امتیاز موضوع:
  • 17 رأی - میانگین امتیازات: 3.94
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

گزارش مشکلات فنی در انجمن !!

♥دستتون درد نکنه شما راست می گفتید همشو الان پیدا کردم واقعا ممنون هم ترول ها هم شعرای عاشقانه دستتون درد نکنه ♥♥♥♥♥☺♥☺♥☺♥
گزارش مشکلات فنی در انجمن !! 7
پاسخ
آگهی
(08-05-2013، 18:54)زیبا ترین دختر دنیا نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

من دوتا شعر تو بخش عاشقانه ها گذاشتم با عکس اما بعد دیدم همه نابودشده من همه جارو هم جستجو کردم برداشته شده ولی نه چیز بدی داشته نه چیزی یکی یه کرمی داره این کارو میکنه از اقا صابر می خوام رسیدگی شه برای چی مطلبام رو بی خودی بستی تکراری هم نبود هر کی این کارو کرده حلالش نمی کنم انگار اصلا این جا مدیر نداره هرکی هر کاری دلشش می خواد بکنه AngryAngryAngryAngryAngry

راست میگه.

مدیرا چیزای خوبو میگن تکراری دوست دارن فقط محروم کنن و ببندن موضوعاتو.Big Grin
پاسخ
(08-05-2013، 18:56)☻امیرحسین☻ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(08-05-2013، 18:54)زیبا ترین دختر دنیا نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

من دوتا شعر تو بخش عاشقانه ها گذاشتم با عکس اما بعد دیدم همه نابودشده من همه جارو هم جستجو کردم برداشته شده ولی نه چیز بدی داشته نه چیزی یکی یه کرمی داره این کارو میکنه از اقا صابر می خوام رسیدگی شه برای چی مطلبام رو بی خودی بستی تکراری هم نبود هر کی این کارو کرده حلالش نمی کنم انگار اصلا این جا مدیر نداره هرکی هر کاری دلشش می خواد بکنه AngryAngryAngryAngryAngry

راست میگه.

مدیرا چیزای خوبو میگن تکراری دوست دارن فقط محروم کنن و ببندن موضوعاتو.Big Grin

اصلا هم این طور نیست اونها موضوعا ما رو انتقال می دن به خش های مخصوص خودش من تازه فهمیدم Smile
پاسخ
متاسفانه من نمیدونم باید چطوری نویسنده بشم...موضوع مورد نظر رو بستید به مدیرا که میگم جواب نمیدن...شرایط رو دارم...ولی باید به کی بگم؟
مــ ـآهـآ پشتـ اونایــے کـﮧ پـُشتموלּ حرفـ میزنـלּ حرفـ نمیـزَـنیـم
 چوלּ کـﮧ خیلــے جلوییـم ازـشوלּ ((:

پاسخ
(15-05-2013، 12:32)صذف نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

متاسفانه من نمیدونم باید چطوری نویسنده بشم...موضوع مورد نظر رو بستید به مدیرا که میگم جواب نمیدن...شرایط رو دارم...ولی باید به کی بگم؟

دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
http://www.flashkhor.com/forum/showthread.php?tid=31338
این تاپیک که باز شد توش درخواست میدی، مدیرا شرایطتتو برسی میکنن بعد اگه شرایطشو داشته باشی نویسنده میشی
به پیغام خصوصی درمورد این چیزا جواب داده نمی شود.
پاسخ
(15-05-2013، 13:39)bahare_021 نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(15-05-2013، 12:32)صذف نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
http://www.flashkhor.com/forum/showthread.php?tid=31338
این تاپیک که باز شد توش درخواست میدی، مدیرا شرایطتتو برسی میکنن بعد اگه شرایطشو داشته باشی نویسنده میشی
به پیغام خصوصی درمورد این چیزا جواب داده نمی شود.

لینکت خرابه Dodgy

پاسخ
واااااااااای یکی بگه من چطوری نویسنده شم؟

پاسخ
(15-05-2013، 17:46)صذف نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

واااااااااای یکی بگه من چطوری نویسنده شم؟

شما دیروز تو خصوصی پرسیدی منم بهت گفتم الکی اسپم نزن اینجا لطفاDodgyDodgy
حتی لینکشم درست کردم بعداز پیامتSleepy
پاسخ
برای من جا برای گذاشتن مطلب نداره
بی دلیل سایه نشوده ام
پاسخ
چگونه یک مطلب بسته شده را باز کنیم
پاسخ

[-]
به اشتراک گذاری/بوکمارک (نمایش همه)
google Facebook cloob Twitter
برای ارسال نظر وارد حساب کاربری خود شوید یا ثبت نام کنید
شما جهت ارسال نظر در مطلب نیازمند عضویت در این انجمن هستید
ایجاد حساب کاربری
ساخت یک حساب کاربری شخصی در انجمن ما. این کار بسیار آسان است!
یا
ورود
از قبل حساب کاربری دارید? از اینجا وارد شوید.

موضوعات مرتبط با این موضوع...
Question مشکلات موجود در سایت بازی ها
  مشکلی در انجمن پیش اومده لطفا مدیران و...

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 55 مهمان