امتیاز موضوع:
  • 12 رأی - میانگین امتیازات: 4.25
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

☕گفتگوی آزاد || نسخه ۳۶۲☕

(16-05-2020، 19:01)fatemeh 11 ساله نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

مگه رشتت چیه؟
تجربی گلم
‌‌‏راستشو بخوام بگم، استخونای روحم شکستن‌‌‌...
آگهی
بچه ها چرا وسط اجرای زنده ی اکسو کلا قطع شد|؟
(16-05-2020، 18:59)Ƒalleη نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(16-05-2020، 18:49)Anill نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

ستاره ها رو عوض کردن
لیست دوستان حذف شده

ستاره ها قشنگ شده ولی لیست چرا آخه؟!

لیست خراب بود الان درست شده

(16-05-2020، 19:08)fatemeh 11 ساله نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

بچه ها چرا  وسط اجرای زنده ی اکسو کلا قطع شد|؟

نمی دونم عزیزم
 سپاس شده توسط Medusa ، ßяɪcε ، ρσєѕɪ
وای تجربی خیلی سخته
کلا هررشته ای که ریاضی توشه سخته
بخاطر همین من میخوام هنر بخونم
 kaffe2 Bang bang
 سپاس شده توسط sober
(16-05-2020، 19:26)Reine نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

kaffe2 Bang bang

دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
http://www.flashkhor.com/forum/showthread.php?tid=281982
آهنگش قشنگه^^

(16-05-2020، 19:15)fatemeh 11 ساله نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

وای تجربی خیلی سخته

عزیزم برای جواب دادن به حرف کسی دکمه پاسخ رو بزن بعد جواب بده این طوری نمی بینه اما اون طوری چرا ((:
 سپاس شده توسط ρσєѕɪ
بچه ها یهراهنماییم کنید
میخوام پروفمو عوض کنم بعد من از طریق کامپیوتر میام لینک عکسو بزنم نمیاد
از گوگل لینکش هم کپی کنم اندازش مجاز نیست
از تو دانلود هام م نمیشه بزارم دلیلشو بالا گفتم
چیکار کنم؟

(16-05-2020، 19:28)Anill نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(16-05-2020، 19:26)Reine نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

kaffe2 Bang bang

دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
http://www.flashkhor.com/forum/showthread.php?tid=281982
آهنگش قشنگه^^

(16-05-2020، 19:15)fatemeh 11 ساله نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

وای تجربی خیلی سخته

عزیزم برای جواب دادن به حرف کسی دکمه پاسخ رو بزن بعد جواب بده این طوری نمی بینه اما اون طوری چرا ((:
میدونم ولی من پاسخ بزنم اون پاسخ میزنه بعد همینطور پاسخ میزنیم بعدش خیلی پاسخا زیاد میشه دوس ندارم شلخته میشه
(16-05-2020، 19:30)fatemeh 11 ساله نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

میدونم ولی من پاسخ بزنم اون پاسخ میزنه بعد همینطور پاسخ میزنیم بعدش خیلی پاسخا زیاد میشه دوس ندارم شلخته میشه
[/quote]

ولی این طوری پیامتو نمی بینن عزیزم
 سپاس شده توسط ρσєѕɪ
دیری ری ری ری
ناشناس
(16-05-2020، 19:36)Anill نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(16-05-2020، 19:30)fatemeh 11 ساله نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

ولی این طوری پیامتو نمی بینن عزیزم
[/quote]

ممنونم
میشه بالا جوابمو بدی؟
 سپاس شده توسط sober

[-]
به اشتراک گذاری/بوکمارک (نمایش همه)
google Facebook cloob Twitter
برای ارسال نظر وارد حساب کاربری خود شوید یا ثبت نام کنید
شما جهت ارسال نظر در مطلب نیازمند عضویت در این انجمن هستید
ایجاد حساب کاربری
ساخت یک حساب کاربری شخصی در انجمن ما. این کار بسیار آسان است!
یا
ورود
از قبل حساب کاربری دارید? از اینجا وارد شوید.

موضوعات مرتبط با این موضوع...
  گفتگو آزاد |نسخه ۴۶۸
  هستی نیستی {نسخه 2}
  اسم نفر قبلی رو عوض کن(اگه دختره اسم پسر بذار اگه هم پسره اسم دختر بذار!) نسخه ۲
  تو پروفایل نفر قبلی چه چیزی نظرتو جلب کرده؟! || نسخه 10
  بازی پیشگویی (نفر بعدی...) || نسخه ۲
  داری یا نداری؟ || نسخه ۲
  سوال از تو جواب از نفر بعدی! {نسخه 5}
  فکر میکنی نفر قبلی چند درصد دوست داره؟ نسخه ۳
  آواتار نفر قبلیت چه چیزی رو نشون میده؟|| نسخه ۶
  « عکـس از " خـود " و " اتـاق شخـصی " خـود » نسخه 3

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 13 مهمان