امتیاز موضوع:
  • 27 رأی - میانگین امتیازات: 4.07
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

تـالـار خـروسای سینـه سپر :|

بفرماييد قرص دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
تـالـار خـروسای سینـه سپر :| 38
جريان اون دختره رو هم فراموشش كنيد معلوم نيست دوس پسرش چرا ولش كرده همه پسرارو بد ميبينه
به منم فحش داد
همیشه با خودم فکر میکنم برای سکوت هم معنی مثبت هست هم معنی منفی!

یه بار می گیم سکوت علامت رضاست ..

یه بارم میگیم جواب ابلهان خاموشی است ..
 سپاس شده توسط p_boy22
آگهی
دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
تـالـار خـروسای سینـه سپر :| 38 دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
من اومدم وسط حالا دس دس دددددددددددددددددددددددددددددسسسسسسسسس Big Grin
 سپاس شده توسط p_boy22 ، ...Sara SHZ... ، pink devil
دیروز ظهر داشتیم با هم حرف میزدیم.ما با هم قصد ازدواج داشتیم و این دوست بنده خیلی حساس بود که من دوروبر دختری نرم و فلان و بهمان.
دیروز بهش گفتم من یک خواهر اینترنتی دارم فقط در حد سلام احوال پرسیه اونم گفت تو غلط میکنی بعد گوشیشو قطع کرد هر چی زنگ زدم خاموش میکرد و چند بار هم میگفت مزاحم نشو آخرش برداشت گفت بیا با بابام حرف بزن اونم گفت تا بله قطع کردم زنگ زد خونمون گفت چرا با دختر مردم دوست میشی چرا با آبروی مردم بازی میکنی؟منم چیزی نداشتم بگم و بهش گفتم تورو قرآن بزارید صداشو بشنوم و باهاش حرف بزنم گفت نه نمیشه و گوشی رو روم قطع کرد منم چند دقیقه بعد چون شارژ نداشتم با خط خونه دوباره زنگ زدم گفت بله منم گفتم خسته نباشید منظور بدی نداشتم فقط میخواستم با ادب بازی دربیارم که گرفتم فحش سیر فحشم کرد منم گفتم فحش ندید بعد گفتم دختر شما با من دوست شده اونم داد زد گفت این غلط کرده من تورو گیر بیارم از وسط نصفت میکنم منم انقدر بهم فحش داد چیزی نگفتم و قطع کردم.بعد زنگ زدم به سرویس خواهرش که یک خانومیه و تازه نامرد کرده و از جریانمون با خبره تازه 3شنبه ظهر هم اون آوردش سر قرار.به اون گفتم گفت بزار فردا بهت میگم چی شده اس میدم بهت.منم صبر کردم چیزی نگفت تا ظهری زنگ زدم گفتم چی شده؟با لحن بدی باهام حرف زد و گفت حقته فحش خوردی تازه کمت بوده چرا گفتی دخترتون بزور با من دوست شده؟منم گفتم من اشتباه کردم غلط کردم کمکم کن بعد گفت بیا یکی باهات کار داره منم تا اینو گفت قطع کردم و اس دادم گفتم روم نمیشه با نامزدت حرف بزنم ببخشید دیگه مزاحم نمیشم حلالم کن اما اگه میتونی کمکم کن.اس داد گفت مگه قرار نبود دیگه زنگ نزنی و اس ندی؟منم اس دادم قسم خوردم گفت این آخریه اما تورو ارواح روح مرده هات کمکم کن و دیگه چیزی نگفت من موندم چیکار کنمSad
من میمونمو سکوتم رو جار میزنم...
 سپاس شده توسط p_boy22 ، poya
اِ اِ اِ اِ اِ اِ پس اونی که من ازرومیزبرداشتم آب نبوده؟؟؟؟؟ میگم یه مزه ای میداد!!HuhHuhHuh
بدیدبیاد
من اونی که عکس پرنده داره میخوام
آره ازاین جورآدمازیادیدمBig Grin
بابا جون این دخترا به کی وفا کردن که بخوان به تو وفا کنن ! صد بار گفتم بهت حسین دور این دخترا رو خط بکش خودت ضرر میبینی گوش نکردی ... منو ببین ! دوس دختر ندارم واسه خودم راحتم SmileWink
 سپاس شده توسط p_boy22 ، .ali.
اهههههههههه.
اين ياهو عصابمو خورد كرد.
شما ياهو دارين امتحان كنين ببينين كلا ياهو سرويسش خرابه
دستهــايم را محکمتر بگيـر

من هنوز هم نميخواهــم

تورا...

به دست خاطرات بسپارم...

سپاس شده توسط .ali.
بدبخت شدی اگه به مافوقت نگفتم Big Grin
خوب شد من نخوردم
بچه ها یکی بره سر صابرو گرم گنه یا حواسشو پرت کنه
A little thought can make all the difference
خوب من خوب سر در نياوردم يكي واسم توضيح بده
الان تو دختره رو ميخواي اون نمي خوادت يا بر عكس؟
يا همو ميخوايد بابايه دختره نميزاره؟
همیشه با خودم فکر میکنم برای سکوت هم معنی مثبت هست هم معنی منفی!

یه بار می گیم سکوت علامت رضاست ..

یه بارم میگیم جواب ابلهان خاموشی است ..
(09-02-2012، 20:42)soltane ehsas m2 نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
تـالـار خـروسای سینـه سپر :| 38 دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
من اومدم وسط حالا دس دس دددددددددددددددددددددددددددددسسسسسسسسس Big Grin

حالادست دست
(09-02-2012، 20:42)hossein. نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

دیروز ظهر داشتیم با هم حرف میزدیم.ما با هم قصد ازدواج داشتیم و این دوست بنده خیلی حساس بود که من دوروبر دختری نرم و فلان و بهمان.
دیروز بهش گفتم من یک خواهر اینترنتی دارم فقط در حد سلام احوال پرسیه اونم گفت تو غلط میکنی بعد گوشیشو قطع کرد هر چی زنگ زدم خاموش میکرد و چند بار هم میگفت مزاحم نشو آخرش برداشت گفت بیا با بابام حرف بزن اونم گفت تا بله قطع کردم زنگ زد خونمون گفت چرا با دختر مردم دوست میشی چرا با آبروی مردم بازی میکنی؟منم چیزی نداشتم بگم و بهش گفتم تورو قرآن بزارید صداشو بشنوم و باهاش حرف بزنم گفت نه نمیشه و گوشی رو روم قطع کرد منم چند دقیقه بعد چون شارژ نداشتم با خط خونه دوباره زنگ زدم گفت بله منم گفتم خسته نباشید منظور بدی نداشتم فقط میخواستم با ادب بازی دربیارم که گرفتم فحش سیر فحشم کرد منم گفتم فحش ندید بعد گفتم دختر شما با من دوست شده اونم داد زد گفت این غلط کرده من تورو گیر بیارم از وسط نصفت میکنم منم انقدر بهم فحش داد چیزی نگفتم و قطع کردم.بعد زنگ زدم به سرویس خواهرش که یک خانومیه و تازه نامرد کرده و از جریانمون با خبره تازه 3شنبه ظهر هم اون آوردش سر قرار.به اون گفتم گفت بزار فردا بهت میگم چی شده اس میدم بهت.منم صبر کردم چیزی نگفت تا ظهری زنگ زدم گفتم چی شده؟با لحن بدی باهام حرف زد و گفت حقته فحش خوردی تازه کمت بوده چرا گفتی دخترتون بزور با من دوست شده؟منم گفتم من اشتباه کردم غلط کردم کمکم کن بعد گفت بیا یکی باهات کار داره منم تا اینو گفت قطع کردم و اس دادم گفتم روم نمیشه با نامزدت حرف بزنم ببخشید دیگه مزاحم نمیشم حلالم کن اما اگه میتونی کمکم کن.اس داد گفت مگه قرار نبود دیگه زنگ نزنی و اس ندی؟منم اس دادم قسم خوردم گفت این آخریه اما تورو ارواح روح مرده هات کمکم کن و دیگه چیزی نگفت من موندم چیکار کنمSad

اوففففففففففف رمان نوشتیBig Grin
زندگی ریاضیات است .18
خوبی ها را جمع کنید ،:
دعواها را کم کنید ،
شادی ها را ضرب کنید ،
دردها را تقسیم کنید ،
نفرت ها را زیر رادیکال ببرید .
عشق را به توان برسانید Heart

سپاس شده توسط behnaz

[-]
به اشتراک گذاری/بوکمارک (نمایش همه)
google Facebook cloob Twitter
برای ارسال نظر وارد حساب کاربری خود شوید یا ثبت نام کنید
شما جهت ارسال نظر در مطلب نیازمند عضویت در این انجمن هستید
ایجاد حساب کاربری
ساخت یک حساب کاربری شخصی در انجمن ما. این کار بسیار آسان است!
یا
ورود
از قبل حساب کاربری دارید? از اینجا وارد شوید.

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 5 مهمان