امتیاز موضوع:
  • 7 رأی - میانگین امتیازات: 3.71
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

≈ گفتگوی آزاد نُسخــہ 379 ≈

(25-09-2020، 13:44)ѕєнυη نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

بچه ها به ارسال جدیدم از اینجا سپاس بدید
دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
http://www.flashkhor.com/forum/showthread.php?tid=289110
فقط بچه ها باید سپاس بکنن؟
دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
آب کم است
آن را اسراف نکنید
water is low
Do not waste it
الماء قلیل
لا تسرفوه

آگهی
(23-09-2020، 14:34)ѕєнυη نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

اسمشو نمیدونم -_-
≈ گفتگوی آزاد نُسخــہ 379 ≈ 58

اسمش ارسلان قاسمیه
قبل رل ترلان پروانه بود/=
 سپاس شده توسط _sehun_
(24-09-2020، 18:44)ѕєнυη نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(24-09-2020، 18:23)♡ᴊɪᴍɪɴᴀ✿ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(24-09-2020، 16:33)ѕєнυη نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

@♡ᴀ✿
26

چیشده ؟ D:
خوبی سهونا؟
سهونا D: جیمینا D: کوکیا D: نامجونا D:
لیانا جا موند :/
تهیونگا D: کوکیا D: جیمینا D: نامجونا D: سهونا D:
از بزرگ ب کوچیک نوشتم (;

هیچی دیدمت خوشحال شدم*-*
تو خوبی؟
کوکی و ته و جیمین از سهونا کوچیکترن

عام .. ب ترتیب سن خودمون (:
یااا .. یکی رو باز جاا گذاشتم :/
یونگیا D:♡
Karlina
 سپاس شده توسط ρσєѕɪ
@"ֆɦǟɢɦǟʏɛɢɦ"
آخـــــیــش
از محرومیت در اومـدی つ ◕◡◕ つ
 سپاس شده توسط شـــقآیــق ، ρσєѕɪ
(25-09-2020، 16:44)|ᴛᴏxɪᴄ| نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

@"ֆɦǟɢɦǟʏɛɢɦ"
آخـــــیــش

آخییییییییییش
چی بود این Sad
چقد بد بود Sad
من غلط کردم از همین جا اعلام میکنم *** Sad
(((:

•ناشناس•
 سپاس شده توسط *Aɴѕel* ، ρσєѕɪ
راستی تو بهشتم پولین فرشته ها؟ @ابراهیم هادی
ناشناس
(25-09-2020، 16:50)ֆɦǟɢɦǟʏɛɢɦ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(25-09-2020، 16:44)|ᴛᴏxɪᴄ| نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

@"ֆɦǟɢɦǟʏɛɢɦ"
آخـــــیــش

آخییییییییییش
چی بود این Sad
چقد بد بود Sad
من غلط کردم از همین جا اعلام میکنم *** Sad

چرا محروم شدع بودی؟
 سپاس شده توسط شـــقآیــق
HASTA LA VISTA BABY
(25-09-2020، 14:18)░4░0░4░ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(25-09-2020، 14:08)ѕєнυη نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(25-09-2020، 14:05)░4░0░4░ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

یعنی میشه تا شب یه خبر خوب بشنوم

اگه این پیامو به 10 نفر ارسال کنی خبر خوب میشنوی
خبر خوب خبر خوب خبر خوب

باشه فوتم باید بکنم؟

آره دیگه بدون فوت نمیشه

(25-09-2020، 16:23)♡ᴊɪᴍɪɴᴀ✿ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(24-09-2020، 18:44)ѕєнυη نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(24-09-2020، 18:23)♡ᴊɪᴍɪɴᴀ✿ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(24-09-2020، 16:33)ѕєнυη نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

@♡ᴀ✿
26

چیشده ؟ D:
خوبی سهونا؟
سهونا D: جیمینا D: کوکیا D: نامجونا D:
لیانا جا موند :/
تهیونگا D: کوکیا D: جیمینا D: نامجونا D: سهونا D:
از بزرگ ب کوچیک نوشتم (;

هیچی دیدمت خوشحال شدم*-*
تو خوبی؟
کوکی و ته و جیمین از سهونا کوچیکترن

عام .. ب ترتیب سن خودمون (:
یااا .. یکی رو باز جاا گذاشتم :/
یونگیا D:♡

عاها..
کی نامجون لاورع؟
یونگی کیع؟
پس لوهان و چانیول چی؟)=
https://harfeto.timefriend.net/16290184051222
 سپاس شده توسط لــــــــــⓘلی
(25-09-2020، 17:03)ѕєнυη نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

عاها..
کی نامجون لاورع؟
یونگی کیع؟
پس لوهان و چانیول چی؟)=
نامجون منم دیگع:ngh:
(مقلب به ار ام کبیر
 سپاس شده توسط لــــــــــⓘلی

[-]
به اشتراک گذاری/بوکمارک (نمایش همه)
google Facebook cloob Twitter
برای ارسال نظر وارد حساب کاربری خود شوید یا ثبت نام کنید
شما جهت ارسال نظر در مطلب نیازمند عضویت در این انجمن هستید
ایجاد حساب کاربری
ساخت یک حساب کاربری شخصی در انجمن ما. این کار بسیار آسان است!
یا
ورود
از قبل حساب کاربری دارید? از اینجا وارد شوید.

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 5 مهمان