امتیاز موضوع:
  • 8 رأی - میانگین امتیازات: 3.25
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

گــفـتـگـوی آزاد نـسـخـه 190

(11-08-2014، 21:58)ツ נڅــ ـ ـ ـےツ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

الان الیک ببین من امتحان میکُنم :> .. !

(11-08-2014، 21:55)الیکا0 نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

امضا یکی رو اعصابمهBlush
مـن ؟ ._.
(11-08-2014، 21:55)SomeOne × نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

بدرود..

نرووو :| !
دقیقا.آفرین غزلی از کجا فهمیدی؟؟؟؟Big GrinBig GrinBig Grin
(11-08-2014، 21:58)βΑllεяiηΑ♡ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
http://www.flashkhor.com/forum/member.php?action=profile&uid=92391
اين كيه ؟
بچه ی نمکیهBig GrinBig Grin
(11-08-2014، 21:58)Thief نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

درود بر همگی
درود بر شما نویسنده محترم فلش خور بزرگBlush
LIFE is a LiaR GaMe......SoooOOoO.......NEveR TruSt enYOne Angel
 سپاس شده توسط an idiot ، Aiden Pearce
آگهی
(11-08-2014، 22:00)dokhtare bala نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(11-08-2014، 21:58)Thief نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

درود بر همگی

درود

درود برتو هم وطن
گــفـتـگـوی آزاد نـسـخـه 190 48
منـ دیگـر به گذشتهـ نگاهـ نمی‌کنمـ. پشیمانـ نیستمـ. منـ بهـ آیندهـ نگاهـ می‌کنمـ. همهـ چیز بهـ یکدیگر متصـلـ هستند و منـ از آنـ برایـ افشاگریـ استفادهـ میـ کنم، برایـ محافظتـ و اگر لازمـ شد ... برایـ مجازاتـ.

(Aiden Pearce)
 سپاس شده توسط an idiot
(11-08-2014، 21:47)hidden ninja نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(11-08-2014، 21:46)saeedrajabzade نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(11-08-2014، 21:42)hidden ninja نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(11-08-2014، 21:40)saeedrajabzade نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(11-08-2014، 21:36)hidden ninja نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

من هر بحثی باشه هستم
محسن سرش داغه
ولی هیچکاک منطقیه
از افکارش خوشم میاد
مام هستیم...
مام ی زمانی مث محسن جوون بودیمو زود جوش...
درست میشه
هیچکاک آره! از منطقش خوشم میاد خیلی تو 90 درصد مسائل کاملا هم عقیده ایم...

(11-08-2014، 21:37)@H!V$ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

از یجاییAngelBig Grin
آی پیp336

تعصب راه به جایی نمیبره
منطق همه چیزه
ما یه سری چیزا دیدیم که اینیم!!
شمام منطقی هستی ولی متعصب رو عقایدتی!!
اوهوم به شدت با جمله دومت موافق یعنی بشدتااااا

نمیدونم شاید شایدم نه :/
هیشکی کامل نیست، همینکه به جلو حرکت کنیم و عقب گرد نکنیم خودش خیلی
برم شام داداش
فعلا

این مصرعو فراموش نکن
پای استدلالیان چوبین بود...
منطق خوبه ولی اگه ایمان خدایی نباشه
نابود میشه
عقل بالا ترین مخلوق خدائه
ایمان اعتقاد اگه کورکورانه نباشه خوبه! وگرنه خودش باعث نابودی منطق میشه...
گفتی میخوای بری سربازی!!!! مگه دانشجو نیستی؟؟؟؟
The music feels better

سلام..
 سپاس شده توسط Aiden Pearce
(11-08-2014، 22:00)βΑllεяiηΑ♡ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(11-08-2014، 21:55)#nIkI# نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(11-08-2014، 21:52)βΑllεяiηΑ♡ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(11-08-2014، 21:50)hidden ninja نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

