امتیاز موضوع:
  • 6 رأی - میانگین امتیازات: 3
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

گفتگـو آزاد || نسخـ ـه ۴۲4

(27-04-2021، 17:11)Musalick نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

چیزی که من میگم : مامان من دارم با رفیقم میرم بیرون

چیزی که مامانم میشنوه : مامان دارم با رفیقم که سه تا دوس دختر داره میرم بیرون مشروب بخورم
بعدشم میخوایم تا ۱۲ شب بیرون ول بچرخیم
ساعت ۱۲ هم شاید ی ماشین بهمون برنه بمیریم !

من اینو تو یجا خوندم ایناهاش:|(بزن رو عکس:|)
دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
گفتگـو آزاد || نسخـ ـه ۴۲4 48
دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
ناشناس بگو (;

هَمِعٕ فاٰز گَنّگِستِر وَلّی تآ شَب نَشُدِح باٰس خٖونِع بآشَن♂❤

سپاس شده توسط THEDARKNESS ، Mohlek ، شـــقآیــق
آگهی
برای Domina.Flashkhor به 9 داوطلب نیاز دارم
Everything is Temporary(:
 سپاس شده توسط THEDARKNESS ، شـــقآیــق
(28-04-2021، 9:07)☆coииoя☆ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

این چیه دیگه؟
https://harfeto.timefriend.net/16669037807256
 سپاس شده توسط SɪʟᴠᴇʀMɪɴᴅ ، شـــقآیــق
(28-04-2021، 9:11)THEDARKNESS نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(28-04-2021، 9:07)☆coииoя☆ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

این چیه دیگه؟
یه نوع championship برای مسابقات گلادیاتوری توی بازی معروف Domina
به 9 داوطلب نیاز دارم و میخوام تیم فلشخور رو بسازم
361 روز هم وقت دارم
 سپاس شده توسط شـــقآیــق
(28-04-2021، 9:12)☆coииoя☆ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(28-04-2021، 9:11)THEDARKNESS نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

این چیه دیگه؟
361 روز هم وقت دارم

یعنی مسابقات سال دیگس؟
بزار کنکورم تموم شه رو کامپیوتر میریزم ببینم چیه
 سپاس شده توسط SɪʟᴠᴇʀMɪɴᴅ ، شـــقآیــق
(28-04-2021، 9:06)☆мᴇʜяᴀʙ☆ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(27-04-2021، 17:11)Musalick نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

چیزی که من میگم : مامان من دارم با رفیقم میرم بیرون

چیزی که مامانم میشنوه : مامان دارم با رفیقم که سه تا دوس دختر داره میرم بیرون مشروب بخورم
بعدشم میخوایم تا ۱۲ شب بیرون ول بچرخیم
ساعت ۱۲ هم شاید ی ماشین بهمون برنه بمیریم !

خیلی ممنون بابت اطلاع رسانی و شفاف سازی Telegh_01
ناشناس
 سپاس شده توسط SɪʟᴠᴇʀMɪɴᴅ ، شـــقآیــق ، BIG-DARK
(28-04-2021، 9:17)THEDARKNESS نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(28-04-2021، 9:12)☆coииoя☆ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

361 روز هم وقت دارم

یعنی مسابقات سال دیگس؟
بزار کنکورم تموم شه رو کامپیوتر میریزم ببینم چیه
نه:|
361 روز بازی میشه دو سه ساعت بازی کردن ما توی بازی
قراره من یه تیم بسازم نام گلادیاتور هارو برای شما بزارم با پول خودم بهتون قدرت بدم و بعد بریم با بقیه مبارزه کنیم
من شما رو کنترل نمیکنم
گلادیاتور یا همون خودتون با توجه به قدرت ها خودشو کنترل میکنه

درسته بازی آنلاین نیست ولی برای تاریخ قدرت فلشخور مهمه! Bl8
 سپاس شده توسط شـــقآیــق ، Mohlek
313144
(((:

•ناشناس•
 سپاس شده توسط SɪʟᴠᴇʀMɪɴᴅ
(28-04-2021، 9:18)Musalick نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(28-04-2021، 9:06)☆мᴇʜяᴀʙ☆ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

خیلی ممنون بابت اطلاع رسانی و شفاف سازی  Telegh_01

Big Grin
ناشناس بگو (;

هَمِعٕ فاٰز گَنّگِستِر وَلّی تآ شَب نَشُدِح باٰس خٖونِع بآشَن♂❤

سپاس شده توسط Mohlek ، شـــقآیــق ، SɪʟᴠᴇʀMɪɴᴅ
(28-04-2021، 8:30)☆мᴇʜяᴀʙ☆ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(28-04-2021، 8:00)моои نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

مگه ۱۶ سالت نی آقای مدیر؟:/

م 14 سالمه:|

(28-04-2021، 8:04)Alien نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

عه؟ :/

قلب کوچولو خوشگلتره D:

سلامتیت شتر...تو چخبر؟

لامصب اون صورتی بود نشد:|

منم سلامتیت بز کوهی!
اقا جَفَرپسرت چخبر؟رقیه خانوم زنت خوبه؟

عه؟ :/

سلام میرسونه...
 سپاس شده توسط BIG-DARK ، شـــقآیــق

[-]
به اشتراک گذاری/بوکمارک (نمایش همه)
google Facebook cloob Twitter
برای ارسال نظر وارد حساب کاربری خود شوید یا ثبت نام کنید
شما جهت ارسال نظر در مطلب نیازمند عضویت در این انجمن هستید
ایجاد حساب کاربری
ساخت یک حساب کاربری شخصی در انجمن ما. این کار بسیار آسان است!
یا
ورود
از قبل حساب کاربری دارید? از اینجا وارد شوید.

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 28 مهمان