امتیاز موضوع:
  • 8 رأی - میانگین امتیازات: 3.75
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

گـُـفـتـُـــگـوےِ آزاد 【105】

Undecided
کسی نی؟
راستی مدرسه خوب بود؟Smile
منکه نرفته بودم رفته بودم خریدAngel
گـُـفـتـُـــگـوےِ آزاد 【105】 59

آگهی
هییم |:

سپاس شده توسط Brooklyn Baby
هیییم
سلام
زود باس برم
از این لحظات که هستم استفاده کنین
Tell these girls
they don’t need men
-to feel like -women
(05-04-2014، 16:23)frost نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(05-04-2014، 16:20)★★★ CHRISRONALDO ★★★ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(05-04-2014، 16:16)frost نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(05-04-2014، 16:15)★★★ CHRISRONALDO ★★★ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(05-04-2014، 16:14)frost نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

چرا بیچاره مگه چیکار کرده؟|:

اخطار میده |:

|= چی؟؟؟
اخطــآر؟cry girl

نه اختار |:

(05-04-2014، 16:16)ツ נڅــ ـ ـ ـےツ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(05-04-2014، 16:15)★★★ CHRISRONALDO ★★★ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(05-04-2014، 16:14)frost نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

چرا بیچاره مگه چیکار کرده؟|:

اخطار میده |:
تـاحـالاع بـع من اخــطار ندادع .. |:

خوش به حالت ! |:

(05-04-2014، 16:17)F A T Y نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

من خودم استاد ساختن لوگو هستم :

دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

گـُـفـتـُـــگـوےِ آزاد 【105】 59 دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(05-04-2014، 16:17)ツ נڅــ ـ ـ ـےツ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(05-04-2014، 16:16)frost نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

اخطار میده |:

|= چی؟؟؟
اخطــآر؟cry girl
نـــه عــمه >_< آدم بی دلیلی اخـطار بده حـتما دلیل دارع |: ..

|:

(05-04-2014، 16:17)آتوسا(1) نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

بچه ها چرا هلن اخراج شده؟
3بارهUndecided

باهاش لج هستند ...

مُختــآر؟|:

هان ؟! |:
Goodbye Flashkhor...
آره
[/quote]
برام درست میکنی !؟ ..
[/quote]

بلد نی که باو فقط ادعا دارعTongue

(05-04-2014، 16:25)ツ נڅــ ـ ـ ـےツ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(05-04-2014، 16:23)✘ lᴚıƃ ʎZɐᴚɔ ✘ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(05-04-2014، 16:13)ツ נڅــ ـ ـ ـےツ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

یــعنی از مـاکــان در این حــد  مـیترسم .. cry girl

>_< الــان آن شــُد |:

وووووییییی >_<

درود آقـآ مــاکان ((: .. p336
دآدآشـــم ^_^
مــآکــآن ^_^
هیعهیعهیع (((((((:
داداشــت =|
مـاکــان=|
من با اخـلاقش مشکل نـدارما .. اشتب نـکن هـمش وآســ اون آوآتـآرایی کــه میزارع |: ..
دیـــگــه بـــدتر 0_0
تو با انریکه ایگناسیآنس شوخر صابقم مشکل داری؟ >_<
هــــآن؟ >_<

(05-04-2014، 16:26)frost نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

رُکــــــِی^_^
مـــــــرضـی ^_^
(05-04-2014، 16:28)★★★ CHRISRONALDO ★★★ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(05-04-2014، 16:23)frost نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(05-04-2014، 16:20)★★★ CHRISRONALDO ★★★ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

اخطار میده |:

|= چی؟؟؟
اخطــآر؟cry girl

نه اختار |:

(05-04-2014، 16:16)ツ נڅــ ـ ـ ـےツ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

اخطار میده |:
تـاحـالاع بـع من اخــطار ندادع .. |:

خوش به حالت ! |:

(05-04-2014، 16:17)F A T Y نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

من خودم استاد ساختن لوگو هستم :

گـُـفـتـُـــگـوےِ آزاد 【105】 59 دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(05-04-2014، 16:17)ツ נڅــ ـ ـ ـےツ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

|= چی؟؟؟
اخطــآر؟cry girl
نـــه عــمه >_< آدم بی دلیلی اخـطار بده حـتما دلیل دارع |: ..

|:

(05-04-2014، 16:17)آتوسا(1) نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

بچه ها چرا هلن اخراج شده؟
3بارهUndecided

باهاش لج هستند ...

مُختــآر؟|:

هان ؟! |:

شُد خوار-_-
شُد خوآر؟|:
جــیــغ ^_^

تتلیتی ها لایک کنید ^_^

تتلو رو دوست دارم چون؛
وقتى شكست عشقى میخورم "نگفته بودى "رو گوش میدم ❤
وقتى اعصابم خورده" مغز در رفته " رو گوش میدم❤
وقتى خوشحالم"سنه حیران،جووناى ژاپنى " رو گوش میدم ❤
وقتى اعصابم از ى رابطه خرده " داد نزن" رو گوش میدم❤
وقتى از ى رابطه خوشحالم "حس خوب "رو گوش میدم ❤
وقتى نا امیدم "من دلم پاكه "رو گوش میدممم ❤
وقتى عاشقم "ولنتاین "رو گوش میدم❤
وقتى میخوام إمید وار شم "حالمون خوبه "رو گوش میدم ❤
وقتى با یكى قهرم "الو "رو گوش میدم ❤
وقتى در جستجوى احساسمم "حس معمولى" رو گوش میدم❤
وقتى حس بدی دارم" بد تر شد "و گوش میدم❤
وقتى از سكوت كسى خستم" ی چیزی بگو" رو گوش میدم❤
وقتى خوابم نمیبره اهنگ "خوابم نمیبره" رو گوش میدم ❤
وقتى بخوام چیزى رو ب یاد كسی بیارم "یادت باشه"رو گوش میدم ❤
وقتى ب یاد كسی ام"ب یاد تو "رو گوش میدم❤
وقتى میخوام كسی برگرده "برگرد" رو گوش میدم ❤
دوس دارم چون حرف دلم رو "تو یكى بهش زنگ بزنه میزنه"❤
فاز جدید بخوام "من "رو گوش میدم❤
و افتخارم اهنگ "خونه خوبه "هست!
 سپاس شده توسط Brooklyn Baby ، # αпGεʟ ، -м α є ∂ є-
نیکی؟
اه عرعر
ما رفتیم باو مرضی هم داره باز شروع میکنهike

[-]
به اشتراک گذاری/بوکمارک (نمایش همه)
google Facebook cloob Twitter
برای ارسال نظر وارد حساب کاربری خود شوید یا ثبت نام کنید
شما جهت ارسال نظر در مطلب نیازمند عضویت در این انجمن هستید
ایجاد حساب کاربری
ساخت یک حساب کاربری شخصی در انجمن ما. این کار بسیار آسان است!
یا
ورود
از قبل حساب کاربری دارید? از اینجا وارد شوید.

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 4 مهمان