امتیاز موضوع:
  • 11 رأی - میانگین امتیازات: 2.91
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

گفتگو آزاد | نُسخه [465]

(21-03-2022، 0:10)моои نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

ی ماه و خورده ای نبودم و گفتگوی آزاد هنوز نرفته نسخه جدید.___.
‌کجاااان اونایی که باعث میشدن هی نسخه جدید بشه ؟(=

"☆دختری از تبار عرب☆"
عربی هستین؟ D:
آگهی
(21-03-2022، 0:12)Dimitrius.♤ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(21-03-2022، 0:10)моои نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

ی ماه و خورده ای نبودم و گفتگوی آزاد هنوز نرفته نسخه جدید.___.
‌کجاااان اونایی که باعث میشدن هی نسخه جدید بشه ؟(=

"☆دختری از تبار عرب☆"
عربی هستین؟ D:

بله(=
دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
Nashenas(:
 سپاس شده توسط Dimitrius.♤
(21-03-2022، 0:12)Mohlek نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(21-03-2022، 0:11)Dimitrius.♤ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

به به **
نه خوشم اومد.
این امضا چیه نوشته؟ تغییر امضا... توی پنل کاربر Telegh_26
دیگه بزرگیتونو میرسونه (;

زیر هر پستی که شما میزاری یه متن ثابت میاره
یه جمله شاخی چیزی بنویسی حلاله :v
بهرحال ما ورود شمارو به کلبه درویشی انجمن تبریک میگیم

اوه چه جالب !
خیلی ممنون رفیق **
 سپاس شده توسط Mohlek
(21-03-2022، 0:15)Dimitrius.♤ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(21-03-2022، 0:12)Mohlek نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

دیگه بزرگیتونو میرسونه (;

زیر هر پستی که شما میزاری یه متن ثابت میاره
یه جمله شاخی چیزی بنویسی حلاله :v
بهرحال ما ورود شمارو به کلبه درویشی انجمن تبریک میگیم

اوه چه جالب !
خیلی ممنون رفیق **
قربونت Heart
دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
ناشناس
(21-03-2022، 0:13)моои نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(21-03-2022، 0:12)Dimitrius.♤ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

"☆دختری از تبار عرب☆"
عربی هستین؟ D:

بله(=

کیوت
یه شعر عربی بگو لذت ببریم D:
 سپاس شده توسط моои
(21-03-2022، 0:17)Dimitrius.♤ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(21-03-2022، 0:13)моои نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

بله(=

کیوت

تنکیو (=
و اعود من حرب الدموع مبللاً
لأري انتصاراتي بدونك خاسره
متكاسل من كل حلم فاتني
متجرد من كل ذكري عاقره
امضي الي الاشيء اجهل غايتي
و مشتتُ مثل الوجوه العابره

ادامه داره ولی خسته شدمTelegh_01
Nashenas(:
 سپاس شده توسط Dimitrius.♤ ، Ξrιc logιc
(20-03-2022، 20:12)☪爪尺.山丨几几乇尺☪ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(20-03-2022، 19:21)Ξrιc logιc نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

سال نوتون مبارک گایز

گایز غلطه
دوستان درسته

درست غلطیشو کی تعیین میکنه؟ 
پیام ناشناس

/ (•◡•) \
(21-03-2022، 0:23)моои نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(21-03-2022، 0:17)Dimitrius.♤ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

کیوت

تنکیو (=
متكاسل من كل حلم فاتني
متجرد من كل ذكري عاقره

به به D:
معنی زیبایی داره ! دوسش دارم...
ممنون که نوشتی (;
 سپاس شده توسط моои
(21-03-2022، 0:28)Dimitrius.♤ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(21-03-2022، 0:23)моои نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

تنکیو (=
متكاسل من كل حلم فاتني
متجرد من كل ذكري عاقره

به به  D:
معنی زیبایی داره ! دوسش دارم...
ممنون که نوشتی (;

شعر عربی اگه دوس داری بگو چند تا شاعر توپ بهت معرفی کنم چون من عشق شعرم Big Grin
Nashenas(:

کیوت

تنکیو (=
متكاسل من كل حلم فاتني
متجرد من كل ذكري عاقره

بچه کجایی ؟
پیام ناشناس

/ (•◡•) \
 سپاس شده توسط моои

[-]
به اشتراک گذاری/بوکمارک (نمایش همه)
google Facebook cloob Twitter
برای ارسال نظر وارد حساب کاربری خود شوید یا ثبت نام کنید
شما جهت ارسال نظر در مطلب نیازمند عضویت در این انجمن هستید
ایجاد حساب کاربری
ساخت یک حساب کاربری شخصی در انجمن ما. این کار بسیار آسان است!
یا
ورود
از قبل حساب کاربری دارید? از اینجا وارد شوید.

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان