امتیاز موضوع:
  • 4 رأی - میانگین امتیازات: 3.25
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

گفتگوی ازاد نسخه ۳۹۵

@Berserk
من فک کردم پسری هی بهت میگفتم بی ناموس... چون با دخترا رفتارت خیلی صمیمی بود Big Grin
آگهی
(11-01-2021، 22:35)Rasha_rap نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

بچه ها روز شد صبحتون بخیر ^-^

عصر ط هم بخیر/:
 سپاس شده توسط Prometheus
(11-01-2021، 22:34)★ɢʟᴏʀɪᴀ★ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(11-01-2021، 22:31)ѕσℓιηα نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

دیگه بهونه نیار وسط دیشبم همین و گفتی یادمه یادت اوردم.!-_-

قانع شدمTelegh_59

اللهم صل علی محمد و ال محمد =|||
kaffe2
 سپاس شده توسط Emmɑ
(11-01-2021، 16:29)ѕєнυη نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(11-01-2021، 15:31)صباnafas نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

:////
خوب دختر بیچاره من میخواست راحت باشه باس به پسرت میگفتی بره بیرون خوب خفه شد تو اون روسری
کراش:/
آره عزیزم :/

حتما باید بیاد رو ب روی پسر من عشوه بیاد؟/:
یح/:
خوبه/:

آره خوب کاری کرد:/ میخواستم از دستش راحت شم
اذتارلارتا:/
‌‌‏راستشو بخوام بگم، استخونای روحم شکستن‌‌‌...
 سپاس شده توسط _sehun_
(11-01-2021، 22:36)Rasha_rap نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(11-01-2021، 22:34)★ɢʟᴏʀɪᴀ★ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

قانع شدمTelegh_59

تکبیرررررررر/:

(11-01-2021، 22:36)leιтo نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

kaffe2

مگ نگفتم از خونه بیرون نیا عشقم/:
 سپاس شده توسط Prometheus ، ѕααяeη

(11-01-2021، 22:31)ѕσℓιηα نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

دیگه بهونه نیار وسط دیشبم همین و گفتی یادمه یادت اوردم.!-_-

قانع شدمTelegh_59

ممنونم مادرم حالا کمی شب را برام زیباتر کن+_
دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
☆_☆
ایمان به خدا اعتماد می‌آفریند، حتی زمانی که نقشه‌های او را نفهمی!
 سپاس شده توسط Emmɑ
آه روزگار چقدر پلیدی
نه نه من نمیتوانم بگویم
خجالت میکشم Confused
البته خجالت نداره Telegh_59
 سپاس شده توسط مـ༻؏☆جـےـیــّ◉ـב
آرمین. ایموتو کجاست خبری ازش نیست؟
@ARMY.bts
دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
https://harfeto.timefriend.net/16669037807256
https://harfeto.timefriend.net/16669037807256
(11-01-2021، 22:37)★ɢʟᴏʀɪᴀ★ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(11-01-2021، 22:36)Rasha_rap نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

تکبیرررررررر/:

(11-01-2021، 22:36)leιтo نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

kaffe2

مگ نگفتم از خونه بیرون نیا عشقم/:

مرگ بر امریکا مرگ بر ضد ولایت فقیه....عررررر دلم تنگ شد برا راهپیمایی :/
 سپاس شده توسط Emmɑ

[-]
به اشتراک گذاری/بوکمارک (نمایش همه)
google Facebook cloob Twitter
برای ارسال نظر وارد حساب کاربری خود شوید یا ثبت نام کنید
شما جهت ارسال نظر در مطلب نیازمند عضویت در این انجمن هستید
ایجاد حساب کاربری
ساخت یک حساب کاربری شخصی در انجمن ما. این کار بسیار آسان است!
یا
ورود
از قبل حساب کاربری دارید? از اینجا وارد شوید.

موضوعات مرتبط با این موضوع...
  گفتگو آزاد |نسخه ۴۶۸
  هستی نیستی {نسخه 2}
  اسم نفر قبلی رو عوض کن(اگه دختره اسم پسر بذار اگه هم پسره اسم دختر بذار!) نسخه ۲
  تو پروفایل نفر قبلی چه چیزی نظرتو جلب کرده؟! || نسخه 10
  بازی پیشگویی (نفر بعدی...) || نسخه ۲
  داری یا نداری؟ || نسخه ۲
  سوال از تو جواب از نفر بعدی! {نسخه 5}
  فکر میکنی نفر قبلی چند درصد دوست داره؟ نسخه ۳
  آواتار نفر قبلیت چه چیزی رو نشون میده؟|| نسخه ۶
  « عکـس از " خـود " و " اتـاق شخـصی " خـود » نسخه 3

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 31 مهمان