امتیاز موضوع:
  • 2 رأی - میانگین امتیازات: 3
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

گـُـفـتـُـــگـوےِ آزاد 【266】

(09-09-2015، 13:21)ƘƖƝƓ ʆƠƘЄƦ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

@دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
×яɒнɒ×

@دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
FᗩR!Mᗩ

این دوتا کجان  cry2
حالا قبلنا هرروز اینجا پلاس بودنا =|
 سپاس شده توسط _ʀᴇᴠᴇʀsᴇ sᴇɴsᴇ_ ، # αпGεʟ
آگهی
(09-09-2015، 13:25)♪Rιнαηηα♪ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(09-09-2015، 13:21)ƘƖƝƓ ʆƠƘЄƦ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

×яɒнɒ×

FᗩR!Mᗩ

این دوتا کجان  cry2
ســـر قبـــــر من >_<
 سپاس شده توسط # αпGεʟ ، Berserk
(09-09-2015، 13:23)♪Rιнαηηα♪ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(09-09-2015، 13:19)~ ẰLi ~ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(09-09-2015، 13:18)shadi♥ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

هوفففف حوصلم سر رفته همه ی سریالا و فیلمام رو دیدم تمومشون کردم .. هیچی دیگ ندارم  :ngh:

Flash
رو دیدی ؟

چرت چرت چرتتتتتتتتتتتتت >_< .. البته از نظر من (._.  ) شادی کره ای دوس داره *-*

(09-09-2015، 13:19)мøяνα.għ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(09-09-2015، 13:16)♪Rιнαηηα♪ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(09-09-2015، 13:13)мøяνα.għ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

سلام ^_^

شلام (._.  )

ملیکا یا شیفت شب :>>
خوبی ؟
+
تحویلم گرفتن^_^

هردو ؛>
ت خوبی ؟ 
+
:|
من عالیم مدرسم تموم شد ^___________^>_>
خلاص شدم حالا میتونم برم بیرون با دوستام
تو چی؟
 سپاس شده توسط # αпGεʟ ، Berserk
(09-09-2015، 13:24)ƘƖƝƓ ʆƠƘЄƦ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

نقل قول: کدوم بچه :|؟
همونـی که گذاشتیش دم در فلش ._.
کی.-.
گـُـفـتـُـــگـوےِ آزاد 【266】 48

سپاس شده توسط _ʀᴇᴠᴇʀsᴇ sᴇɴsᴇ_
(09-09-2015، 13:23)~ ѕσмє × σηє ~ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

شادی رم کرد.. :v

لایک !
والا دیگه ..
خسته شدم از اینکه هرکی میاد گ.ا میگه سپاس بدید .. جواب سلام بدید .. حرف بزنید .. محل بزارید :||||
نه فقط امید .. خیلیای دیگ هم اینجور هستن :/
ببینید دوستان ! برای اینکه تو گ.آ باهاتون حرف بزنن و سپاستون کنن و محلتون بزارن باید خودتون دست بکار بشید .. اگه قرار باشه تا سه ساعت فقط آه و ناله کنید و بگید باهام حرف بزنید دیگ اصن هیشکی محلتون نمیزاره :|
خودتون کاری کنید که دیگران مجذوبتون بشن و علاقه پیدا کنن ک باهاتون حرف بزنن !
خوب، ولی اشتباه...
 سپاس شده توسط # αпGεʟ ، bOoOoOy ، _ʀᴇᴠᴇʀsᴇ sᴇɴsᴇ_ ، Tᴀᴍᴏʀᴀ Pɪᴇʀᴄᴇ
خط میزنم بیشتر ا کی روش :v جدا نوشتم.. ^_^ 

من برم...؟؟!!:|
 سپاس شده توسط _ʀᴇᴠᴇʀsᴇ sᴇɴsᴇ_ ، # αпGεʟ
(09-09-2015، 13:25)ღBeauty G!Яlღ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(09-09-2015، 13:24)ƘƖƝƓ ʆƠƘЄƦ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

نقل قول: کدوم بچه :|؟
همونـی که گذاشتیش دم در فلش ._.
کی.-.
فاطـی._.

~вєѕт gιяℓ~
 سپاس شده توسط # αпGεʟ
(09-09-2015، 13:23)♪Rιнαηηα♪ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(09-09-2015، 13:19)~ ẰLi ~ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(09-09-2015، 13:18)shadi♥ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

هوفففف حوصلم سر رفته همه ی سریالا و فیلمام رو دیدم تمومشون کردم .. هیچی دیگ ندارم  :ngh:

Flash
رو دیدی ؟

(09-09-2015، 13:19)мøяνα.għ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(09-09-2015، 13:16)♪Rιнαηηα♪ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(09-09-2015، 13:13)мøяνα.għ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

سلام ^_^

شلام (._.  )

خوبی ؟
+
تحویلم گرفتن^_^

هردو ؛>
ت خوبی ؟ 
+

کره ای ؟ :/\
(09-09-2015، 13:21)shadi♥ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

Flash
رو دیدی ؟
اسم کاملش اینه ؟ ._.
فک نکنم ..
بیشتر  توضیح بده !

کاملش The Flash
برو ویکی پدیا ببین
حوصله توضیحش نیست :|
 سپاس شده توسط Apathetic ، # αпGεʟ
(09-09-2015، 13:25)ƘƖƝƓ ʆƠƘЄƦ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(09-09-2015، 13:25)♪Rιнαηηα♪ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

×яɒнɒ×

FᗩR!Mᗩ

این دوتا کجان  cry2
ســـر قبـــــر من >_<

تو کی مردی جیگر >_< ؟

(09-09-2015، 13:25)мøяνα.għ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

هوفففف حوصلم سر رفته همه ی سریالا و فیلمام رو دیدم تمومشون کردم .. هیچی دیگ ندارم  :ngh:

Flash 
رو دیدی ؟

سلام ^_^

شلام (._.  )

خوبی ؟
+
تحویلم گرفتن^_^

هردو ؛>
ت خوبی ؟ 
+
من عالیم مدرسم تموم شد ^___________^>_>
خلاص شدم حالا میتونم برم بیرون با دوستام 
تو چی؟

من بدم افتضاح >.< تازه قراره برم زبان :'||||| عر عر عر  cry2
 سپاس شده توسط # αпGεʟ ، _ʀᴇᴠᴇʀsᴇ sᴇɴsᴇ_ ، Tᴀᴍᴏʀᴀ Pɪᴇʀᴄᴇ
(09-09-2015، 13:26)~ ѕσмє × σηє ~ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

خط میزنم بیشتر ا کی روش :v جدا نوشتم.. ^_^ 

من برم...؟؟!!:|

ایهــام |:
 سپاس شده توسط # αпGεʟ ، bOoOoOy

[-]
به اشتراک گذاری/بوکمارک (نمایش همه)
google Facebook cloob Twitter
برای ارسال نظر وارد حساب کاربری خود شوید یا ثبت نام کنید
شما جهت ارسال نظر در مطلب نیازمند عضویت در این انجمن هستید
ایجاد حساب کاربری
ساخت یک حساب کاربری شخصی در انجمن ما. این کار بسیار آسان است!
یا
ورود
از قبل حساب کاربری دارید? از اینجا وارد شوید.

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 17 مهمان