امتیاز موضوع:
  • 3 رأی - میانگین امتیازات: 3.33
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

¤¢گفتگو آزاد نسخه 235¢¤

(15-04-2015، 21:06)✯ѕтαя gιяℓ✯ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

به...!
مبینم جمعتون جمعه:-) 

خلمون کمه که اووومد

شوخی کردماااا توجدی نگیر خوبی؟؟

(15-04-2015، 21:08)Mohammad 77 نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(15-04-2015، 21:03)ÃiÐå joÔÑ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(15-04-2015، 21:01)Mohammad 77 نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

سلام ((((((((((((((:

سلوووووووووووووم سپاس یادت نره هاااا!!!

سلام .______________.
خوبی مدیر اینجا هیشکس منو دوس نداره یحنی باید التماسشون کنم برای ی سپاس خشک و خالی!!!!
گاهــی باید نباشــی ... تا بفهمــی نبودنت واسه کی مهمه ...
.
.
.
؟! اونوقته که میفهمی بایــد همیشه با کی باشی ....
 سپاس شده توسط || Mιѕѕ α.η.т || ، Mohammad 77
آگهی
(15-04-2015، 21:08)ÃiÐå joÔÑ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(15-04-2015، 21:06)✯ѕтαя gιяℓ✯ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

به...!

خلمون کمه که اووومد

-_-
تو منو چی فرض کردی....؟!

نه باو ._. چ ناراحتی *._.

مرسی تو خوبی؟!√
(15-04-2015، 21:08)ÃiÐå joÔÑ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

به...!

خلمون کمه که اووومد

(15-04-2015، 21:08)Mohammad 77 نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(15-04-2015، 21:03)ÃiÐå joÔÑ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(15-04-2015، 21:01)Mohammad 77 نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

سلام ((((((((((((((:

سلام .______________.
خوبی مدیر اینجا هیشکس منو دوس نداره یحنی باید التماسشون کنم برای ی سپاس خشک و خالی!!!!

ممنون شما خوبی ؟ ._.
موضوع اینجاست که تعریف شما از دوست داشتن چه چیزیه ؟ ._.
amir love all^_^
no one love amir^_^
but im happy^_^
 سپاس شده توسط ÃiÐå joÔÑ
(15-04-2015، 21:10)✯ѕтαя gιяℓ✯ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

به...!

خلمون کمه که اووومد

-_-
تو منو چی فرض کردی....؟!

مرسی تو خوبی؟!√
من ت رو انسان فرض کردم بیخی

به خوبی تو عزیزم چ خبرااا؟؟

(15-04-2015، 21:11)Mohammad 77 نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

به...!

خلمون کمه که اووومد

سلام ((((((((((((((:

سلام .______________.

ممنون شما خوبی ؟ ._.
موضوع اینجاست که تعریف شما از دوست داشتن چه چیزیه ؟ ._.

اینجا به معنی مدیرا هوای عزیزاشونو داشته باشن برو بچ هم سپاس بدن اما در دنیای واقعی ی جور دیگس ک الان حسش نیس مدیر
.
.
.
 سپاس شده توسط Mohammad 77
(15-04-2015، 21:12)ÃiÐå joÔÑ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(15-04-2015، 21:10)✯ѕтαя gιяℓ✯ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

به...!

خلمون کمه که اووومد

-_-
تو منو چی فرض کردی....؟!

مرسی تو خوبی؟!√
من ت رو انسان فرض کردم بیخی

به خوبی تو عزیزم چ خبرااا؟؟
هی هیچی:-) 
 سپاس شده توسط ÃiÐå joÔÑ
امشب خدمو نکشم صلوات^_^
 سپاس شده توسط ÃiÐå joÔÑ ، RєƖαx gнσѕт
ینی الان من دارم شاخ در میارم
از تو باغ خونمون صدای بلبل میاد این وخت شب
 سپاس شده توسط ÃiÐå joÔÑ
این مهمونه آشناس!
 سپاس شده توسط tyjtfhdhr
(15-04-2015، 21:11)~ChaRizMa~ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

amir love all^_^
no one love amir^_^
but im happy^_^

شرط میبندم ایناهم از تو دیکشنری در اوردی:||| منکه پایه لایکتم میخوام ببینم کی ب درجه نویسندی میرسی

(15-04-2015، 21:15)PrInceSs~AloNe نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

ینی الان من دارم شاخ در میارم
از تو باغ خونمون صدای بلبل میاد این وخت شب

خخخخخ
.
.
.

[-]
به اشتراک گذاری/بوکمارک (نمایش همه)
google Facebook cloob Twitter
برای ارسال نظر وارد حساب کاربری خود شوید یا ثبت نام کنید
شما جهت ارسال نظر در مطلب نیازمند عضویت در این انجمن هستید
ایجاد حساب کاربری
ساخت یک حساب کاربری شخصی در انجمن ما. این کار بسیار آسان است!
یا
ورود
از قبل حساب کاربری دارید? از اینجا وارد شوید.

موضوعات مرتبط با این موضوع...
  گفتگو آزاد |نسخه ۴۶۸
  هستی نیستی {نسخه 2}
  اسم نفر قبلی رو عوض کن(اگه دختره اسم پسر بذار اگه هم پسره اسم دختر بذار!) نسخه ۲
  تو پروفایل نفر قبلی چه چیزی نظرتو جلب کرده؟! || نسخه 10
  بازی پیشگویی (نفر بعدی...) || نسخه ۲
  داری یا نداری؟ || نسخه ۲
  سوال از تو جواب از نفر بعدی! {نسخه 5}
  فکر میکنی نفر قبلی چند درصد دوست داره؟ نسخه ۳
  آواتار نفر قبلیت چه چیزی رو نشون میده؟|| نسخه ۶
  « عکـس از " خـود " و " اتـاق شخـصی " خـود » نسخه 3

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 2 مهمان