امتیاز موضوع:
  • 1 رأی - میانگین امتیازات: 5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

ஜ۩۩ஜ ChAtRo0m V£r$!0N 126 ஜ۩۩ஜ

(23-05-2014، 9:42)♠̮P̮s̮a̮l̮t̮e̮M̮♠̮ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

آیسان....!
تعداد ارسالات از من کمتره:|
یوهاهاهاها=))))))))
:|

میزنمتا :| !

میخواستم ی خبری رو بهت بدم حالا بهت نمیگم :| !

والا -_- !

سارا من قراره نویسنده بشم این یارو هم قراره نویسنده بشه :| !

من تو گفتگو آزاد و موسیقی این یارو تو گفتگو ازاد :| !

حالا اگه گُفتین این یارو کیه ؟ :|

[الان اون یاره میزنه تو ذوقم میگه من خبر داشتم :| ]
  Do ɴoт dαre тo ѕтop мe jυѕт ιɴ cαѕe ѕoмeoɴe ѕтopped мe ஜ۩۩ஜ ChAtRo0m V£r$!0N 126 ஜ۩۩ஜ 31
 سپاس شده توسط Dɪʀᴇᴄᴛɪᴏɴᴇʀ~Gɪʀʟ ، Mᴏsᴇs ، Magical Girl
آگهی
(23-05-2014، 9:44)ツ سـُــــکـُــــــوت ツ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(23-05-2014، 9:42)Magical Girl نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

تو نت نمیگم .. تو نت ک هزار بار درخواست ازدواج داده |:
تو واقعیت میگم ._.

:| !

تو واقعیت ؟

آرزو بر جوانان بسی عیب نی ^_^* !

ایشاالله (: !

مث این دوتا :| ~~>دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
http://www.flashkhor.com/forum/member.php?action=profile&uid=4862 دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
http://www.flashkhor.com/forum/member.php?action=profile&uid=2122

!!

سپیده .. محمد .. عشق پایان ناپذیر .. cry girl
plαy wιтн тнe вιɢ ɢυɴѕ
 سپاس شده توسط Dɪʀᴇᴄᴛɪᴏɴᴇʀ~Gɪʀʟ ، Ƒαкє ѕмιƖє ، Mᴏsᴇs
(23-05-2014، 9:45)First Star نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

سلام ._.

نور نوریییی *^__^* !!
 سپاس شده توسط Ƒαкє ѕмιƖє ، First Star
(23-05-2014، 9:45)First Star نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

سلام ._.

نورا ، خیلی دیوثی >_<
نبودی اغامون اومده بود .. (_ _*)
فرصت اشنا شدن باهاشو از دس دادی .. جیغغغغ ، برو پروفایلشو ببین ، اواتارشو !! ^_____^
plαy wιтн тнe вιɢ ɢυɴѕ
 سپاس شده توسط Ƒαкє ѕмιƖє ، First Star
(23-05-2014، 9:46)ツ سـُــــکـُــــــوت ツ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(23-05-2014، 9:42)♠̮P̮s̮a̮l̮t̮e̮M̮♠̮ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

آیسان....!
تعداد ارسالات از من کمتره:|
یوهاهاهاها=))))))))

میزنمتا :| !

میخواستم ی خبری رو بهت بدم حالا بهت نمیگم :| !

والا -_- !

سارا من قراره نویسنده بشم این یارو هم قراره نویسنده بشه :| !

من تو گفتگو آزاد و موسیقی این یارو تو گفتگو ازاد :| !

حالا اگه گُفتین این یارو کیه ؟ :|

[الان اون یاره میزنه تو ذوقم میگه من خبر داشتم :| ]
ایمان بهم گفت-__-
یه چارماه دیه ما گفتگو میزنیم:|:|:|

[ɴᴏᴛ ʀᴇᴀʟ]
 سپاس شده توسط Ƒαкє ѕмιƖє ، Dɪʀᴇᴄᴛɪᴏɴᴇʀ~Gɪʀʟ
خدافسسسسس (ـ_ـ*) !
  Do ɴoт dαre тo ѕтop мe jυѕт ιɴ cαѕe ѕoмeoɴe ѕтopped мe ஜ۩۩ஜ ChAtRo0m V£r$!0N 126 ஜ۩۩ஜ 31
 سپاس شده توسط Mᴏsᴇs ، Dɪʀᴇᴄᴛɪᴏɴᴇʀ~Gɪʀʟ ، First Star ، Magical Girl
(23-05-2014، 9:50)ツ سـُــــکـُــــــوت ツ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

خدافسسسسس (ـ_ـ*) !
لوس:|
نرو دیه:|:|

[ɴᴏᴛ ʀᴇᴀʟ]
(23-05-2014، 9:50)ツ سـُــــکـُــــــوت ツ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

خدافسسسسس (ـ_ـ*) !

نرو9و99و9 >_< ! عـهـ -ــ-
 سپاس شده توسط Mᴏsᴇs ، Ƒαкє ѕмιƖє
(23-05-2014، 9:51)♠̮P̮s̮a̮l̮t̮e̮M̮♠̮ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

خدافسسسسس (ـ_ـ*) !
لوس:|
نرو دیه:|:|

خودتی :| !

میخوام برم ب تو چه ؟ :|

کُل احساست همینه :| !

در ضمن لوس بازی ماله دُختراس نع پسرا خودت هم تاکییـد کردی :| !

(23-05-2014، 9:52)Directioner girl نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

خدافسسسسس (ـ_ـ*) !

نرو9و99و9 >_< ! عـهـ -ــ-

فاطیییی ی دقیقه کوچولو میای پ.خ ؟ (ـ_ـ*) !
 سپاس شده توسط Dɪʀᴇᴄᴛɪᴏɴᴇʀ~Gɪʀʟ ، Mᴏsᴇs ، Magical Girl
کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: ♠̮P̮s̮a̮l̮t̮e̮M̮♠̮*، 1 مهمان
ما هم عرعر=)))))))

[ɴᴏᴛ ʀᴇᴀʟ]

[-]
به اشتراک گذاری/بوکمارک (نمایش همه)
google Facebook cloob Twitter
برای ارسال نظر وارد حساب کاربری خود شوید یا ثبت نام کنید
شما جهت ارسال نظر در مطلب نیازمند عضویت در این انجمن هستید
ایجاد حساب کاربری
ساخت یک حساب کاربری شخصی در انجمن ما. این کار بسیار آسان است!
یا
ورود
از قبل حساب کاربری دارید? از اینجا وارد شوید.

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان