امتیاز موضوع:
  • 7 رأی - میانگین امتیازات: 4.43
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

≈ گفتگـو آزاد نسخـ ـه ۳۸4 ≈

(19-10-2020، 12:32)*VENUS* نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(19-10-2020، 12:31)ʀօʍɨʀ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

^^♡ عسلم((:
دیروز چی کارا کردی؟

دیروزززز بیشتر تو روبیک بودم|:
اومم اهنگم زیاد گوش کردم دیروزD:
 سپاس شده توسط شـــقآیــق ، *VENUS*
آگهی
(19-10-2020، 12:33)ѕєнυη نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(19-10-2020، 12:30)ֆɦǟɢɦǟʏɛɢɦ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

ارهTelegh_01
پشیمونم کردیike

آقا شقا صدای پسرام چطور بود؟)=
نه ببشی عجیجم Telegh_01

دهنه منو باز نکن..یچی میگم شر ب پا میشهo_OTelegh_01
تامام تامامikeکاتike
دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
(((:

دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
•ناشناس•
 سپاس شده توسط _sehun_
(19-10-2020، 12:34)ֆɦǟɢɦǟʏɛɢɦ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(19-10-2020، 12:33)ѕєнυη نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

آقا شقا صدای پسرام چطور بود؟)=
نه ببشی عجیجم Telegh_01

تامام تامامikeکاتike

شقا خیلی *******/=
صدای پسرم خیلی عم قشنگه تو این آهنگم صداشون درخشید)=
اصن من کات کات کات تا ابد)=
https://harfeto.timefriend.net/16290184051222
 سپاس شده توسط شـــقآیــق
https://harfeto.timefriend.net/153039521
ریپ کنید دیگع:|
نآشناس
 سپاس شده توسط شـــقآیــق
(19-10-2020، 12:29)ѕєнυη نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(19-10-2020، 12:26)♡ᴊɪᴍɪɴᴀ✿ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

من نمیدونم کجاست؟!Telegh_01

جیگرمو گم کردم بگو کجاس پیدش کن کیوتم
امروز میرم موهامو کوتاه کننم(=

کی هست حالا؟! D:
عه ب سلامتی (:
Karlina
 سپاس شده توسط _sehun_
(19-10-2020، 12:36)|ᴛᴏxɪᴄ| نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

من ریپ کردم/=
 سپاس شده توسط *Aɴѕel*
(19-10-2020، 12:35)ѕєнυη نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(19-10-2020، 12:34)ֆɦǟɢɦǟʏɛɢɦ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

تامام تامامikeکاتike

شقا خیلی *******/=
صدای پسرم خیلی عم قشنگه تو این آهنگم صداشون درخشید)=
اصن من کات کات کات تا ابد)=

عمته///:
برو برو دیگه دوست ندارم دیگه دوست ندارم44
(((:

•ناشناس•
 سپاس شده توسط _sehun_
(19-10-2020، 12:37)♡ᴊɪᴍɪɴᴀ✿ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(19-10-2020، 12:29)ѕєнυη نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

جیگرمو گم کردم بگو کجاس پیدش کن کیوتم
امروز میرم موهامو کوتاه کننم(=

کی هست حالا؟! D:
عه ب سلامتی (:

اسمش کبده بالا کلیمه خیلی دوسش دارم اون نباشه منم زنده نیستم/=
سلامت باشی(=
ولی پسرانه نه گرد کوتاش میکنم/=
 سپاس شده توسط شـــقآیــق ، لــــــــــⓘلی
(19-10-2020، 12:36)|ᴛᴏxɪᴄ| نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

ب نظرت منم بزارم؟ کسی اصن نظر میده؟33Telegh_01
(((:

•ناشناس•
 سپاس شده توسط *Aɴѕel*
(19-10-2020، 12:33)ʀօʍɨʀ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(19-10-2020، 12:32)*VENUS* نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

دیروز چی کارا کردی؟

دیروزززز بیشتر تو روبیک بودم|:
اومم اهنگم زیاد گوش کردم دیروزD:

تلگراممو که داری قند عسلم
من اگه دیگه نیومدم اینجا، تل حرف بزنیم ^^
 سپاس شده توسط شـــقآیــق ، *Aɴѕel* ، ᴀᴡᴀʏᴀᴜʀᴏʀᴀ

[-]
به اشتراک گذاری/بوکمارک (نمایش همه)
google Facebook cloob Twitter
برای ارسال نظر وارد حساب کاربری خود شوید یا ثبت نام کنید
شما جهت ارسال نظر در مطلب نیازمند عضویت در این انجمن هستید
ایجاد حساب کاربری
ساخت یک حساب کاربری شخصی در انجمن ما. این کار بسیار آسان است!
یا
ورود
از قبل حساب کاربری دارید? از اینجا وارد شوید.

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 155 مهمان