امتیاز موضوع:
  • 1 رأی - میانگین امتیازات: 5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

€¤ChAtRoOm V£r$!0N 119¤€

(12-05-2014، 11:58)j¯̄ ͡ ̶๖̶ۣۜ๖ۣۜ๖ۣۜA҉N҉D҉R҉A҉S نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

میدونم :|

الان 5 ..12...2014 هستیم من تا 7..11...2014 اخ شدم ینی چی خب؟ SmileSmile بعدشم خیلی وقت بود میخواستم اینو بسازم از اسم پارسا زیاد خوشم نمیاد از این خوشم میه Smile
بعله:|
بعله:|
اصلان هم این اکانت مال تو نیست...!:|
دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
http://www.flashkhor.com/forum/member.php?action=profile&uid=123814
-__-

[ɴᴏᴛ ʀᴇᴀʟ]
 سپاس شده توسط ERF@N ، Brooklyn Baby
آگهی
هیم|:
سلـآم (: ..
 سپاس شده توسط Mᴏsᴇs ، MOHSENEBRAHIMI ، ERF@N
عرفان ب جا این تاپیکا ی چتروم بخرید قیمتیم نداره ته تهعش بشه 1 تومن البته خوباااا ادم بره توش صوفا کنه Smile
 سپاس شده توسط ERF@N
(12-05-2014، 11:58)ERF@N نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(12-05-2014، 11:56)ღ ற£ђЯᏙVЄђ ღ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(12-05-2014، 11:51)ERF@N نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(12-05-2014، 11:49)ღ ற£ђЯᏙVЄђ ღ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

دآرم عـرفـآنـو تـعـقـیـب مـیـکـنـم 14k

بـسی کـه 1 هـفـته اخـرآج شـدم زده بـه سـرم *^_^*

من را در دستشویی هم تعقیب می کنی! برو بیرون کثافت!

هعی! خل در جامعه زیاد شده:ngh:
فـکـر خـوبـیـه :vil:
بـدو بـرو دسـتـشـویـی !!

مـن شـرم ..
عـرفـآن بـآورت مـیـشـه امـثـآل برآم چـهـآر تـآ پـرونـده گـرفـتـن !!
دلـم خـوش بـود امـثـآل دیـوونـه بـآزی در نـمـیـآرم یـه پـرونـدم هـم پـر نـمـیـشـه *-_-*
اصـن بـه مـن چـه مـعـلـمـآ بـیـجـنـبـه ان !!
تـآ اونـآ بـآشـن مـعـلـم آقـآ وآس مـن نـیـآرن *^.^*

چرا دستشویی؟ جاهای بهتری هم هست:vil:

حیف من پدرت نیستم وگرنه ادبت می کردم'-__-'

به نظر من داشتن معلم جنس مخالف حق هر کسیهConfuseds32:
رآس مـیـگـی 14k
حـمـوم جـکـوزی دآرم خـوفـه :vil:

ادب شـدم ^-^

اووهـووم حـق هـرکـسـیـه ولـی نـبـآس بـیـجـنـبـه بـآشـه ..
مـردتـیـکـه عـنـتـرک جـنـبـه نـدآش کـه ..
مـعـلـم عـربـیمـون خـوبـه *^____^*
خـیـلـی هـم خـوشـگـلـه ^.^
€¤ChAtRoOm V£r$!0N 119¤€ 4
 سپاس شده توسط ERF@N
(12-05-2014، 12:02)j¯̄ ͡ ̶๖̶ۣۜ๖ۣۜ๖ۣۜA҉N҉D҉R҉A҉S نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

عرفان ب جا این تاپیکا ی چتروم بخرید قیمتیم نداره ته تهعش بشه 1 تومن البته خوباااا ادم بره توش صوفا کنه Smile
دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
http://www.flashkhor.com/forum/showthread.php?tid=56311

[ɴᴏᴛ ʀᴇᴀʟ]
 سپاس شده توسط j¯̄ ͡ ̶๖̶ۣۜ๖ۣۜ๖ۣۜA҉N҉D҉R҉A҉S
(12-05-2014، 12:02)frost نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

هیم|:
علیک....
 سپاس شده توسط Brooklyn Baby
(12-05-2014، 12:04)¥ M O H S E N ¥ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(12-05-2014، 12:02)frost نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

هیم|:
علیک....

سلــآم مُیســِن((:
خوبی؟-_-
دلم برا نوراع تنگیده/:
 سپاس شده توسط MOHSENEBRAHIMI
(12-05-2014، 12:00)ERF@N نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(12-05-2014، 11:59)ღ ற£ђЯᏙVЄђ ღ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

طـرز فـکـرت رآ دوس مـیـدآرم -.- !!
میخووام یه مکتب فکری بزنم به نام عرفانیسم! فقط 4 نفر میخوام که فالوم کننaah
مـن حـمـآیـتت مـیـکـنـم *^.-* !!
تـو ایـن یـه هـفـتـه مـن بـیـکـارم &__^
€¤ChAtRoOm V£r$!0N 119¤€ 4
 سپاس شده توسط ERF@N
این همه چتروم فقط برای اینجا مشکل پیش اومد :|
(12-05-2014، 12:06)frost نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(12-05-2014، 12:04)¥ M O H S E N ¥ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

هیم|:
علیک....

سلــآم مُیســِن((:
خوبی؟-_-
دلم برا نوراع تنگیده/:
ممنون شما خوبید؟

خبری ندارم |:
 سپاس شده توسط Brooklyn Baby

[-]
به اشتراک گذاری/بوکمارک (نمایش همه)
google Facebook cloob Twitter
برای ارسال نظر وارد حساب کاربری خود شوید یا ثبت نام کنید
شما جهت ارسال نظر در مطلب نیازمند عضویت در این انجمن هستید
ایجاد حساب کاربری
ساخت یک حساب کاربری شخصی در انجمن ما. این کار بسیار آسان است!
یا
ورود
از قبل حساب کاربری دارید? از اینجا وارد شوید.

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان