امتیاز موضوع:
  • 6 رأی - میانگین امتیازات: 4.17
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

: ≈ گفتگـو آزاد نسخـ ـه ۳۸۲ ≈

28 28 28
آگهی
(09-10-2020، 11:26)i_crazygirl نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

28  28  28

384
 سپاس شده توسط Emmɑ
نویسنده نیستم ولی هنوز فعالم و در بخش تاریخ با جون و دل کار میکنم.
 سپاس شده توسط *VENUS*
(09-10-2020، 11:21)|ᴛᴏxɪᴄ| نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(09-10-2020، 11:20)ʜɪᴅᴅᴇɴ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

دانشگاها ثبت نامشون تموم نشه من جا بمونم  Bl1
ظاهرا تعطیله فعالیت هاشون از 19 مهر شروع میشه
کرونا.

امسال بیا پیش خودم
خودم به تنهایی یه دانشگام=v
رتبه کنکورش بعید میدونم کفاف حضور در محضر استاد علیمی چون شمارو بده
دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
آب کم است
دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
آن را اسراف نکنید
water is low
Do not waste it
الماء قلیل
لا تسرفوه

سپاس شده توسط *VENUS* ، شـــقآیــق ، *Aɴѕel*
(09-10-2020، 11:26)*VENUS* نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(09-10-2020، 11:25)ʜɪᴅᴅᴇɴ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

گمشووو  Telegh_01

به قرآن !
تازه امتحانامم  شروع شدن
من تازه میخوام ثبت نام کنم هیچی نمیدونم یه شماره داشتم که اونم رفته بودن مهمونی جواب ندادن
 سپاس شده توسط شـــقآیــق ، *VENUS*
(09-10-2020، 11:27)sclvrFox نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(09-10-2020، 11:21)|ᴛᴏxɪᴄ| نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

امسال بیا پیش خودم
خودم به تنهایی یه دانشگام=v
رتبه کنکورش بعید میدونم کفاف حضور در محضر استاد علیمی چون شمارو بده

دیگع چی بکنیم =c
 سپاس شده توسط *VENUS* ، م‍حمّد ، شـــقآیــق
(09-10-2020، 11:28)ʜɪᴅᴅᴇɴ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(09-10-2020، 11:26)*VENUS* نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

به قرآن !
تازه امتحانامم  شروع شدن
من تازه میخوام ثبت نام کنم هیچی نمیدونم یه شماره داشتم که اونم رفته بودن مهمونی جواب ندادن

عااا شما ترم اولین .. خب طبیعیه
ترمای بعدتون از 15 شهریور شروع میشه
 سپاس شده توسط ʜɪᴅᴅᴇɴ ، شـــقآیــق ، SɪʟᴠᴇʀMɪɴᴅ
(09-10-2020، 11:27)|ᴛᴏxɪᴄ| نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(09-10-2020، 11:26)i_crazygirl نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

28  28  28

384

بعد چند هفته بلخرع خوردم Undecided مثلا رژیم بودمااااا Dodgy
 سپاس شده توسط SɪʟᴠᴇʀMɪɴᴅ
http://dl.akskhor.ir/uploads1/Screenshot-20201009-120735-Samsung-Internet.jpg

=v
 سپاس شده توسط SɪʟᴠᴇʀMɪɴᴅ ، شـــقآیــق ، *Aɴѕel*
رژیم یه چیز باحاله.
مثل یک چالش.
 سپاس شده توسط Emmɑ

[-]
به اشتراک گذاری/بوکمارک (نمایش همه)
google Facebook cloob Twitter
برای ارسال نظر وارد حساب کاربری خود شوید یا ثبت نام کنید
شما جهت ارسال نظر در مطلب نیازمند عضویت در این انجمن هستید
ایجاد حساب کاربری
ساخت یک حساب کاربری شخصی در انجمن ما. این کار بسیار آسان است!
یا
ورود
از قبل حساب کاربری دارید? از اینجا وارد شوید.

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 3 مهمان