امتیاز موضوع:
  • 8 رأی - میانگین امتیازات: 2.88
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

°• گـُـفـتــگـوےِ آزاد [448] •°

(23-07-2021، 17:25)ƤᴏᴏƁᴏи نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(23-07-2021، 17:00)سهَ‌ند نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

به من‌نگو بخون. چون من از اینا دوس ندارم ولی اگه بگی بخون مجبور میشم بخونم :/

برو بشین بخون!

الان رفتم نگاه کردم. باحال نبود.‌ اگه باحال بود میخوندم. خودتپ که ننوشتی
اگه خودت مینوشتی حتما میخوندم. اه حیف شد

بیاین یه مسابقه بذاریم. هر کی یه داستان بنویسه هر کی باحال تر بود یه مدال به مدیرا اضافه بشه. هورااا
دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
ناشناس
 سپاس شده توسط شـــقآیــق ، Emmɑ
آگهی
(23-07-2021، 17:31)мσнα∂єѕєн نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(23-07-2021، 17:30)شـــقآیــق نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

سهند میگه دکمه پیراهنمو اشتباه بستمTelegh_46

اشکال نداره از اول ببند :/
چجوری؟._.
چجوری اون شخصو باز کنم دوباره ببندمO_O
هووم چی گفتمO_o
دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
(((:

•ناشناس•
 سپاس شده توسط Medusa
(23-07-2021، 17:28)سهَ‌ند نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(23-07-2021، 17:23)Medusa نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

خب یه وقتایی باید ناراحت بشی تا بفهمی نباید بقیه رو ناراحت کنی. 

خب چرا دنبال یه ایده آل بهتر نباشیم. بقیه رو ناراحت نکنیم، بقیه هم مارو ناراحت نکنن. هیشکی ناراحت نشه.

خب این ایده‌آل رو با چوب جادویی پری مهربون و بیبیدی‌ بابیدی بو محقق کنیم؟

(23-07-2021، 17:25)ƤᴏᴏƁᴏи نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

ام اگه بگم خودم نوشتم درواقع دروغ گفتم!
جلد دوم رمان آخرین بوسه هست

ایشالا بهزاد و... اسمش چی بود؟ روشا؟ عاقبت به خیر شن. 
 سپاس شده توسط Emmɑ ، شـــقآیــق
(23-07-2021، 17:35)شـــقآیــق نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(23-07-2021، 17:31)мσнα∂єѕєн نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

اشکال نداره از اول ببند  :/
چجوری؟._.
هووم چی گفتمO_o

Telegh_01
پس بیخیال تو هم مثل من یزار همینجوری بمونه
https://harfeto.timefriend.net/17100514030732
 سپاس شده توسط شـــقآیــق
(23-07-2021، 17:31)سهَ‌ند نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

برو بشین بخون!

الان رفتم نگاه کردم. باحال نبود.‌ اگه باحال بود میخوندم. خودتپ که ننوشتی
اگه خودت مینوشتی حتما میخوندم. اه حیف شد

بیاین یه مسابقه بذاریم. هر کی یه داستان بنویسه هر کی باحال تر بود یه مدال به مدیرا اضافه بشه. هورااا
عه جدی؟باش

قبوله اما تو همین خیال باش که مدیرا بهمون مدال بدن
میمونن همشون
میمون!
 سپاس شده توسط شـــقآیــق ، سهَ‌ند
(23-07-2021، 17:35)شـــقآیــق نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

اشکال نداره از اول ببند  :/
چجوری؟._.
هووم چی گفتمO_o

بابا کاری نداره که.
یه شونه‌رو بده اینوری و اون یکی شونه‌رو بده اونوری...
 سپاس شده توسط شـــقآیــق
(23-07-2021، 17:36)мσнα∂єѕєн نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

چجوری؟._.
هووم چی گفتمO_o

Telegh_01
پس بیخیال تو هم مثل من  یزار همینجوری بمونه

فکر خوبیهbathtime
(((:

•ناشناس•
 سپاس شده توسط єη∂ℓєѕѕღ
(23-07-2021، 17:35)Medusa نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

ام اگه بگم خودم نوشتم درواقع دروغ گفتم!
جلد دوم رمان آخرین بوسه هست

ایشالا بهزاد و... اسمش چی بود؟ روشا؟ عاقبت به خیر شن. 

آروشا
آروشا آخر عاشق اون استادش میشه ک ازش متنفره
درواقع اون استادش پسر دوستِ مامانشه که بعد مدت ها همو پیدا میکنن
 سپاس شده توسط Medusa
(23-07-2021، 17:37)Medusa نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

چجوری؟._.
هووم چی گفتمO_o

بابا کاری نداره که.
یه شونه‌رو بده اینوری و اون یکی شونه‌رو بده اونوری...

24آآآآآ بیا وسط صنممم242424
(((:

•ناشناس•
 سپاس شده توسط Medusa
(23-07-2021، 17:37)شـــقآیــق نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(23-07-2021، 17:36)мσнα∂єѕєн نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

Telegh_01
پس بیخیال تو هم مثل من  یزار همینجوری بمونه

فکر خوبیهbathtime

اره بابا مده Big Grin
https://harfeto.timefriend.net/17100514030732
 سپاس شده توسط شـــقآیــق

[-]
به اشتراک گذاری/بوکمارک (نمایش همه)
google Facebook cloob Twitter
برای ارسال نظر وارد حساب کاربری خود شوید یا ثبت نام کنید
شما جهت ارسال نظر در مطلب نیازمند عضویت در این انجمن هستید
ایجاد حساب کاربری
ساخت یک حساب کاربری شخصی در انجمن ما. این کار بسیار آسان است!
یا
ورود
از قبل حساب کاربری دارید? از اینجا وارد شوید.

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 11 مهمان