امتیاز موضوع:
  • 7 رأی - میانگین امتیازات: 2.71
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

گفتگوی ازاد نسخه ۳۹۷

(20-01-2021، 22:29)Rasha_rap نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(20-01-2021، 22:27)Mahdi 1381 نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

من رفتم . فقط دیر میام چون خودم میخوام کرونا بسازم.

کوید نسخه مهدی به زودی در سراسر دنیا انتشار پیدا خواهد کرد...خواهشمند است برای بیرون رفتن پنج تا ماسک بزنیم
باتشکر دروغ گذاری صدا و سیما روووووم

نسخه مهدی خطر ناک نیست چون عین خودش گشادیسم داره و حس منتقل شدن رو نداره. نگران نباشید
دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
https://harfeto.timefriend.net/16669037807256
دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
 سپاس شده توسط Prometheus
آگهی
(20-01-2021، 22:31)AVA_MADI* نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(20-01-2021، 22:29)Iam_RIHAM نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

از این دوران فراغت لذت ببر
نزدیکای کنکور پشمات می ریزه از استرس و فشار درسااااا:/

چشوووووووم *-*  Big Grin
*وی بدنش مور مور میشود* خدا چنین روز نحسیو نیارههههه ۰-۰ ://

واقعیت: یک روز میرسد فرزندم:/

(20-01-2021، 22:32)Rasha_rap نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(20-01-2021، 22:29)♡Араш R♡ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

نه وولا

والا....شهر کردم یه رو سه باری اومیدومه خیلی قشنگع :://
او پارکش هسته همش اوعه....چیه اسمش؟ یادوم رفت :///

عالیه ولی ی نکته منفی ک دارع سر ساعت ۹ همه جا بستس :/
Nashenas(:
 سپاس شده توسط ᗩᐯᗩ⁷ ، Prometheus
(20-01-2021، 22:32)Iam_RIHAM نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(20-01-2021، 22:31)AVA_MADI* نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

چشوووووووم *-*  Big Grin

اهم اهم یه زبونم لالی یه دور از جونییییی هخخخخخخ نهههه من نمیخوااااااااام &^& :////
(20-01-2021، 22:27)AVA_MADI* نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

اوخیییییییش چه خوبه ها تا الان داشتم با دوستم خل بازی در می اوردم ۰-۰  Big Grin
الانم میخوایم تا ساعت ۴ صب فیلم ترسناک ببینیییییم ۰-۰  Big Grin  Big Grin
هایویوهیوهیویوهاهویوووووهاهاهاااااااا ۰-۰

بی تر ادبببب
آدم به پدرش سلام نداده حرف میزنه؟؟
از پول تو جوبی این ماه خبری نیست Angry
 سپاس شده توسط βάરãɲ ، ᗩᐯᗩ⁷
(20-01-2021، 22:34)AVA_MADI* نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(20-01-2021، 22:32)Iam_RIHAM نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

اهم اهم یه زبونم لالی یه دور از جونییییی هخخخخخخ نهههه من نمیخوااااااااام &^& :////

متاسفانه با زبانم لال چیزی درست نمیشود فقط قدر لحظه هایت رابدان:/
چ لفظ قلم شدم من:/
Nashenas(:
(20-01-2021، 22:32)Mahdi 1381 نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(20-01-2021، 22:29)Rasha_rap نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

کوید نسخه مهدی به زودی در سراسر دنیا انتشار پیدا خواهد کرد...خواهشمند است برای بیرون رفتن پنج تا ماسک بزنیم
باتشکر دروغ گذاری صدا و سیما روووووم

نسخه مهدی خطر ناک نیست چون عین خودش گشادیسم داره و حس منتقل شدن رو نداره. نگران نباشید

هم اکنون به خبری که دستم رسید توجه کنید!
مثل اینکه باید به این ویروس واکسن گشادیسم تزریق کرد تا ما نیز بتوانیم از این ویروس فیض الهی ببریم 129f
 سپاس شده توسط βάરãɲ
(20-01-2021، 22:32)AVA_MADI* نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(20-01-2021، 22:31)Baranis نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

هی جوجو
خجالت نمیکشی میای منو صدا نمیکنی/=

چشوم ببخشید آجی الان خجالت میکشم ۰-۰ *وی خجالت میکشد*  Big Grin

چشمت بی بلا
وی بسیار ناراحت است و دوس داد آوا را بزند^_^
☆هیچ مخدری مثل احترام بیش از حد...
                               توهم زا نیست ...♡

https://harfeto.timefriend.net/16332835215615 ♡
 سپاس شده توسط ᗩᐯᗩ⁷
(20-01-2021، 22:31)Iam_RIHAM نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(20-01-2021، 22:30)BTS.ARMY نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

عین این تلوزیون قدیمیا که برفک میدادن شده Tongue
میخوام امشب بیرون.بخوابم Smile

عاقا یکی با اجی مجی لا ترجی منو ببره اونجا:/

کیفیت دوربینم خوب بود عکس مسگرفتم لذت ببری
(20-01-2021، 22:34)AVA_MADI* نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

ایموتو دلم برات تنگیده بود
 سپاس شده توسط ᗩᐯᗩ⁷

چشوووووووم *-*  Big Grin

(20-01-2021، 22:32)Rasha_rap نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

والا....شهر کردم یه رو سه باری اومیدومه خیلی قشنگع :://
او پارکش هسته همش اوعه....چیه اسمش؟ یادوم رفت :///

عالیه ولی ی نکته منفی ک دارع سر ساعت ۹ همه جا بستس :/

ماشالله :/// لریم بلدی؟ ://///////

[-]
به اشتراک گذاری/بوکمارک (نمایش همه)
google Facebook cloob Twitter
برای ارسال نظر وارد حساب کاربری خود شوید یا ثبت نام کنید
شما جهت ارسال نظر در مطلب نیازمند عضویت در این انجمن هستید
ایجاد حساب کاربری
ساخت یک حساب کاربری شخصی در انجمن ما. این کار بسیار آسان است!
یا
ورود
از قبل حساب کاربری دارید? از اینجا وارد شوید.

موضوعات مرتبط با این موضوع...
  گفتگو آزاد |نسخه ۴۶۸
  سوال از تو جواب از نفر بعدی! {نسخه 5}
  بازی پیشگویی (نفر بعدی...) || نسخه ۲
  اسم نفر قبلی رو عوض کن(اگه دختره اسم پسر بذار اگه هم پسره اسم دختر بذار!) نسخه ۲
  « عکـس از " خـود " و " اتـاق شخـصی " خـود » نسخه 3
  اگر یه مساوی جلو اسمه نفر قبلیت بود اینور مساوی چی مینوشتی ؟ (نسخه ی 3)
  تو پروفایل نفر قبلی چه چیزی نظرتو جلب کرده؟! || نسخه 10
  داری یا نداری؟ || نسخه ۲
  تو یه کلام بگو از نفر قبلی خوشت میاد یا نه؟ || نسخه ۲
  آواتار نفر قبلیت چه چیزی رو نشون میده؟|| نسخه ۶

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 4 مهمان