امتیاز موضوع:
  • 2 رأی - میانگین امتیازات: 3
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

گـُـفـتـُـــگـوےِ آزاد 【266】

(09-09-2015، 12:43)✘ Aυтυмη Pяιηcєѕѕ ✘ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(09-09-2015، 12:42)AFSORDE نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

علي دور پارميدارو خط قرمز بكش Angry
:>>>>>>>>>>
همسرم هم تأييد ميكنه:>>>>>>>>>

میشه انقد فک نزنی بیای پ.خ ؟ :|

نه
ج بده ديه
 سپاس شده توسط # αпGεʟ
آگهی
(09-09-2015، 12:45)~ ѕσмє × σηє ~ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(09-09-2015، 12:44)ღBeauty G!Яlღ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(09-09-2015، 12:40)~ ѕσмє × σηє ~ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(09-09-2015، 12:39)ღBeauty G!Яlღ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
×...Icy Girl...×

قربونت که مثل من سپاس میدی ._.

ااا پاری ._.
اااا علی :|

(09-09-2015، 12:42)AFSORDE نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

نترس بامن کاری نداره ارش خان :|
پاری جونم..^_^ جدی دلم تنگ شده بود برات.. ._.

دروغگو -_-
گـُـفـتـُـــگـوےِ آزاد 【266】 39

سپاس شده توسط ( lιεβ ) ، bOoOoOy
آرش بحث خصوصی ُ بیاری تو گفتگو اخطار -_- !
 سپاس شده توسط # αпGεʟ
خوب الي تا هر وقت دلت بخواد ميتوني ادامه تحصيل بدي
علي ببند:>
تو كه ٢تا داري

(09-09-2015، 12:48)✘ Aυтυмη Pяιηcєѕѕ ✘ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

آرش بحث خصوصی ُ بیاری تو گفتگو اخطار -_- !

تو زود ج بده مشكلي نيس:>
 سپاس شده توسط bOoOoOy ، # αпGεʟ
(09-09-2015، 12:45)AFSORDE نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(09-09-2015، 12:43)~ ѕσмє × σηє ~ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

دیر رسیدی.. :| قبلن عشقم بود.. ._.

انگا دوس داري با سيبيلام دس پاشو ببندمااا

داستان داره باو..^_^ ما پارسال باهم دوست بودیم.. :|

من اول با غزل دوس شدم..این نه ها..-_- یکی دیگه..

بعد یکی بود اسمش نگین بود..ایمان عشقش بود.. :v

بعد اینا تو گ.ا ح میزدن..من با غزل بهم زدم :| بعد خو منم پاریو دوس داشتم حساس بودم روش بعد اخر گفت مخاطبم تویی ^_^ انقد خوب بود..^_^ ولی همیشه دعوا داشتیم لامصب دوستاش همه جا بودن.. :|

بعد اخر سره همین دوستاش کات کردیم.. :|
 سپاس شده توسط # αпGεʟ
ارش خر بوگو دیگه اسم عخشت چیه؟
 سپاس شده توسط # αпGεʟ
(09-09-2015، 12:46)ღBeauty G!Яlღ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(09-09-2015، 12:45)~ ѕσмє × σηє ~ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(09-09-2015، 12:44)ღBeauty G!Яlღ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(09-09-2015، 12:40)~ ѕσмє × σηє ~ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(09-09-2015، 12:39)ღBeauty G!Яlღ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
×...Icy Girl...×

قربونت که مثل من سپاس میدی ._.

ااا پاری ._.

دروغگو -_-

ن ب خدا :| حانیه هم دلش برات تنگ شده :|
 سپاس شده توسط # αпGεʟ
خوب ميشي علي ng2

(09-09-2015، 12:49)omidcr7 نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

لبخند مليح
:>
 سپاس شده توسط bOoOoOy ، # αпGεʟ
(09-09-2015، 12:49)~ ѕσмє × σηє ~ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(09-09-2015، 12:46)ღBeauty G!Яlღ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

ااا پاری ._.

دروغگو -_-

ن ب خدا :| حانیه هم دلش برات تنگ شده :|

هانیه مسئلش جداس._.
گـُـفـتـُـــگـوےِ آزاد 【266】 39

سپاس شده توسط bOoOoOy
(09-09-2015، 12:50)AFSORDE نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

خوب ميشي علي ng2

(09-09-2015، 12:49)omidcr7 نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

لبخند مليح
:>

خو بگو دیگه وگرنه حلوات میکنم ..میبافمت رو زانو بری خونه
 سپاس شده توسط # αпGεʟ

[-]
به اشتراک گذاری/بوکمارک (نمایش همه)
google Facebook cloob Twitter
برای ارسال نظر وارد حساب کاربری خود شوید یا ثبت نام کنید
شما جهت ارسال نظر در مطلب نیازمند عضویت در این انجمن هستید
ایجاد حساب کاربری
ساخت یک حساب کاربری شخصی در انجمن ما. این کار بسیار آسان است!
یا
ورود
از قبل حساب کاربری دارید? از اینجا وارد شوید.

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 31 مهمان