امتیاز موضوع:
  • 8 رأی - میانگین امتیازات: 3.75
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

گـُـفـتـُـــگـوےِ آزاد 【105】

(04-04-2014، 23:53)tania♥ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

سپاس نشانه ی رضایت بود؟؟!

هیییمDodgy
هَـ ـر چـ ـے ڪـ ـﮧِ هَـ سـ تَـҐ

هَـ ـر چـ ـے ڪـ ـﮧِ مـ ـے گَـ Ґ

هَـ ـر ڪـ آرـے ڪـ ـﮧِ مـ ـے ڪُـ نَـҐ

بـ ـﮧِ פֿُـ و בَҐ مَـ ر بـ وطـ ـﮧِ

سپاس شده توسط ERF@N
آگهی
(04-04-2014، 23:54)ஐற£ℒἶ†дஐ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(04-04-2014، 23:53)tania♥ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

هیییمDodgy

خو چرا میزنی؟؟
از اول میگفتیع!
 سپاس شده توسط ERF@N
(04-04-2014، 23:51)ஐற£ℒἶ†дஐ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(04-04-2014، 23:49)ERF@N نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

چه ربطی داشت؟O_O
اصن من بد!

ول کلمه بدیست

باشع تو بد

خودت گفتیا نزنی زیرشاSmile

منم خوبم^__^

فقط حالم بدس برم لالا؟؟

(04-04-2014، 23:51)tania♥ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

هعیییی!!
الان بحث دو نفرس بقیه ام دارن فیلم سینمایی نبگا میکنن؟؟! :-\

مگه سینماس؟؟

واع عرفی فیلممونم کردن

(04-04-2014، 23:51)✿♥нα৳є ...ℓσνє✿♥ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

خدافسی crying

بای^__-

ولی تو با من قهر بودیا

بی ادب این چه حرفی بود که زدی‎Dodgy
 سپاس شده توسط ஐற£ℒἶ†дஐ ، Blązing~Ŝtąr ، ✿♥нα৳є ...ℓσνє✿♥
(04-04-2014، 23:54)ERF@N نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(04-04-2014، 23:51)tania♥ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

هعیییی!!
الان بحث دو نفرس بقیه ام دارن فیلم سینمایی نبگا میکنن؟؟! :-\

با گوشی اومدی نه؟ تابلو شد

عآر... دقیقا!!
 سپاس شده توسط ERF@N
(04-04-2014، 23:55)ERF@N نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

حرف زیاد زدم کدومشون را میگی؟؟؟

(04-04-2014، 23:55)tania♥ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(04-04-2014، 23:54)ஐற£ℒἶ†дஐ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

هیییمDodgy

خو چرا میزنی؟؟
از اول میگفتیع!

چی را می گفتم؟؟

هییییییی

فهمیدم کدوم حرفا میگی

بی شور تو منحرفی

سپاس شده توسط ERF@N
ملی مگه مرض دارم با بهترین دوستم ک باشی قهر کنم 
ابجی گلم Heart
گـُـفـتـُـــگـوےِ آزاد 【105】 32
 سپاس شده توسط ஐற£ℒἶ†дஐ ، ERF@N
(04-04-2014، 23:57)ஐற£ℒἶ†дஐ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(04-04-2014، 23:55)ERF@N نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(04-04-2014، 23:55)tania♥ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

هیییمDodgy

خو چرا میزنی؟؟
از اول میگفتیع!

چی را می گفتم؟؟

هیچی باع!
وللش...
 سپاس شده توسط ERF@N
سلآم :|
دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
تـــَـنــهـــایی
 سپاس شده توسط ஐற£ℒἶ†дஐ ، ERF@N
(04-04-2014، 23:59)✿♥нα৳є ...ℓσνє✿♥ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

ملی مگه مرض دارم با بهترین دوستم ک باشی قهر کنم 
ابجی گلم Heart

فدایی داری♥

سپاس شده توسط ERF@N ، ✿♥нα৳є ...ℓσνє✿♥
(04-04-2014، 23:57)ஐற£ℒἶ†дஐ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

هیییمDodgy

خو چرا میزنی؟؟
از اول میگفتیع!

چی را می گفتم؟؟

اونو:| بای تا دو و نیم شب
 سپاس شده توسط ஐற£ℒἶ†дஐ ، Blązing~Ŝtąr

[-]
به اشتراک گذاری/بوکمارک (نمایش همه)
google Facebook cloob Twitter
برای ارسال نظر وارد حساب کاربری خود شوید یا ثبت نام کنید
شما جهت ارسال نظر در مطلب نیازمند عضویت در این انجمن هستید
ایجاد حساب کاربری
ساخت یک حساب کاربری شخصی در انجمن ما. این کار بسیار آسان است!
یا
ورود
از قبل حساب کاربری دارید? از اینجا وارد شوید.

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 4 مهمان