امتیاز موضوع:
  • 6 رأی - میانگین امتیازات: 3.67
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

گـُـفـتـُـــگـوےِ آزاد 【104】

(04-04-2014، 0:42)helenpak نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(04-04-2014، 0:40)ஐற£ℒἶ†дஐ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

دارید بی ملیتا میشید

وا چرااااااااااااااا؟

دارم میمیرم
هَـ ـر چـ ـے ڪـ ـﮧِ هَـ سـ تَـҐ

هَـ ـر چـ ـے ڪـ ـﮧِ مـ ـے گَـ Ґ

هَـ ـر ڪـ آرـے ڪـ ـﮧِ مـ ـے ڪُـ نَـҐ

بـ ـﮧِ פֿُـ و בَҐ مَـ ر بـ وطـ ـﮧِ

سپاس شده توسط ツClas$i☪ J☯ ツ
آگهی
(04-04-2014، 0:41)helenpak نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

جدی چطور؟
 وااااااااااااا!
په بگو با من جنگ داریعDodgy

اگه جنگ داشتم از بن درت نمیاوردم !
 سپاس شده توسط ツClas$i☪ J☯ ツ ، ERF@N
(04-04-2014، 0:41)ChaRisMa نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(04-04-2014، 0:39)ERF@N نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

فکر کردی ما نمیدونیم با فتوشاپ سریع اسمارو عوض می کنی:|

این چیزشعرا چیه تحویل ملت میدی ؟ =))

من می دونم تو کردی×!

(04-04-2014، 0:41)ERF@N نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(04-04-2014، 0:40)helenpak نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

عرفان تو کردی؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

نع. ایمان بود

هیمممممممممممممممممممممممممممممممم
پ اون عکس چیس؟
(04-04-2014، 0:41)ChaRisMa نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(04-04-2014، 0:39)ERF@N نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

راست میگم. وگرنه مگه یه عکس گذاشتن چه قدر طول می کشه؟ ولی مال تو طول کشید چون داشتی فتوشاپش می کردی
 سپاس شده توسط ツClas$i☪ J☯ ツ
(04-04-2014، 0:43)helenpak نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

من می دونم تو کردی×!

عجب آدمایین :|

خوبه عکس از پنل ناظم گرفتم !
 سپاس شده توسط ツClas$i☪ J☯ ツ ، ERF@N ، † αƖιєη †
من بروم؟؟
هَـ ـر چـ ـے ڪـ ـﮧِ هَـ سـ تَـҐ

هَـ ـر چـ ـے ڪـ ـﮧِ مـ ـے گَـ Ґ

هَـ ـر ڪـ آرـے ڪـ ـﮧِ مـ ـے ڪُـ نَـҐ

بـ ـﮧِ פֿُـ و בَҐ مَـ ر بـ وطـ ـﮧِ

(04-04-2014، 0:43)ChaRisMa نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(04-04-2014، 0:41)helenpak نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

جدی چطور؟
 وااااااااااااا!
په بگو با من جنگ داریعDodgy

اگه جنگ داشتم از بن درت نمیاوردم !

هیی!
اگه اینتتاگرام بود . . .
مدیرم که اونجا نیستی!
دخلتو در می اوردم -__-

(04-04-2014، 0:42)ஐற£ℒἶ†дஐ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(04-04-2014، 0:42)helenpak نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(04-04-2014، 0:40)ஐற£ℒἶ†дஐ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

دارید بی ملیتا میشید

وا چرااااااااااااااا؟

دارم میمیرم
عرفان بیا بهش نفس مصنوعی بدع
 سپاس شده توسط ERF@N ، † αƖιєη †
(04-04-2014، 0:34)ஐற£ℒἶ†дஐ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(04-04-2014، 0:33)✿♥нα৳є ...ℓσνє✿♥ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

ملی خوش گذشت بهت چند روزی ک نبودی UndecidedHuhBig Grin

بد نبود

عکسامو بذارم؟؟؟
بزار
گـُـفـتـُـــگـوےِ آزاد 【104】 67
 سپاس شده توسط ஐற£ℒἶ†дஐ
(04-04-2014، 0:43)helenpak نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

من می دونم تو کردی×!

(04-04-2014، 0:41)ERF@N نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(04-04-2014، 0:40)helenpak نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

عرفان تو کردی؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

نع. ایمان بود

هیمممممممممممممممممممممممممممممممم
پ اون عکس چیس؟

فتوشاپه. اصلا من چرا باید بنت کنم؟ ایمان باهات مشکل داره

(04-04-2014، 0:35)ChaRisMa نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(04-04-2014، 0:32)ERF@N نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

پس من بن کردم؟

ChaRisMaامروز, 01:55کاربرِ  محروم شدهکاربر: sana333a

صدات نمیاد ^_^

دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
http://up.iranbaxforum.ir/uploads/4562f09a86fe1.png

فکر کردی ما خریم ؟
این رفتارای نامردانه بدون شک از عرفانه :|
 سپاس شده توسط ERF@N ، Wanton

[-]
به اشتراک گذاری/بوکمارک (نمایش همه)
google Facebook cloob Twitter
برای ارسال نظر وارد حساب کاربری خود شوید یا ثبت نام کنید
شما جهت ارسال نظر در مطلب نیازمند عضویت در این انجمن هستید
ایجاد حساب کاربری
ساخت یک حساب کاربری شخصی در انجمن ما. این کار بسیار آسان است!
یا
ورود
از قبل حساب کاربری دارید? از اینجا وارد شوید.

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 3 مهمان