امتیاز موضوع:
  • 12 رأی - میانگین امتیازات: 4.25
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

☕گفتگوی آزاد || نسخه ۳۶۲☕

(16-05-2020، 14:12)ppparhhhammm نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

اسم شما تیناس.
خیلی اسم قشنگیه.
تینا.

(16-05-2020، 14:11)Tιɳα نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(16-05-2020، 14:07)Eskafill نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

اکانت خودم بالا نمیاد.../:
یکی ب دادم برسه/:
خسته شدم/:
شقایقمممممممممممم

@ ѕмσкє
ایشون افلاینن.
ANILL
ایشون میتونه؟

مچکر :*
آگهی
هییییییییییی.

(16-05-2020، 14:14)Tιɳα نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(16-05-2020، 14:12)ppparhhhammm نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

اسم شما تیناس.
خیلی اسم قشنگیه.
تینا.

(16-05-2020، 14:11)Tιɳα نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(16-05-2020، 14:07)Eskafill نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

یکی ب دادم برسه/:
خسته شدم/:
شقایقمممممممممممم

@ ѕмσкє
ایشون افلاینن.
ANILL
ایشون میتونه؟

مچکر؟
شما متشکر هستین؟
Everything is Temporary(:
 سپاس شده توسط ßяɪcε
(16-05-2020، 14:13)Eskafill نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

چرا با گوشی نمیتونم بیامcry2cry2cry2cry2cry2cry2cry2cry2cry2cry2cry2cry2cry2cry2

(16-05-2020، 14:13)ѕмσкє نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

یکی ب دادم برسه/:
خسته شدم/:
شقایقمممممممممممم

کدوم شقایق؟

SHAGHAYEGH_MIRR

آدرس ایمیلت یادته؟
 سپاس شده توسط Eskafill
(16-05-2020، 14:13)Eskafill نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

چرا با گوشی نمیتونم بیامcry2cry2cry2cry2cry2cry2cry2cry2cry2cry2cry2cry2cry2cry2

(16-05-2020، 14:13)ѕмσкє نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

یکی ب دادم برسه/:
خسته شدم/:
شقایقمممممممممممم

کدوم شقایق؟

SHAGHAYEGH_MIRR
اسمش عوض شده.

گذرواژه یا اسمت باید یادت باشه.
اگه نیست ایمیل رو بیار.
(16-05-2020، 9:06)s҉a҉d҉r҉a҉ w҉i҉n҉n҉e҉r҉ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

درود و تبریک بر نویسنده شدنت @m.h.sa

@"S-T؟-I-N" اینجا همه نویسنده شدن تو هم فعالیت کن نویسنده بشو

تا من اومدم سکوت گفتگو آزاد رو فرا گرفت Smile

همه خوابن؟ Confused

Smile)((((((:

@محمّد تو چرا از مدیریت بر کنار شدی؟ :|

چرا فلشخور داره روز به روز برام عجیب تر میشه؟ :/

ای جان

@"-HIDEИ-" تولدت مبارک

سلام خوبی؟؟ نمیای دیگع؟
حوصله ندارمTelegh_01Telegh_42Telegh_00
دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
Karlina
(16-05-2020، 14:15)ѕмσкє نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

یکی ب دادم برسه/:
خسته شدم/:
شقایقمممممممممممم

کدوم شقایق؟

SHAGHAYEGH_MIRR

آدرس ایمیلت یادته؟

ن یادم نیس
من همش با کامپیوتر میام.الان دسترسی ندارم/:
هر چی رمز میزنم میگه اشتباهه.ولی درست میزنم

تا اطِلاع هَمیشِگی بَغل [طُ] دربَست دراختیارِه مَنه!♡
(16-05-2020، 14:15)ppparhhhammm نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

هییییییییییی.

(16-05-2020، 14:14)Tιɳα نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

اسم شما تیناس.
خیلی اسم قشنگیه.
تینا.

یکی ب دادم برسه/:
خسته شدم/:
شقایقمممممممممممم

@ ѕмσкє
ایشون افلاینن.
ANILL
ایشون میتونه؟

مچکر؟
شما متشکر هستین؟

گفتن اسمت قشنگه منم تشکر کردم (:
_
شما که انقدر سطحتون بالاس زشته اینارو متوجه نشید که :ngh:
 سپاس شده توسط Eskafill
اسمت یادته؟
گذرواژه چی؟

(16-05-2020، 14:17)Tιɳα نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(16-05-2020، 14:15)ppparhhhammm نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

هییییییییییی.

اسم شما تیناس.
خیلی اسم قشنگیه.
تینا.

@ ѕмσкє
ایشون افلاینن.
ANILL
ایشون میتونه؟

مچکر؟
شما متشکر هستین؟

گفتن اسمت قشنگه منم تشکر کردم (:
_
شما که انقدر سطحتون بالاس زشته اینارو متوجه نشید که :ngh:
صحیح است سخن شما.
من تاحالا نشنیدم.

(16-05-2020، 14:17)Eskafill نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(16-05-2020، 14:15)ѕмσкє نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

یکی ب دادم برسه/:
خسته شدم/:
شقایقمممممممممممم

کدوم شقایق؟

SHAGHAYEGH_MIRR

آدرس ایمیلت یادته؟

ن یادم نیس
من همش با کامپیوتر میام.الان دسترسی ندارم/:
هر چی رمز میزنم میگه اشتباهه.ولی درست میزنم
خب منم با کامپیوتر میام و همیشه یادمه.
دیگه راهی نیست اخوی.
باید با همین سر کنی.
انجمن برای حظور نداشتن انسانهایی که اکانت میدذدن همچین تکنولوژی ای رو ساختن.
 سپاس شده توسط ßяɪcε ، Eskafill
اسمم عوض نشده/:
همون قبلیه
گذر واژه میزنم تعیید نمیکنه////:

تا اطِلاع هَمیشِگی بَغل [طُ] دربَست دراختیارِه مَنه!♡
گوگولی مگولااا
دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
ناشناس
 سپاس شده توسط SɪʟᴠᴇʀMɪɴᴅ ، Eskafill

[-]
به اشتراک گذاری/بوکمارک (نمایش همه)
google Facebook cloob Twitter
برای ارسال نظر وارد حساب کاربری خود شوید یا ثبت نام کنید
شما جهت ارسال نظر در مطلب نیازمند عضویت در این انجمن هستید
ایجاد حساب کاربری
ساخت یک حساب کاربری شخصی در انجمن ما. این کار بسیار آسان است!
یا
ورود
از قبل حساب کاربری دارید? از اینجا وارد شوید.

موضوعات مرتبط با این موضوع...
  گفتگو آزاد |نسخه ۴۶۸
  سوال از تو جواب از نفر بعدی! {نسخه 5}
  بازی پیشگویی (نفر بعدی...) || نسخه ۲
  اسم نفر قبلی رو عوض کن(اگه دختره اسم پسر بذار اگه هم پسره اسم دختر بذار!) نسخه ۲
  « عکـس از " خـود " و " اتـاق شخـصی " خـود » نسخه 3
  اگر یه مساوی جلو اسمه نفر قبلیت بود اینور مساوی چی مینوشتی ؟ (نسخه ی 3)
  تو پروفایل نفر قبلی چه چیزی نظرتو جلب کرده؟! || نسخه 10
  داری یا نداری؟ || نسخه ۲
  تو یه کلام بگو از نفر قبلی خوشت میاد یا نه؟ || نسخه ۲
  گفتگو آزاد | نُسخه [467]

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان