امتیاز موضوع:
  • 8 رأی - میانگین امتیازات: 2.88
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

°• گـُـفـتــگـوےِ آزاد [448] •°

(23-07-2021، 13:21)Medusa نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(23-07-2021، 13:07)سهَ‌ند نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

Well at least I'm doing sth

بیا اینو ببین. دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
https://youtu.be/1mcCLm_LwpE

Who's this mean, irritating noisy woman trying to control every act of those poor students . For what? Proving the fact that racism is bad? 1717

مرگ بر آمریکای جنایتکار

(23-07-2021، 13:45)sclvrFox نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

۵ ساله توی فلشخورم ولی نمیدونستم اگه اروم بزنی رو دکمه سپاس پیام رو کپی میکنه!

من دوبار زدم کپی شد13
دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
ناشناس
 سپاس شده توسط م‍حمّد ، Medusa
آگهی
(23-07-2021، 13:45)sclvrFox نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

۵ ساله توی فلشخورم ولی نمیدونستم اگه اروم بزنی رو دکمه سپاس پیام رو کپی میکنه!

چه ترفند خلاقانه ای ^^
 سپاس شده توسط م‍حمّد ، Mohlek
(23-07-2021، 13:34)نــــــــــⓐنسی نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

هروز عصبانی؟(:
هرروز عصبانی!
مخصوصا تو جمع!
 سپاس شده توسط _sehun_ ، Mohlek
(23-07-2021، 12:51)Medusa نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(23-07-2021، 12:43)*VENUS* نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

یادش بخیررررررر
شارژای ۲ تومنی میرفتیم میگرفتیم . یادته؟!
نه بانو من فیک نیستم . قصدمم جدیه
ASL میدی ؟

نه والا، یکی بود که تازه من خودم براش شارژ گرفتم یکی دو بار، کودک بودم و ساده‌لوح. ((((:

فقط من از همین الان هشدار بدم که دنبالم بیای اسیر می‌شی. Telegh_40

صــنــم، 20، تِهـــ  ، شمـــآ؟ 

(23-07-2021، 12:43)ƤᴏᴏƁᴏи نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

تصمیم گرفتیم بزاریمت تو دبه ترشی

بهترین تصمیم.  Telegh_38

جووون :v
من اسیرت شدم تا ابد. قفل قلبمو میدم دستت اصلا
+
Lollllllllzlzlzlzlz واقعا تو براش گرفتی ؟ خواهرم گولت زده بود >.<

(23-07-2021، 12:52)شـــقآیــق نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(23-07-2021، 12:47)*VENUS* نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

چرا برای من نمیفرستی -__- هاااان ؟؟؟؟

مگه دیروززز اینستا نفرستادم45؟؟
واییی45
ی چیز دیگه دارم برا هیچ کس نفرستادم میفرستم برا تو26

نمیخوام دیگه >.<

قلبم ترک خورد
 سپاس شده توسط Mohlek ، Medusa ، شـــقآیــق
(23-07-2021، 13:51)ƤᴏᴏƁᴏи نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(23-07-2021، 13:34)نــــــــــⓐنسی نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

هروز عصبانی؟(:
هرروز عصبانی!
مخصوصا تو جمع!

فک میکردم فقط بابای خودم اینطوره زود عصبانی میشه و همش داد میکشه
دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
https://harfeto.timefriend.net/16290184051222
 سپاس شده توسط Emmɑ
(23-07-2021، 13:07)نــــــــــⓐنسی نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

چرا باید به خاطر چیزای چرت اشکم و در بیارن؟(:

فدای یک تار موت قشنگ ترینم ^^
از این چیزا زیاد پیش میاد تو خانواده ها. واسه همه هم هست
 سپاس شده توسط _sehun_
(23-07-2021، 13:56)*VENUS* نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(23-07-2021، 13:07)نــــــــــⓐنسی نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

چرا باید به خاطر چیزای چرت اشکم و در بیارن؟(:

خدا نکنه^^♥
 سپاس شده توسط *VENUS*
(23-07-2021، 13:59)نــــــــــⓐنسی نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(23-07-2021، 13:56)*VENUS* نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

خدا نکنه^^♥

میدونی. بعد یه مدت برات عادی میشه
و تصمیم میگیری دیگه نه بحث کنی نه حتی ارتباطی داشته باشی
زندگیتو کم کم جدا میکنی
ولی بازم هم تو هم اونا ، ته دلتون، همدیگرو خیلی دوست دارین
 سپاس شده توسط _sehun_
(23-07-2021، 14:03)*VENUS* نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(23-07-2021، 13:59)نــــــــــⓐنسی نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

خدا نکنه^^♥

میدونی. بعد یه مدت برات عادی میشه
و تصمیم میگیری دیگه نه بحث کنی نه حتی ارتباطی داشته باشی
زندگیتو کم کم جدا میکنی
ولی بازم هم تو هم اونا ، ته دلتون، همدیگرو خیلی دوست دارین

من کلا ارتباطی ندارم تو اتاقم کلا._.
 سپاس شده توسط سهَ‌ند ، *VENUS*
ژاپنیا چقد گوگولین
ناشناس

[-]
به اشتراک گذاری/بوکمارک (نمایش همه)
google Facebook cloob Twitter
برای ارسال نظر وارد حساب کاربری خود شوید یا ثبت نام کنید
شما جهت ارسال نظر در مطلب نیازمند عضویت در این انجمن هستید
ایجاد حساب کاربری
ساخت یک حساب کاربری شخصی در انجمن ما. این کار بسیار آسان است!
یا
ورود
از قبل حساب کاربری دارید? از اینجا وارد شوید.

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 14 مهمان