امتیاز موضوع:
  • 8 رأی - میانگین امتیازات: 3.75
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

گـُـفـتـُـــگـوےِ آزاد 【105】

(05-04-2014، 16:48)✘ lᴚıƃ ʎZɐᴚɔ ✘ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(05-04-2014، 16:45)First Star نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

تغییر را احساس کنید |:
ستارت مبارک ^_^

جــیــغ ^_^

مرسی ^_^
 سپاس شده توسط † αƖιєη †
آگهی
(05-04-2014، 16:48)سلنا654321 نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(05-04-2014، 16:46)★★★ CHRISRONALDO ★★★ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(05-04-2014، 16:40)سلنا654321 نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(05-04-2014، 16:34)★★★ CHRISRONALDO ★★★ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

[quote pid=1757426 dateline=1396704669]
(05-04-2014، 16:26)سلنا654321 نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

اهم اهم
پسرخاله بی ادپ>__<
چیشدع مگه؟
اها فهمیدم Big Grin
باش میارم کاربر:cool:

( :

بیا وبم زِر بده ... ^_^

چی چی بدم؟

نظر |:

(05-04-2014، 16:41)#nIkI# نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(05-04-2014، 16:38)★★★ CHRISRONALDO ★★★ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(05-04-2014، 16:36)#nIkI# نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

بری که بر نگردی لج باز ! Big Grin

خفه شو حوصله زر زرای الکیتو ندارم
>__<

خوش میاد لجت درمیاد :84:

گزارش شد ! :vil:

به درک
تا فردا صب گزارش بده ببینم کجای دنیارو میگیری بدبخت
مث بچه سوسولا یا داری گزارش میدی یا میگیم اسپم ندید اسپم ندید
اسپم ندید تو خودش یه اسپمه
آخه ارزش اینم نداری که اعصابمو به خاطرت خورد کنم

حرف الکی نزن اون اسپم ندید ها واسه 50 سال پیشه خودمم میدونم اسپمه ولی نمیتونم حذفشون کنم -_-
[/quote]

نیکی این دیوونس؟Big Grin
[/quote]

تو ببند در جهنمو که حوصله ندارم ... -_-
Goodbye Flashkhor...
(05-04-2014، 16:49)First Star نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(05-04-2014، 16:47)آتوسا(1) نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

ا  نورا ستاره درجه1مبارک خانومی495

فقط خودمو تو فهمیدی ^_^

جایزت سپاس بود D:
منم سپاس دادم
گـُـفـتـُـــگـوےِ آزاد 【105】 64

سپاس شده توسط First Star
(05-04-2014، 16:48)#nIkI# نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

من میرم
هر چی دلتون خواس پس سره من غیبت کنین که نیکی فلان و بهمانه
ولی کی شود دریا به پوز سگ نجس
فنیتو

تو سعی کن آدم باشی ؛ دریا بودنت پیشکش ... -_-
Goodbye Flashkhor...
(05-04-2014، 16:49)آتوسا(1) نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(05-04-2014، 16:47)frost نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(05-04-2014، 16:46)آتوسا(1) نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

من ازدواج کردم فامیلیم به جا عباسی هوران هست:4chs:

هــــــآع؟|:
Dodgy
پارمیدا هوران
دهDodgy
منم شوهر کردم مامانمم هلنه899
من فقط1بچه دیگه میخوام

آهان مبارکــــــه|:
پارمیدا هوران =زن نایـــــــــــــــل|=
(05-04-2014، 16:50)★★★ CHRISRONALDO ★★★ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(05-04-2014، 16:48)سلنا654321 نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(05-04-2014، 16:46)★★★ CHRISRONALDO ★★★ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(05-04-2014، 16:40)سلنا654321 نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(05-04-2014، 16:34)★★★ CHRISRONALDO ★★★ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

[quote pid=1757426 dateline=1396704669]

( :

بیا وبم زِر بده ... ^_^

چی چی بدم؟

نظر |:

(05-04-2014، 16:41)#nIkI# نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(05-04-2014، 16:38)★★★ CHRISRONALDO ★★★ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

خفه شو حوصله زر زرای الکیتو ندارم
>__<

خوش میاد لجت درمیاد :84:

