امتیاز موضوع:
  • 7 رأی - میانگین امتیازات: 2.86
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

گفتگـو آزاد نسخـ ـه ۴۲۳

(24-04-2021، 20:38)Mr. Alef.Shin نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(24-04-2021، 20:29)Musalick نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

مشتی این سوسول بازیا تو کف ما نیس
یه سیستم گیمینگ میخواستم که بعد از دیدن قیمت ها پدر گرامی دستش رو رو به من کرد و علامت لایک رو نشون داد...
یه لپ تاپ با مشخصات:
LENOVO

i5 gen 8
1t hard
128g ssd
Geforce GTX gpu 4g
ram8 ddr4
2port usb3
1port type-c
1port hdmi
finger print Sensor
monitor led ips - lcd backlight full-hd
metallic body
mouse pad 3d

خریدم ۲۳ تومن شهریور ماه ۹۹!
یا ابلفضل...
من رفیقم یه gtx 1040 و i3 نسل ۹ با هش گیگ رم خرید ۱۶ تومن
کلا فضایی گرون شده...
دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
ناشناس
 سپاس شده توسط شـــقآیــق ، SɪʟᴠᴇʀMɪɴᴅ
آگهی
(24-04-2021، 20:50)Musalick نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(24-04-2021، 20:38)Mr. Alef.Shin نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

یه لپ تاپ با مشخصات:
LENOVO

i5 gen 8
1t hard
128g ssd
Geforce GTX gpu 4g
ram8 ddr4
2port usb3
1port type-c
1port hdmi
finger print Sensor
monitor led ips - lcd backlight full-hd
metallic body
mouse pad 3d

خریدم ۲۳ تومن شهریور ماه ۹۹!
یا ابلفضل...
من رفیقم یه gtx 1040  و i3  نسل ۹ با هش گیگ رم خرید ۱۶ تومن
کلا فضایی گرون شده...

همین لپ تاپ من فروردین ۹۹ بود ۱۶ تومن

گرافیکمم Nvidia هست
تو فکرشم شهریور اینده ، هارد ssd رو بکنم ۲۵۰ یا ۵۰۰
رمشم بکنم ۱۲

راه داشت سی پی یو هم بکنم i7 !

داشتم میخریدم یارو گفت گرافیکا آن بورد هستن، لپ تاپی بردار که گرافیکش بالاست چون گرافیکش ارتقاش غیرممکنه به صورت کامل یا سخته و ممکنه به بورد اسیب بزنه
دگ منم گرافیک ۴ برداشتم خیلی عالیه .
 سپاس شده توسط شـــقآیــق ، Mohlek ، SɪʟᴠᴇʀMɪɴᴅ
(24-04-2021، 20:54)Mr. Alef.Shin نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(24-04-2021، 20:50)Musalick نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

یا ابلفضل...
من رفیقم یه gtx 1040  و i3  نسل ۹ با هش گیگ رم خرید ۱۶ تومن
کلا فضایی گرون شده...

گرافیکمم Nvidia هست
رمشم بکنم ۱۲

داشتم میخریدم یارو گفت گرافیکا آن بورد هستن، لپ تاپی بردار که گرافیکش بالاست چون گرافیکش ارتقاش غیرممکنه به صورت کامل یا سخته و ممکنه به بورد اسیب بزنه
عاره
در کل واس نسل ۹ سیستمت جواب میده
منه بدبخت باید روزامو با gta sa اونم با fps 20 سر کنم...
دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
ناشناس
 سپاس شده توسط شـــقآیــق ، SɪʟᴠᴇʀMɪɴᴅ
اگه یه روز تونستم چهره بکشم بهتون شیرینی میدم
 سپاس شده توسط شـــقآیــق
(24-04-2021، 20:58)*Aɴѕιl* نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

همچنین
(((:

•ناشناس•
 سپاس شده توسط Mohlek ، ᴀᴡᴀʏᴀᴜʀᴏʀᴀ
(24-04-2021، 20:57)Musalick نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(24-04-2021، 20:54)Mr. Alef.Shin نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

گرافیکمم Nvidia هست
رمشم بکنم ۱۲

عاره
در کل واس نسل ۹ سیستمت جواب میده
منه بدبخت باید روزامو با gta sa  اونم با fps 20  سر کنم...

i7 gen 9 گرونه!

gta v دارم با فریم ریت ۶۰fps بازی میکنم
pes2021 هم فک کنم همین فریم ریته
 سپاس شده توسط شـــقآیــق ، Mohlek
(24-04-2021، 20:58)*Aɴѕιl* نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

کاری نداره که. اکه بخوای من بهت یاد میدم. اول یه چشم میکشی بعد یه چشم دیگه بعد دو تا ابرو بعد میری سراغ دماغ و دهن آخرشم یه گردی.

(24-04-2021، 21:00)lady_tailor نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

همچنین

تو هم از آموزش بالا ایتفاده کن. حتما جواب میده
ناشناس
 سپاس شده توسط شـــقآیــق ، ᴀᴡᴀʏᴀᴜʀᴏʀᴀ
(24-04-2021، 21:02)ʍouʞ noʎ ʻʍouʞ n ɟı نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

کاری نداره که. اکه بخوای من بهت یاد میدم. اول یه چشم میکشی بعد یه چشم دیگه بعد دو تا ابرو بعد میری سراغ دماغ و دهن آخرشم یه گردی.

(24-04-2021، 21:00)lady_tailor نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

همچنین

تنکیو مستر سهند
(((:

•ناشناس•
(24-04-2021، 21:02)ʍouʞ noʎ ʻʍouʞ n ɟı نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

همچنین

کفم برید(:
خیلی خوب بود واقعا نمیدونستم:")
 سپاس شده توسط شـــقآیــق ، سهَ‌ند
(24-04-2021، 21:05)*Aɴѕιl* نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

کفم برید(:
خیلی خوب بود واقعا نمیدونستم:")

یه شعر معروفم داره این. نمیدونم شنیدی یا نهTelegh_26
ناشناس
 سپاس شده توسط ᴀᴡᴀʏᴀᴜʀᴏʀᴀ ، شـــقآیــق

[-]
به اشتراک گذاری/بوکمارک (نمایش همه)
google Facebook cloob Twitter
برای ارسال نظر وارد حساب کاربری خود شوید یا ثبت نام کنید
شما جهت ارسال نظر در مطلب نیازمند عضویت در این انجمن هستید
ایجاد حساب کاربری
ساخت یک حساب کاربری شخصی در انجمن ما. این کار بسیار آسان است!
یا
ورود
از قبل حساب کاربری دارید? از اینجا وارد شوید.

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 18 مهمان