اقا من نمیخوام برم سربازی
ای خداااااااااا

همين كه مجبور نيستي برا مدرسه چادر سرت كني خيلي .-.
برو سربازي -_-

مگه شما سر میکنین !؟! *0_0*

ما از مقنعمون بجا دستمال گردن استفاده میکنیم هیچی بمون نمیگن ! |:
اجباريه .-.
شاهد ميرم
سال اول تحمل ميكنيم
من بهترين مدرسه اصفهان قبول شدم نرفتم >_<
سال بعد تربيت بدني
يا اگه خدا بخواد رقص .-.
اگه بتونی تربیت بدنی تهران قبول شی
فوق لیسانسم بگیری
مثل یه دکتر پول در میاری!
 سپاس شده توسط βΑllεяiηΑ♡
بدرودaquarium
دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
Channel
 سپاس شده توسط Dead Silence ، an idiot ، † αƖιєη †
(11-08-2014، 22:00)βΑllεяiηΑ♡ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(11-08-2014، 21:55)#nIkI# نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(11-08-2014، 21:52)βΑllεяiηΑ♡ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(11-08-2014، 21:50)hidden ninja نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

اقا من نمیخوام برم سربازی
ای خداااااااااا

همين كه مجبور نيستي برا مدرسه چادر سرت كني خيلي .-.
برو سربازي -_-

مگه شما سر میکنین !؟! *0_0*

ما از مقنعمون بجا دستمال گردن استفاده میکنیم هیچی بمون نمیگن ! |:
اجباريه .-.
شاهد ميرم
سال اول تحمل ميكنيم
من بهترين مدرسه اصفهان قبول شدم نرفتم >_<
سال بعد تربيت بدني
يا اگه خدا بخواد رقص .-.

من فرزانگان میرم \: !

اولا خیلی گیر میدادن !

ولی ما آدم حسابشون نکردیم خودشون بیخیال شدن ((((: !
Tell these girls
they don’t need men
-to feel like -women
(11-08-2014، 22:01)الیکا0 نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(11-08-2014، 21:58)ツ נڅــ ـ ـ ـےツ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

الان الیک ببین من امتحان میکُنم :> .. !

(11-08-2014، 21:55)الیکا0 نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

امضا یکی رو اعصابمهBlush
مـن ؟ ._.
(11-08-2014، 21:55)SomeOne × نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

بدرود..

نرووو :| !
دقیقا.آفرین غزلی از کجا فهمیدی؟؟؟؟Big GrinBig GrinBig Grin
(11-08-2014، 21:58)βΑllεяiηΑ♡ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

http://www.flashkhor.com/forum/member.php?action=profile&uid=92391
اين كيه ؟
بچه ی نمکیهBig GrinBig Grin

درود بر همگی
درود بر شما نویسنده محترم فلش خور بزرگBlush

درود بر تو هم وطن
منـ دیگـر به گذشتهـ نگاهـ نمی‌کنمـ. پشیمانـ نیستمـ. منـ بهـ آیندهـ نگاهـ می‌کنمـ. همهـ چیز بهـ یکدیگر متصـلـ هستند و منـ از آنـ برایـ افشاگریـ استفادهـ میـ کنم، برایـ محافظتـ و اگر لازمـ شد ... برایـ مجازاتـ.

(Aiden Pearce)
 سپاس شده توسط an idiot
(11-08-2014، 22:02)SINA نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

سلام..

سلام علیکم
LIFE is a LiaR GaMe......SoooOOoO.......NEveR TruSt enYOne Angel
خدافـس ..
شما نه جنگیدینو بردین

ما جنگیدیم و باختیم ..
 سپاس شده توسط امیررضا* ، [ niki ] ، Mïņ̃†êR

[-]
به اشتراک گذاری/بوکمارک (نمایش همه)
google Facebook cloob Twitter
برای ارسال نظر وارد حساب کاربری خود شوید یا ثبت نام کنید
شما جهت ارسال نظر در مطلب نیازمند عضویت در این انجمن هستید
ایجاد حساب کاربری
ساخت یک حساب کاربری شخصی در انجمن ما. این کار بسیار آسان است!
یا
ورود
از قبل حساب کاربری دارید? از اینجا وارد شوید.

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 17 مهمان