امتیاز موضوع:
  • 3 رأی - میانگین امتیازات: 2.33
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

برداشتن ابرو حرام است!

دوستان دارن نم نم میرن جلو.انشاءا... تو فاز بعدی غذا خوردن هم حرام اعلام میکنن. Big Grin Big Grin Big Grin Big Grin
به یزدان اگر ما خرد داشتیم                 کجا این سرانجام بد داشتیم   (حکیم فردوسی)
پاسخ
آگهی
رفتم از رساله نگاه کردم نوشته بود:
برداشتن ابرو برای زنان به خودی خود اشکالی ندارد.
اما..!!
اگر موجب تحریک مردی بشه و یا برای جلب توجه باشه اون اشکال داره و باید پوشونده بشه.
+شما هم اول پرسوجو کنید بعد قضاوت کنید
اون برای خودش یه چیزی گفت من هم رساله آیت الله خامنه ای و هم مکارم رو نگاه کردم اما همچین چیزی که این گفت توش نبود.
وسلام
پاسخ
نه خداوند زیباست و زیبایی ها را دوست دارد.
برداشتن ابرو هم نوعی زیبایی و پاکیزه و تمیز بودنه.
چرا هر چیزی که باعث زیبایی و تمیزی میشه حرامه؟
پاسخ
 سپاس شده توسط |мιѕѕ мєняαѕα|
(28-03-2015، 14:30)ارش خان نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(18-11-2013، 19:48)mohsenniceboy نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(14-11-2013، 16:12)helenpak نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

اگه بخای به حرفای اسلام ه......گوش بدی باید بری بمیریDodgy

کجاش نوشته مسلمان ؟!!! نوشته وهابی. نخونده و ندونسته چیزی رو به اسلام نسبت ندید
استفتاء از آیت الله مکارم :
لطفا حکم برداشتن ابرو در دختران را هم از نظر شرعی و هم از نظر عرفی را در جامعه ما بیان فرمایید؟
پاسخ: شرعاً اشکالی ندارد ولی اگر در عرف محل کار خلافی محسوب می شود بهتر اجتناب از آن است.

چرا چیزیو که نمی دونین به اسلام نسبت میدین ؟ تکرار نشه .لطفا
وهابی ها فرقه ای از اسلامند.(منم ازشون خوشم نمیاد) Sleepy Sleepy Sleepy

(12-03-2014، 19:36)(^_^)Negar Styles نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

مگ عرب چشه؟(بب خدا عرب نیستما)
عربها کثیف ترین,حال بهم زن ترین,احمق ترین,بیشعورترین,حیوان صفت ترین و....خیلی زیاده دیگه نمیتونم بگم موجودات جهانند.(بعد روسها)حیف اسم انسان که رو اینا گذاشت

متعصب ها که بدترن...

...............
پس معنی حرفات اینه...

تمام معصومین و شهدای کربلا و شهدای عرب جبهه ایران تو جنگ هم شامل این قضیه میشن...
شیعیان امامم لذت ببرن
دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
برداشتن ابرو حرام است! 5

دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
برداشتن ابرو حرام است! 5

پاسخ
 سپاس شده توسط خخخخ
(20-04-2015، 17:01)خونه خوبه نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

نه خداوند زیباست و زیبایی ها را دوست دارد.
برداشتن ابرو هم نوعی زیبایی و پاکیزه و تمیز بودنه.
چرا هر چیزی که باعث زیبایی و تمیزی میشه حرامه؟

این حرف خدا نیست!

اسلام فقط برداشتن ابرو رو واسه مرد جایز ندونسته اونم در صورتی که واسه خودنمایی و شبیه کردن خودش به جنس مخالف باشه

البته بستگی به برداشت شما از زیبایی داره یه زیبایی یه مرد تو مردونگیش و زیبایی  دختر تو زیباییشه
برداشتن ابرو حرام است! 5
پاسخ
چقد مزخرفه عقیدشون....پس  عین کیوی باشه خوبه حتماDodgy
بدبختا
http://dl.akskhor.ir/uploads1/388880-226.jpg
اخرین عکس سربازی ک میخواس بره پیش پدرش.ولی رفت پیش خدا.
روحشون شاد
پاسخ
(20-04-2015، 18:13)سرباز خدا نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(28-03-2015، 14:30)ارش خان نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(18-11-2013، 19:48)mohsenniceboy نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(14-11-2013، 16:12)helenpak نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

اگه بخای به حرفای اسلام ه......گوش بدی باید بری بمیریDodgy

کجاش نوشته مسلمان ؟!!! نوشته وهابی. نخونده و ندونسته چیزی رو به اسلام نسبت ندید
استفتاء از آیت الله مکارم :
لطفا حکم برداشتن ابرو در دختران را هم از نظر شرعی و هم از نظر عرفی را در جامعه ما بیان فرمایید؟
پاسخ: شرعاً اشکالی ندارد ولی اگر در عرف محل کار خلافی محسوب می شود بهتر اجتناب از آن است.

