امتیاز موضوع:
  • 6 رأی - میانگین امتیازات: 3.67
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

ஜ۩۩ஜ گـُـفـتـُـــگـوےِ آزاد 【118】 ஜ۩۩ஜ

(08-05-2014، 19:22)ஐற£ℒἶ†дஐ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(08-05-2014، 19:21)××~بهتـــرین××~ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

واعـ |: .. شـوهر نـدیده نیستم کـهـ |: -______- {!!}

بـآس فـکـر کـنم ^_^ (:

واع خل و چل^__^

من باهاش بصحبتم؟؟؟

نـَع |: ..

اول پسـر بـآس بیـآد جلـو {!!} ((:
شما نه جنگیدینو بردین

ما جنگیدیم و باختیم ..
 سپاس شده توسط ஐற£ℒἶ†дஐ
آگهی
(08-05-2014، 19:23)××~بهتـــرین××~ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

مثلا فاطی منو دوس نداره ولی من دوسش دارم -_- یا خودت -_- دوسِت دارم ولی تو منو دوس نداری
-_____-

قهرم با همتون اصـن ):

گهه نخور !! من دوست دارم -_- با من ازدواج میکنی؟!(;

(08-05-2014، 19:23)First Star نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(08-05-2014، 19:19)Directioner girl نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

ستی و نورا هویج اصد *^_^*

فاطی عشق من اصد *^_^*

تو فِکرِ مُردن منما تو وبت ـ_ـ
وبم ؟! مزخـرفه نه ؟! :| قالبش هم خراب شده باس یه قالب دیگه بزارم ..
 سپاس شده توسط Dead Silence ، First Star
(08-05-2014، 19:25)ஐற£ℒἶ†дஐ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(08-05-2014، 19:23)ALONE B0Y نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

به همه زن نمیدن به تو شوهر ||:
خودم از تو جوب یکی واست میگیرم دونت ووری ((((:

هیم

شما خودت را وارد مسائل خانوادگیه ما نکن

بچم خودش مامان و بابا داره بی کس و کار ک نیس

اون تو جوبیه هم نگه دار واس خودت
من عموشم حق دارم |:
اون جوبیه رو نگه میدارم واسه عمت (((:
اگه بی کسو کار نبودی که الان بچت یتیم نبود ||: (:
 سپاس شده توسط Dead Silence
(08-05-2014، 19:26)××~بهتـــرین××~ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

نـَع |: ..

اول پسـر بـآس بیـآد جلـو {!!} ((:

حالا شاید هیچکس نخواد بیاد جلو

فکر کردی من چطوری شوهر کردم؟؟

منم گفتم شوهر می خوام بعد خودش یهو رسیدO_O
هَـ ـر چـ ـے ڪـ ـﮧِ هَـ سـ تَـҐ

هَـ ـر چـ ـے ڪـ ـﮧِ مـ ـے گَـ Ґ

هَـ ـر ڪـ آرـے ڪـ ـﮧِ مـ ـے ڪُـ نَـҐ

بـ ـﮧِ פֿُـ و בَҐ مَـ ر بـ وطـ ـﮧِ

(08-05-2014، 19:23)ALONE B0Y نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(08-05-2014، 19:21)××~بهتـــرین××~ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(08-05-2014، 19:20)ஐற£ℒἶ†дஐ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

خودت می پسندی اش ؟؟؟

تا بقیه کارها را بسپارم ب بابات

بـآس فـکـر کـنم ^_^ (:
خودم از تو جوب یکی واست میگرم دونت ووری ((((:
اول سلـآم بعـد کلـآم -_- {!!}

من کُلی درخواست دوستی داشتم پسـر +_+

میخوای اسماشونو به ترتیب الفبا بگم ؟ -_____-
شما نه جنگیدینو بردین

ما جنگیدیم و باختیم ..
^_^اگـه مـرغ عـشقم تـغذیـه خـوبی داشــته بـآشه ..

یـه روز در مـیون تُخــم مـیزآرع ^_^

همـین پری روز بـود تخـم گـذاشته بـود اومـدیم دیدیم شـکونـدنـش ..

ولـی امـروز بـآز تـُخـم گـُذآشــته =)
(08-05-2014، 19:26)Directioner girl نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(08-05-2014، 19:23)First Star نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(08-05-2014، 19:19)Directioner girl نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

فاطی عشق من اصد *^_^*

نه!

دوس دارم وبتو (:

فقط قالبشو عوض کن -.-
 سپاس شده توسط Dɪʀᴇᴄᴛɪᴏɴᴇʀ~Gɪʀʟ
(08-05-2014، 19:27)××~بهتـــرین××~ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(08-05-2014، 19:20)ஐற£ℒἶ†дஐ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

خودت می پسندی اش ؟؟؟

تا بقیه کارها را بسپارم ب بابات

بـآس فـکـر کـنم ^_^ (:
خودم از تو جوب یکی واست میگرم دونت ووری ((((:
اول سلـآم بعـد کلـآم -_- {!!}

من کُلی درخواست دوستی داشتم پسـر +_+

میخوای اسماشونو به ترتیب الفبا بگم ؟ -_____-

اره بگو ||:
جعفر |: اصخر |:

Big Grin

.
(08-05-2014، 19:26)ALONE B0Y نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

من عموشم حق دارم |:
اون جوبیه رو نگه میدارم واسه عمت (((:
اگه بی کسو کار نبودی که الان بچت یتیم نبود ||: (:

تو کی عموش شدی؟؟؟

من عمه ندارم بذار واص عمه خودت

بچم یتیم نیس خانواده ب این بزرگی دارع
هَـ ـر چـ ـے ڪـ ـﮧِ هَـ سـ تَـҐ

هَـ ـر چـ ـے ڪـ ـﮧِ مـ ـے گَـ Ґ

هَـ ـر ڪـ آرـے ڪـ ـﮧِ مـ ـے ڪُـ نَـҐ

بـ ـﮧِ פֿُـ و בَҐ مَـ ر بـ وطـ ـﮧِ

(08-05-2014، 19:26)Directioner girl نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(08-05-2014، 19:23)××~بهتـــرین××~ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

مثلا فاطی منو دوس نداره ولی من دوسش دارم -_- یا خودت -_- دوسِت دارم ولی تو منو دوس نداری
-_____-

قهرم با همتون اصـن ):

گهه نخور !! من دوست دارم -_- با من ازدواج میکنی؟!(;

فاطی عشق من اصد *^_^*

نـدآری -_-

نـدآری دیـگ ):
شما نه جنگیدینو بردین

ما جنگیدیم و باختیم ..
 سپاس شده توسط Dɪʀᴇᴄᴛɪᴏɴᴇʀ~Gɪʀʟ

[-]
به اشتراک گذاری/بوکمارک (نمایش همه)
google Facebook cloob Twitter
برای ارسال نظر وارد حساب کاربری خود شوید یا ثبت نام کنید
شما جهت ارسال نظر در مطلب نیازمند عضویت در این انجمن هستید
ایجاد حساب کاربری
ساخت یک حساب کاربری شخصی در انجمن ما. این کار بسیار آسان است!
یا
ورود
از قبل حساب کاربری دارید? از اینجا وارد شوید.

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 56 مهمان