امتیاز موضوع:
  • 2 رأی - میانگین امتیازات: 3
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

گـُـفـتـُـــگـوےِ آزاد 【266】

علي لا مصب ديشب داشتي ميگفتي چقد لُب دادي به طرفو چقد خوردي الان ميگي نداري؟؟؟؟؟؟؟!!!!!!!
من يك ابرو ريز كثيفم الانم ميرم ناهار Big Grin
 سپاس شده توسط # αпGεʟ ، Aiden Pearce
آگهی
(09-09-2015، 13:02)~ ѕσмє × σηє ~ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(09-09-2015، 13:01)AFSORDE نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(09-09-2015، 12:51)~ ѕσмє × σηє ~ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

پاری هنو اون اسکرین شاترو دارما ._. بم گفتی بت وابسته ام.. ._. دلم نمیاد پاک کنم.. ): 

p336
چیه..؟؟:||پاری دیه ج نمیده.. -_- پووف حق داره.. ):
نه خیر داشتم کلیپ میدیدم
گـُـفـتـُـــگـوےِ آزاد 【266】 42

سپاس شده توسط bOoOoOy
(09-09-2015، 13:03)~ ẰLi ~ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(09-09-2015، 12:57)Aiden Pearce نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(09-09-2015، 12:57)~ ѕσмє × σηє ~ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(09-09-2015، 12:55)Aiden Pearce نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(09-09-2015، 12:55)ღBeauty G!Яlღ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

سلام علیکم
خوبی ؟

خوبه.. -_-

چپ و راست  Big Grin

(09-09-2015، 12:57)~ ẰLi ~ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(09-09-2015، 12:54)Aiden Pearce نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

درود 

بر شرفت

به چطوری ؟

تو چطوری تو ؟ :|
خوبم |:
تابستون موزیک ویدیوش اومدا گرفتی ؟
منـ دیگـر به گذشتهـ نگاهـ نمی‌کنمـ. پشیمانـ نیستمـ. منـ بهـ آیندهـ نگاهـ می‌کنمـ. همهـ چیز بهـ یکدیگر متصـلـ هستند و منـ از آنـ برایـ افشاگریـ استفادهـ میـ کنم، برایـ محافظتـ و اگر لازمـ شد ... برایـ مجازاتـ.

(Aiden Pearce)
 سپاس شده توسط Jack Daniel'ѕ ، # αпGεʟ
(09-09-2015، 13:03)~ ẰLi ~ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(09-09-2015، 12:57)Aiden Pearce نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(09-09-2015، 12:57)~ ѕσмє × σηє ~ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(09-09-2015، 12:55)Aiden Pearce نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(09-09-2015، 12:55)ღBeauty G!Яlღ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

سلام علیکم
خوبی ؟

خوبه.. -_-

چپ و راست  Big Grin
(09-09-2015، 12:57)~ ẰLi ~ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(09-09-2015، 12:54)Aiden Pearce نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

درود 

بر شرفت

به چطوری ؟

تو چطوری تو ؟ :|

(09-09-2015، 12:57)~ ѕσмє × σηє ~ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(09-09-2015، 12:57)~ ẰLi ~ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(09-09-2015، 12:54)Aiden Pearce نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

درود 

بر شرفت

تو اونجا حرفای مارو میخوندی..؟!:|پلنگ زخمی.. ._.

من شکارچی پلنگم._.

:| موفق باشه..

+ پاری چ فیلمی... :v

+ارش :||| چرت نگو..خودتم میدونی کسی با من دوس نمیشه..-_-
 سپاس شده توسط # αпGεʟ
بچه ها سلاااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااام :||||
 سپاس شده توسط Apathetic ، # αпGεʟ
پارمیدا عزیزم یه چی بهت بگم ؟! ._.
بنظرم ب همه سپاس نده .. میدونم دوس داری سپاسات رکورد دار بشن ولی این هدف پایدار نی :|
منم قبلا دوس داشتم ب همه سپاس بدم ولی بعدا پشیمون شدم و یه روز دیدم بیس هزار تا سپاسِ سر ب فلک کشیده دارم .-.
هر جور میل خودته ها از من ب شما نصیحت بود :|
خوب، ولی اشتباه...
 سپاس شده توسط Berserk ، # αпGεʟ ، ( lιεβ )
خوبه ! dit

این آواتار مال وقتیه که تازه نویسنده شده بودم ._.

یادش بخیر اون موقع صورتی بودیم ._. ..

پارمیدا اسمـش : آتوسا(1)

خودمم دخی بودم ._. !

• دور از اینکه چند تا پ.خ گرفته بودم :||: •
 سپاس شده توسط # αпGεʟ
راستی p.k.2 برای چی محروم شده ؟
منـ دیگـر به گذشتهـ نگاهـ نمی‌کنمـ. پشیمانـ نیستمـ. منـ بهـ آیندهـ نگاهـ می‌کنمـ. همهـ چیز بهـ یکدیگر متصـلـ هستند و منـ از آنـ برایـ افشاگریـ استفادهـ میـ کنم، برایـ محافظتـ و اگر لازمـ شد ... برایـ مجازاتـ.

(Aiden Pearce)
 سپاس شده توسط # αпGεʟ ، omidkaqaz
نه نه پارمیدا عشقم سپاس بده بیا ب خودم سپاس بده *-* 

حالا من برعکس سعی میکنم کمتر 3پاس بدم|:
 سپاس شده توسط # αпGεʟ ، Apathetic
(09-09-2015، 13:07)shadi♥ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

پارمیدا عزیزم یه چی بهت بگم ؟! ._.
بنظرم ب همه سپاس نده .. میدونم دوس داری سپاسات رکورد دار بشن ولی این هدف پایدار نی :|
منم قبلا دوس داشتم ب همه سپاس بدم ولی بعدا پشیمون شدم و یه روز دیدم بیس هزار تا سپاسِ سر ب فلک کشیده دارم .-.
هر جور میل خودته ها از من ب شما نصیحت بود :|

اصن رای همینه که من 7000 هزار تا سپاس دادم دیه ! ._.

وگرنه 2000 تا بیشتر نبود اون وقتا آیسان و بقیه گیر میدادن میگفتن تو خودخواهی :|||||||||||||:
 سپاس شده توسط # αпGεʟ ، Apathetic

[-]
به اشتراک گذاری/بوکمارک (نمایش همه)
google Facebook cloob Twitter
برای ارسال نظر وارد حساب کاربری خود شوید یا ثبت نام کنید
شما جهت ارسال نظر در مطلب نیازمند عضویت در این انجمن هستید
ایجاد حساب کاربری
ساخت یک حساب کاربری شخصی در انجمن ما. این کار بسیار آسان است!
یا
ورود
از قبل حساب کاربری دارید? از اینجا وارد شوید.

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 27 مهمان