چرا چیزیو که نمی دونین به اسلام نسبت میدین ؟ تکرار نشه .لطفا
وهابی ها فرقه ای از اسلامند.(منم ازشون خوشم نمیاد) Sleepy Sleepy Sleepy

(12-03-2014، 19:36)(^_^)Negar Styles نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

مگ عرب چشه؟(بب خدا عرب نیستما)
عربها کثیف ترین,حال بهم زن ترین,احمق ترین,بیشعورترین,حیوان صفت ترین و....خیلی زیاده دیگه نمیتونم بگم موجودات جهانند.(بعد روسها)حیف اسم انسان که رو اینا گذاشت

متعصب ها که بدترن...

...............
پس معنی حرفات اینه...

تمام معصومین و شهدای کربلا و شهدای عرب جبهه ایران تو جنگ هم شامل این قضیه میشن...
تو اصلا ایرانی هستی؟مطمئنم عربی.تو جنگ ایران و عراق مردم جنوب که عرب نیستن عرب زبانن واین خیلی فرق میکنه.بعدشم امام حسین عرب نبود که.همشون از نسل حضرت ابراهیم بودن که حضرت ابراهیم عرب نبود جناب بیسوادی که اطلاعات غلط به مردم میدی سرباز عرب
به یزدان اگر ما خرد داشتیم                 کجا این سرانجام بد داشتیم   (حکیم فردوسی)
پاسخ
(18-12-2013، 14:02)F A R ! N نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

دلم میخواد این مردک را با شمشیر سوراخ سوراخش کنم!Angry

البته از بی عرضگی زنان این کشور هم هست و گرنه نمیزاشتن حتی رانندگی هم برای زنان حرام اعلام بشه!

wow  Confused
برداشتن ابرو حرام است! 5
پاسخ
شیر دادن مرد توسط زن؟
باش شیر پاکتی بدن یا فکر من منحرفه؟:|
پاسخ
 سپاس شده توسط Ⓐⓗⓜⓐⓓ Ⓡⓔⓩⓐ
(28-07-2015، 1:23)×WrOnG TuRn× نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

شیر دادن مرد توسط زن؟
باش شیر پاکتی بدن یا فکر من منحرفه؟:|

والا بنظر من این چیزای اسلام قابل قبول نیس که مثلا اگه تیغ کنی حرام است و ... و ... و...
برداشتن ابرو حرام است! 5
پاسخ
 سپاس شده توسط Δ.н.ο.υ.я.Δ

[-]
به اشتراک گذاری/بوکمارک (نمایش همه)
google Facebook cloob Twitter
برای ارسال نظر وارد حساب کاربری خود شوید یا ثبت نام کنید
شما جهت ارسال نظر در مطلب نیازمند عضویت در این انجمن هستید
ایجاد حساب کاربری
ساخت یک حساب کاربری شخصی در انجمن ما. این کار بسیار آسان است!
یا
ورود
از قبل حساب کاربری دارید? از اینجا وارد شوید.

موضوعات مرتبط با این موضوع...
Exclamation علت حرام بودن ازدواج موقت در میان اهل سنت در اسلام
Star چه کسی گفته تماشای فوتبال برای زنان حرام است؟/حضور زنان در ورزشگاه اشکالی ندارد
  آیا گوش دادن به صدای موسیقی زن حرام است؟
  نکاتی درباره ی کارهای حرام در ماه محرم
  آیا ارتباط با جنیان حرام است؟
  چگونگی حرام شدن شراب
  دست دادن زن و مرد نامحرم با این روش حرام نیست
  مکارم شیرازی حرام اعلام کرده است ...!
  جراحی زیبایی، جایز یا حرام؟
  به آغوش کشیدن کسی که دوستش داری حلال و حرام و گناه ندارد!

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان