя βყ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

واییی من چ قدر دیر رسیدم:/
هق
خوشبخت تر از منی:/
من تازه رسیدم:/

(10-01-2021، 18:54)*Aɴѕel* نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

نمی دونم حالا
منع خبر فیک
جرررررررر
عجب چیزی
مدارسی که کم تره 50 تاست تعدادشون از بهمن بازه:/
هنرستانی هام برا کار عملی بازه انگار
کلاس اول و دوم ابتدایی هم بازه:/اگه خوب باشه شرایط:/

هقققققق(::::::::

خدا رو شکر مدرسه ما ۵۴ نفره((((:
 سپاس شده توسط _ƇRAƵƳ_

سلام [: 

اع خانوم سیاسیش نکن 

نمی دونم حالا
منع خبر فیک
جرررررررر
عجب چیزی

بنده رسما از تعجب دهنم بسته شد :/ فقط کلاس زبانا خار دارن انگار |: 
کلا با زبان مشکل دارن 
امتحانای آیلتس تا ی مدت زیادی بسته بودن ولی امتحانای آزمایشیش واز بود :/ قشنگ معلومه از شکست دادن کرونا ی چیزی شنییییدن فقط  Telegh_01

(10-01-2021، 18:52)Baranis نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(10-01-2021، 18:49)ѕєнυη نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

نخیر

اک خیلی داغون میخوای ی دست کتک هم بزن:/
#عصبی نباش

سلام [: 

اع خانوم سیاسیش نکن 

مرسی گ جواب دادی
اما خو کلاسا تو مناطق نارنجی بازه(من خودم الان کلاس رانندگی میرم)

قربانت وظیفه بود
تو کجایی؟
برو ولی خیلی مواظب باش کرونا اینگیلیسی تازه اومده مارو.... (': 
 سپاس شده توسط *Aɴѕel*
(10-01-2021، 18:30)Berserk نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(10-01-2021، 18:19)Đęąđ.ğïřł نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

@Berserk
مدیرناظم قبلی بودی؟

آره یادش نخیر |= 
توام نویسنده ای چیزی بودی؟ آخه اسمت آشناس ولی یادم نمیاد چیزی
دیم اشنا میزنی(:
نه هیچ وقت حوصله نداشتم ارسال و موضاعتمو بالا ببرم براهمین کاربری ساده بیش نبودم:| :]

گ.ا زیاد بودم
 سپاس شده توسط *Aɴѕel*
(10-01-2021، 19:03)Berserk نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

نمی دونم حالا
منع خبر فیک
جرررررررر
عجب چیزی

بنده رسما از تعجب دهنم بسته شد :/ فقط کلاس زبانا خار دارن انگار |: 
کلا با زبان مشکل دارن 
امتحانای آیلتس تا ی مدت زیادی بسته بودن ولی امتحانای آزمایشیش واز بود :/ قشنگ معلومه از شکست دادن کرونا ی چیزی شنییییدن فقط  Telegh_01

(10-01-2021، 18:52)Baranis نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

اک خیلی داغون میخوای ی دست کتک هم بزن:/
#عصبی نباش

مرسی گ جواب دادی
اما خو کلاسا تو مناطق نارنجی بازه(من خودم الان کلاس رانندگی میرم)

قربانت وظیفه بود
تو کجایی؟
برو ولی خیلی مواظب باش کرونا اینگیلیسی تازه اومده مارو.... (': 
نشی ک حیفیSmile
مجبورم برم دیگه ی مدت کلاس آیین نامه کنسل شد اما دباره فردا باید برم،تا الان تو شهری میرفتم؛
من از گلبهارم(فک نکنم بدونی کجاس البته)
☆هیچ مخدری مثل احترام بیش از حد...
                               توهم زا نیست ...♡

دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
https://harfeto.timefriend.net/16332835215615 ♡
 سپاس شده توسط *Aɴѕel*

[-]
به اشتراک گذاری/بوکمارک (نمایش همه)
google Facebook cloob Twitter
برای ارسال نظر وارد حساب کاربری خود شوید یا ثبت نام کنید
شما جهت ارسال نظر در مطلب نیازمند عضویت در این انجمن هستید
ایجاد حساب کاربری
ساخت یک حساب کاربری شخصی در انجمن ما. این کار بسیار آسان است!
یا
ورود
از قبل حساب کاربری دارید? از اینجا وارد شوید.

موضوعات مرتبط با این موضوع...
  گفتگو آزاد |نسخه ۴۶۸
  هستی نیستی {نسخه 2}
  اسم نفر قبلی رو عوض کن(اگه دختره اسم پسر بذار اگه هم پسره اسم دختر بذار!) نسخه ۲
  تو پروفایل نفر قبلی چه چیزی نظرتو جلب کرده؟! || نسخه 10
  بازی پیشگویی (نفر بعدی...) || نسخه ۲
  داری یا نداری؟ || نسخه ۲
  سوال از تو جواب از نفر بعدی! {نسخه 5}
  فکر میکنی نفر قبلی چند درصد دوست داره؟ نسخه ۳
  آواتار نفر قبلیت چه چیزی رو نشون میده؟|| نسخه ۶
  « عکـس از " خـود " و " اتـاق شخـصی " خـود » نسخه 3

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 47 مهمان