گزارش شد ! :vil:

به درک
تا فردا صب گزارش بده ببینم کجای دنیارو میگیری بدبخت
مث بچه سوسولا یا داری گزارش میدی یا میگیم اسپم ندید اسپم ندید
اسپم ندید تو خودش یه اسپمه
آخه ارزش اینم نداری که اعصابمو به خاطرت خورد کنم

حرف الکی نزن اون اسپم ندید ها واسه 50 سال پیشه خودمم میدونم اسپمه ولی نمیتونم حذفشون کنم -_-

نیکی این دیوونس؟Big Grin
[/quote]

تو ببند در جهنمو که حوصله ندارم ... -_-
[/quote]

واااای توروخدا منو نخورDodgy

(05-04-2014، 16:47)First Star نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(05-04-2014، 16:45)✘ lᴚıƃ ʎZɐᴚɔ ✘ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

نــــــــــــــــــــــورآ >___________<
بــی ژور >___________________________________________________<
:angry2:
عکس شوهـــــر مــن تو امضات چه غلطی میکنــــــــــــــــه؟ >_<
هـــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــآن؟ :angry2:
بزنـــــم در گـــوشــــت؟ :angry2:

هــا 0.0

جاستین دوتا زن داره 0.0

تو با شوهــر من رابــطه داری >.<

خاک به سرم |:
نه یه زن داره اونم منم |:
نع تو با شوهر من رابطه داری >_<
خاک بر سر من -_-
برو طلاقش بده |:
 سپاس شده توسط First Star
(05-04-2014، 16:48)#nIkI# نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

من میرم
هر چی دلتون خواس پس سره من غیبت کنین که نیکی فلان و بهمانه
ولی کی شود دریا به پوز سگ نجس
فنیتو

نیکی وایسا ببینمDodgy

سپاس شده توسط Brooklyn Baby
(05-04-2014، 16:51)frost نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(05-04-2014، 16:49)آتوسا(1) نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(05-04-2014، 16:47)frost نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(05-04-2014، 16:46)آتوسا(1) نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

من ازدواج کردم فامیلیم به جا عباسی هوران هست:4chs:

هــــــآع؟|:
Dodgy
پارمیدا هوران
دهDodgy
منم شوهر کردم مامانمم هلنه899
من فقط1بچه دیگه میخوام

آهان مبارکــــــه|:
پارمیدا هوران =زن نایـــــــــــــــل|=
وای زن کسی هستم که زین طرفدار شوهرمهSleepy

سپاس شده توسط Brooklyn Baby
(05-04-2014، 16:51)✘ lᴚıƃ ʎZɐᴚɔ ✘ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(05-04-2014، 16:47)First Star نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(05-04-2014، 16:45)✘ lᴚıƃ ʎZɐᴚɔ ✘ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

نــــــــــــــــــــــورآ >___________<
بــی ژور >___________________________________________________<
:angry2:
عکس شوهـــــر مــن تو امضات چه غلطی میکنــــــــــــــــه؟ >_<
هـــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــآن؟ :angry2:
بزنـــــم در گـــوشــــت؟ :angry2:

هــا 0.0

جاستین دوتا زن داره 0.0

تو با شوهــر من رابــطه داری >.<

خاک به سرم |:
نه یه زن داره اونم منم |:
نع تو با شوهر من رابطه داری >_<
خاک بر سر من -_-
برو طلاقش بده |:

دیروز اومده اینجا پیش مامان و بابام موناع مامان بزرگم هم بود 0.0
گفت فقط شوهر منه |:
امشب حسابشو میرسم -__-
 سپاس شده توسط † αƖιєη †

[-]
به اشتراک گذاری/بوکمارک (نمایش همه)
google Facebook cloob Twitter
برای ارسال نظر وارد حساب کاربری خود شوید یا ثبت نام کنید
شما جهت ارسال نظر در مطلب نیازمند عضویت در این انجمن هستید
ایجاد حساب کاربری
ساخت یک حساب کاربری شخصی در انجمن ما. این کار بسیار آسان است!
یا
ورود
از قبل حساب کاربری دارید? از اینجا وارد شوید.

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 4 مهمان