امتیاز موضوع:
  • 9 رأی - میانگین امتیازات: 3.33
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

گـُـفـتــــگـوےِ آزاد «۴۴۴»

(03-07-2021، 14:32)מַברִיק نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(03-07-2021، 10:56)τοxικ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

بعضی شبا تا یازده شبم وقت نمیکنم سرمو بخارونم.. 

ارزو میکنم همیشه وقت سر خاروندن رو نداشته باشین^^

چه آرزوی عجیبی
دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
ناشناس
آگهی
(03-07-2021، 12:45)☆coииoя☆ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(03-07-2021، 12:44)*VENUS* نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

سلام پرهام جونی ^-^
چطوری ؟
ای وای من^^
شما خوب باشین ما هم خوبیم خخخ

قربان شماااا :*
 سپاس شده توسط SɪʟᴠᴇʀMɪɴᴅ
قایق واس نجاتش فقط یه پارو میخواد
دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
ناشناس
 سپاس شده توسط SɪʟᴠᴇʀMɪɴᴅ
(03-07-2021، 12:46)Alien نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(03-07-2021، 12:45)*VENUS* نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

عه عه عههههه
اینو من بهش باید میگفتم >.<

Telegh_01 صبح بخیر
پیاممو پاک کن بگو Telegh_01Telegh_59

(03-07-2021، 12:44)☆coииoя☆ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

وجب

حجب ._.

یادش بخیر
هر‌ روز بهم میگفتی صبح بخیر (:
 سپاس شده توسط SɪʟᴠᴇʀMɪɴᴅ ، Prometheus
(03-07-2021، 14:40)*VENUS* نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(03-07-2021، 12:45)☆coииoя☆ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

ای وای من^^
شما خوب باشین ما هم خوبیم خخخ

قربان شماااا :*
خدا نکنه
Everything is Temporary(:
(03-07-2021، 12:52)Medusa نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(03-07-2021، 12:45)*VENUS* نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

سلام دلبرکم :>

بهااار  157f

(03-07-2021، 12:50)☆coииoя☆ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

:-|

چی شدی تو؟ آخرین بار داشتی حرفای عجیب می‌زدی. 

ایح *-*

عشق ؟

چطورییییییی ^^
 سپاس شده توسط SɪʟᴠᴇʀMɪɴᴅ
(03-07-2021، 14:25)فرنودِ بن گیومرث نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(03-07-2021، 14:22)shghyegh نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

آآآ باریکلا دخملِ خودمییی
از همین الان شرو کن مث من نزا واسه یکی دو سال آخر =(
The Nightmare Before Christmas 1993
یحتمل دیدی ولی اگه ندیدی ببین.
با توجّه به پروفایلت گفتم.

عه مرسی 49
=/
/=

ناشناس -_-
 سپاس شده توسط فرنودِ بن گیومرث
(03-07-2021، 12:57)☆coииoя☆ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

@*VENUS*
مادام ببخشید تگت کردم یه سوال
پیکوفایل چرا رد داده؟حالا چجوری آهنگ پروفایل بزارم؟:-|

از امیر یا صابر بپرس
میخوای من بپرسم ؟
 سپاس شده توسط SɪʟᴠᴇʀMɪɴᴅ ، فرنودِ بن گیومرث
(03-07-2021، 14:44)*VENUS* نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(03-07-2021، 12:57)☆coииoя☆ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

@*VENUS*

از امیر یا صابر بپرس
میخوای من بپرسم ؟
اها
نه نه زحمت نکشید خودم میپرسم(:
Everything is Temporary(:
 سپاس شده توسط فرنودِ بن گیومرث
(03-07-2021، 14:44)*VENUS* نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

@*VENUS*

از امیر یا صابر بپرس
میخوای من بپرسم ؟
حتماً لازم نیست پیکوفایل باشه که.
https://uupload.ir/
این جا آپلود کنه لینک رو بذاره.
 سپاس شده توسط SɪʟᴠᴇʀMɪɴᴅ

[-]
به اشتراک گذاری/بوکمارک (نمایش همه)
google Facebook cloob Twitter
برای ارسال نظر وارد حساب کاربری خود شوید یا ثبت نام کنید
شما جهت ارسال نظر در مطلب نیازمند عضویت در این انجمن هستید
ایجاد حساب کاربری
ساخت یک حساب کاربری شخصی در انجمن ما. این کار بسیار آسان است!
یا
ورود
از قبل حساب کاربری دارید? از اینجا وارد شوید.

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 77 مهمان