امتیاز موضوع:
  • 6 رأی - میانگین امتیازات: 3.67
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

*•~ گفت و گو آزاد نسخه ۴۱۳ ~•*

(02-03-2021، 8:32)Thyme نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(01-03-2021، 23:51)Alien نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

@Thyme
سلام اوا خانم خوبید؟
مرسی بابت تبریکتون ^^

دل کیو شکوندم؟ '/
سلام قشنگ ^^*
من به جای کادوی تولدی که نمیتونم بهت تو دنیای مجازی بدم ..
خواسم یه پند و اندرز خواهرانه ای بهت داده باشم حداقل .. باشد که رستگار شوی -_-*
موفق باشی Heart

اها....مرسی رستگار شدم ^-^
 سپاس شده توسط Thyme
آگهی
(02-03-2021، 10:11)Helen. نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(02-03-2021، 10:07)ƤᴏᴏƁᴏи نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

دانشجوی دانشگاه چی هستی؟/:
لنتی من دانشگاهو فقط برا مخ زنی دوس دارمم همیننن

حقوقِ آزاد لعنتی):
نه بابا به در همون هم نمیخوره
به نظرم برو پیام نور/:
ولی دانشگاه فقط برا مخ زنی خوبه قروقاطی حالا امیدوارم ماهم مجازی نشیم 12 سال تلاش کن درس بخون دانشگاه برو اونم مجازی چ فایده/:
 سپاس شده توسط Helen.
@"☆мᴇʜяᴀʙ☆"
میخوام ضعیف کشی کنم ._.
تو عایا میدانی که صفه ۳۰ کتاب زبان اون معلمه که عینک زده و کنارش دو تا دانش آموزن معلم منه؟ ._.
پس حرف نباشه دلیل هس ._.
خودش قبل فوتش :"( بهمون گفته بود اون سال مدرسه نمونه شده بودن به عنوان نمد یه هدیه ای چیزی عکس مدرسمونو گذاشتن
اسمش خانوم اعلایی بود خعلی مهربون بود
چن ماه پیش بخاطر کرونا فوت کرد :"(
چون بابام بالاخره بیمارستان کار میکنه و از چن هفته قبل میدونست امیدی نیست به مدیرمون گفت و قبل اینکه فوت کنه احتمالی یه معلم دیگه استخدام کردن که بعد خانوم اعلایی شد معلممون
تازه معلم جدیدمونم شاگرد خانوم اعلایی بوده (:
(02-03-2021، 10:10)فرنودِ بن گیومرث نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

خب نخونید رفقا.
: دی

یه امسالو نخوندیم.-.
سالای پیش که تا ۴ صبح داشتیم درس میخوندیم
هیچکس ندید("
 سپاس شده توسط فرنودِ بن گیومرث
صدرا رو همتون تاثیر گذاشته خسیس شدین سپاس نمیدین/: لوبیاسبزها//:
(02-03-2021، 10:12)*Aɴѕel* نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(02-03-2021، 10:10)فرنودِ بن گیومرث نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

خب نخونید رفقا.
: دی

یه امسالو نخوندیم.-.
هیچکس ندید("

تا قبل از سال یازدهم تا چهار صبح درس خوندن اضافه کاریه دخترم.
تیک ایت ایزی در حال حاضر.
 سپاس شده توسط *Aɴѕel*
(02-03-2021، 10:12)AVA_MADI* نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

@"☆мᴇʜяᴀʙ☆"
میخوام ضعیف کشی کنم ._.
تو عایا میدانی که صفه ۳۰ کتاب زبان اون معلمه که عینک زده و کنارش دو تا دانش آموزن معلم منه؟ ._.
پس حرف نباشه دلیل هس ._.
خودش قبل فوتش :"( بهمون گفته بود اون سال مدرسه نمونه شده بودن به عنوان نمد یه هدیه ای چیزی عکس مدرسمونو گذاشتن
چون بابام بالاخره بیمارستان کار میکنه و از چن هفته قبل میدونست امیدی نیست به مدیرمون گفت و قبل اینکه فوت کنه احتمالی یه معلم دیگه استخدام کردن که بعد خانوم اعلایی شد معلممون

:|
دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
ناشناس بگو (;

هَمِعٕ فاٰز گَنّگِستِر وَلّی تآ شَب نَشُدِح باٰس خٖونِع بآشَن♂❤

دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
*•~ گفت و گو آزاد نسخه ۴۱۳ ~•* 44
(02-03-2021، 10:13)فرنودِ بن گیومرث نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(02-03-2021، 10:12)*Aɴѕel* نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

یه امسالو نخوندیم.-.
هیچکس ندید("

تا قبل از سال یازدهم تا چهار صبح درس خوندن اضافه کاریه دخترم.
تیک ایت ایزی در حال حاضر.
تیک ایت ایزییییی؟!
من دارم از امسال تابستون تست زدنو شروع میکنم
(02-03-2021، 10:14)☆мᴇʜяᴀʙ☆ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(02-03-2021، 10:12)AVA_MADI* نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

@"☆мᴇʜяᴀʙ☆"
میخوام ضعیف کشی کنم ._.
پس حرف نباشه دلیل هس ._.

دیدی ۰-۰ ضعیف کشی جواب میده ._.
در ضمن یه روحش شادی بگو بابا ._.
(02-03-2021، 10:15)AVA_MADI* نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(02-03-2021، 10:14)☆мᴇʜяᴀʙ☆ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

دیدی ۰-۰ ضعیف کشی جواب میده ._.
در ضمن یه روحش شادی بگو بابا ._.

ناشناس بگو (;

هَمِعٕ فاٰز گَنّگِستِر وَلّی تآ شَب نَشُدِح باٰس خٖونِع بآشَن♂❤

*•~ گفت و گو آزاد نسخه ۴۱۳ ~•* 44

[-]
به اشتراک گذاری/بوکمارک (نمایش همه)
google Facebook cloob Twitter
برای ارسال نظر وارد حساب کاربری خود شوید یا ثبت نام کنید
شما جهت ارسال نظر در مطلب نیازمند عضویت در این انجمن هستید
ایجاد حساب کاربری
ساخت یک حساب کاربری شخصی در انجمن ما. این کار بسیار آسان است!
یا
ورود
از قبل حساب کاربری دارید? از اینجا وارد شوید.

موضوعات مرتبط با این موضوع...
  گفتگو آزاد |نسخه ۴۶۸
  هستی نیستی {نسخه 2}
  اسم نفر قبلی رو عوض کن(اگه دختره اسم پسر بذار اگه هم پسره اسم دختر بذار!) نسخه ۲
  تو پروفایل نفر قبلی چه چیزی نظرتو جلب کرده؟! || نسخه 10
  بازی پیشگویی (نفر بعدی...) || نسخه ۲
  داری یا نداری؟ || نسخه ۲
  سوال از تو جواب از نفر بعدی! {نسخه 5}
  فکر میکنی نفر قبلی چند درصد دوست داره؟ نسخه ۳
  آواتار نفر قبلیت چه چیزی رو نشون میده؟|| نسخه ۶
  « عکـس از " خـود " و " اتـاق شخـصی " خـود » نسخه 3

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 8 مهمان