امتیاز موضوع:
  • 4 رأی - میانگین امتیازات: 5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

ஜ۩۩ஜ گفتگـــــــــــوی آزاد(2)171 ஜ۩۩ஜ

آیس ببخشید من دیروز نباید به روت میاوردم که باید بری و چه قدر کارت اشتباهه و کمتر بهونه بیاری منو ببخش./.
 سپاس شده توسط Mohammad 77 ، ჯ Simón BóLIvaЯჯ ، Ƒαкє ѕмιƖє
آگهی
سرعتم پآيينه عه -_-
دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
ஜ۩۩ஜ گفتگـــــــــــوی آزاد(2)171 ஜ۩۩ஜ 7
 سپاس شده توسط ERF@N
(17-07-2014، 12:56)ERF@N نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(17-07-2014، 12:53)SomeOne × نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

سلام :/

پنج دقیقه بعد میخواد بره./.

عرفان دهنت تکون میخوره ولی چرا صدا نداره ؟(..)
 سپاس شده توسط ERF@N ، Mïņ̃†êR
(17-07-2014، 13:02)ERF@N نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

آیس ببخشید من دیروز نباید به روت میاوردم که باید بری و چه قدر کارت اشتباهه و کمتر بهونه بیاری منو ببخش./.

ببخشش ._.
 سپاس شده توسط ERF@N ، Ƒαкє ѕмιƖє
(17-07-2014، 12:58)ツ سـُــــکـُــــــوت ツ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(17-07-2014، 12:55)ERF@N نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(17-07-2014، 12:53)ツ سـُــــکـُــــــوت ツ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

گفتگو سالم نبود ؟ ._.

بفرما شیوا!

چیشده ؟ :|

چی بفرماید ؟ :|

نقل قول: نه عزیزم مبینی کهBig Grin

ولی سالم بود آ /:

ی چند روزی بچه ها صبر و تحمل داشته باشن .. میتونیم ب صفحه ی 800 بلکه بیشتر هم برسیم :|

اتفاقا ماخودمون گذروندیم دیگه کسی فکش به قدرت ما نبود که کم نیاره ولی تا380 بیشتر را نداد بعد اصن دیگه بالا نیومد 

وقتی خراب باشه بچه ها نمیان میرن تو تاپیکا حرف میزنن اسپم میشه 

ماکه بدمون نمیاد صفحاتش زیاد باشه بعدم دوتا یکیش کردیمBig Grin
(17-07-2014، 12:58)Donya Garmoosa2 نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

شيوآع ؟!
جانم؟Angel
دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
Channel
 سپاس شده توسط Mohammad 77 ، Ƒαкє ѕмιƖє
(17-07-2014، 13:01)ჯ Simón BóLIvaЯჯ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

من بعضی نام کاربری هرو تو سایت میبینم میخوام سرمو بکوبم تو دیوار...
لامصب یه دنیا فکر پشتشونه:89:

پشتش فقط یه ذهنه بیماره مثلا ک تیرکمون یعنی چی؟!

(17-07-2014، 13:02)SomeOne × نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(17-07-2014، 12:56)ERF@N نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(17-07-2014، 12:53)SomeOne × نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

باز تو آهنگ گوش دادی (. . )
 سپاس شده توسط Mohammad 77 ، Mason ، ჯ Simón BóLIvaЯჯ
(17-07-2014، 13:02)ERF@N نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

:N56:3cy

(17-07-2014، 13:01)ჯ Simón BóLIvaЯჯ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

مثلا؟Big Grin
Channel
(17-07-2014، 13:05)@H!V$ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

:N56:3cy

چیه خب منم دل دارم -__-
 سپاس شده توسط Ƒαкє ѕмιƖє ، Mïņ̃†êR
سلـام ^ـ^
ஜ۩۩ஜ گفتگـــــــــــوی آزاد(2)171 ஜ۩۩ஜ 7
(17-07-2014، 13:03)ERF@N نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

پشتش فقط یه ذهنه بیماره مثلا ک تیرکمون یعنی چی؟!

(17-07-2014، 13:02)SomeOne × نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

باز تو آهنگ گوش دادی (. . )
وز وز میکنی چرا ؟ ._.
 سپاس شده توسط ERF@N ، Mïņ̃†êR

[-]
به اشتراک گذاری/بوکمارک (نمایش همه)
google Facebook cloob Twitter
برای ارسال نظر وارد حساب کاربری خود شوید یا ثبت نام کنید
شما جهت ارسال نظر در مطلب نیازمند عضویت در این انجمن هستید
ایجاد حساب کاربری
ساخت یک حساب کاربری شخصی در انجمن ما. این کار بسیار آسان است!
یا
ورود
از قبل حساب کاربری دارید? از اینجا وارد شوید.

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 6 مهمان