امتیاز موضوع:
  • 6 رأی - میانگین امتیازات: 4.17
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

[₪ گــفت و گــوی آزاد 301 ₪]

(26-03-2017، 10:26)Mïņ̃†êR نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(25-03-2017، 8:26)ÆMÆշЇÑζ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

نيو  یِر كم كم داره تموم ميشه !!

كم كم باس دوباره به بدبختي هامون برسيم  :|

تموم شدن تعطیلات و فرا رسیدن امتحانات ترم  از موبایلتون بهتون نزدیک تره

" ستاد زهر مار کردن تعطیلات "

آخ آخ آخ گفتییییییییییییییییییییی crying
آگهی
حال حاضر شما تعداد 34 کاربر در فهرست دوستان خود دارید
دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
Channel
(26-03-2017، 10:36)Mïņ̃†êR نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

حال حاضر شما تعداد 34 کاربر در فهرست دوستان خود دارید

اصولش اينه كه زندن...

ولي همشون خـــــــــــــســـــــــــــــــــــتــــــه ان...
ميفهمي ؟؟ خـــــــــســـــــــــــتــــــه .. :|
 سپاس شده توسط Mïņ̃†êR
نقل قول:
اصولش اينه كه زندن...

خستگی برای یه جنگجو معنی ندارد!!!!

راستی معرفی کن لطفا
دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
Channel
 سپاس شده توسط ÆMÆշЇÑζ
(26-03-2017، 10:59)Mïņ̃†êR نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

نقل قول:
اصولش اينه كه زندن...

خستگی برای یه جنگجو معنی ندارد!!!!

راستی معرفی کن لطفا

سنگين بــــــود : /

كــــوروش 17 مشهد..

And u
 سپاس شده توسط Mïņ̃†êR ، {HoSsein_83}
(26-03-2017، 11:03)ÆMÆշЇÑζ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(26-03-2017، 10:59)Mïņ̃†êR نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

راستی معرفی کن لطفا

سنگين بــــــود  : /

كــــوروش  17 مشهد..

And u

سبک هارو باد میبره !!!

شیوا 22 اصفهان !جدیدا همه مشهدی شدن دورم!!!
Mother of Dragonبه گفته دوستان  Smile
Channel
 سپاس شده توسط ÆMÆշЇÑζ ، Jack Daniel'ѕ
به به داداش اینجاس
سلام خوبی؟

(26-03-2017، 11:05)Mïņ̃†êR نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(26-03-2017، 11:03)ÆMÆշЇÑζ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

راستی معرفی کن لطفا

كــــوروش  17 مشهد..

And u

سبک هارو باد میبره !!!

?? wtf

مشهدی بودن كار هر كسی نيس !! خآصه : ) ( الكي مثلا شآخيم$)

Mother of Dragon شمآيي؟؟ تعريفتون رو زياد شنيده بودم !!
 سپاس شده توسط Mïņ̃†êR
(26-03-2017، 11:12)ÆMÆշЇÑζ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(26-03-2017، 11:05)Mïņ̃†êR نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

راستی معرفی کن لطفا

كــــوروش  17 مشهد..

And u

سبک هارو باد میبره !!!

?? wtf

مشهدی بودن كار هر كسی نيس !! خآصه  : )  ( الكي مثلا شآخيم$)

بله مشهدیا خاصن من چنتا دوست خیلی خوبه مشهدی دارم ^_^

جدا؟من خودم به تازگی فهمیدم !!!چیا شنیدی Rolleyes
Channel
 سپاس شده توسط ÆMÆշЇÑζ
(26-03-2017، 11:18)Mïņ̃†êR نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(26-03-2017، 11:12)ÆMÆշЇÑζ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

راستی معرفی کن لطفا

كــــوروش  17 مشهد..

And u

سبک هارو باد میبره !!!

?? wtf

مشهدی بودن كار هر كسی نيس !! خآصه  : )  ( الكي مثلا شآخيم$)

بله مشهدیا خاصن من چنتا دوست خیلی خوبه مشهدی دارم ^_^

جدا؟من خودم به تازگی فهمیدم !!!چیا شنیدی Rolleyes

:cool: سپآس..

ما هم يه دوست خوانوادگي خوب اصفهاني داريم...مردم مهمون نوازين...اصلآ هم خسيس نيستن !! : )

ذكر خير ..
چيزآي خوب !..
 سپاس شده توسط Mïņ̃†êR

[-]
به اشتراک گذاری/بوکمارک (نمایش همه)
google Facebook cloob Twitter
برای ارسال نظر وارد حساب کاربری خود شوید یا ثبت نام کنید
شما جهت ارسال نظر در مطلب نیازمند عضویت در این انجمن هستید
ایجاد حساب کاربری
ساخت یک حساب کاربری شخصی در انجمن ما. این کار بسیار آسان است!
یا
ورود
از قبل حساب کاربری دارید? از اینجا وارد شوید.

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 8 مهمان