امتیاز موضوع:
  • 12 رأی - میانگین امتیازات: 4
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

⊶⊰گُـفـتُـــــــــگــویِ آزاد نُســـ×ــــخِه یِ1 + 4✖8 ⊱⊷

(01-08-2013، 16:41)happy girl نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(01-08-2013، 16:37)*βeС-МoЯЯiGαƝ* نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

آقا کسی منو میبینه؟ Sad

اره نوه ی نازم!

تارایی خودتو چسبوندیا !
رزی خودشو چسبونده یارو عاشقه من بود:cool:Big GrinBig Grin
یآرو بآ یه چِشمَک غَش کَرد ..:cool:Big Grin

(01-08-2013، 16:41)✖♥♀ LØVЄ !s √♥✖ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(01-08-2013، 16:39)*!*karola*!* نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(01-08-2013، 16:38)✖♥♀ LØVЄ !s √♥✖ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

جــآن؟
اون حق نداره به دختر من دستور بدهAngryBig Grin
مبارکه دخدرمBig Grin
خخخخ مُنتَظِره نَوه هآت بآش پیرزَن Big Grin(شوخی)
نوه های من باید خرس بشن افتاد؟Angel
بآشه مــــــآمی .. ^_^
دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
⊶⊰گُـفـتُـــــــــگــویِ آزاد نُســـ×ــــخِه یِ1 + 4✖8 ⊱⊷ 260
 سپاس شده توسط Mïņ̃†êR
آگهی
به دومادی بگو باید باهاش اشنا شمAngel
 سپاس شده توسط T A R A
دو روزه حال و هواي ازدواج دارم..
معلوم نيس چن نفر تو اين شباي قدر منو از خدا خواستن..Angel
 ..!! I am not afraid to walk this F*cking world alone
 سپاس شده توسط *βeС-МoЯЯiGαƝ* ، Mïņ̃†êR ، D-:
(01-08-2013، 16:43)*!*karola*!* نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(01-08-2013، 16:41)happy girl نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(01-08-2013، 16:37)*βeС-МoЯЯiGαƝ* نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

آقا کسی منو میبینه؟ Sad

اره نوه ی نازم!

تارایی خودتو چسبوندیا !
رزی خودشو چسبونده یارو عاشقه من بود:cool:Big GrinBig Grin
یآرو بآ یه چِشمَک غَش کَرد ..:cool:Big Grin

دیگه از جوونای امروز بیشترم انتظار نمیره
دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
Channel
 سپاس شده توسط T A R A
(01-08-2013، 16:45)✖♥♀ LØVЄ !s √♥✖ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

به دومادی بگو باید باهاش اشنا شمAngel
بآشه ^__^
⊶⊰گُـفـتُـــــــــگــویِ آزاد نُســـ×ــــخِه یِ1 + 4✖8 ⊱⊷ 260
(01-08-2013، 16:46)*2gether4ever* نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

فقط یه نفر:

عزرائیل Big Grin (شوخی)
 سپاس شده توسط *2gether4ever*
(01-08-2013، 16:41)*βeС-МoЯЯiGαƝ* نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(01-08-2013، 16:38)AmItiSe نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

آقا کسی منو میبینه؟ Sad
 نچ|:

آخه مگه کسی جیگرشو میبینه؟|:

جیگر تویه بدنه قابل دید نی -_-

ستی با من بودی؟ :| ⊶⊰گُـفـتُـــــــــگــویِ آزاد نُســـ×ــــخِه یِ1 + 4✖8 ⊱⊷ 260

نمی دونم 0_0

با جیگرم بودم ^_____^
cof cof
 سپاس شده توسط *βeС-МoЯЯiGαƝ*
(01-08-2013، 16:46)*2gether4ever* نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

اعتماد به نفست تو حلقه اونایی که دعا کردن
Channel
 سپاس شده توسط T A R A ، *βeС-МoЯЯiGαƝ* ، *2gether4ever*
نــ×ــآزی^ـــ^
 سپاس شده توسط T A R A

توهمه جدیش نگی -___-

همه دخترا دچــآرش میشن -_-

تو دیگه قاط زدی -_-
cof cof
 سپاس شده توسط *βeС-МoЯЯiGαƝ* ، *2gether4ever*

[-]
به اشتراک گذاری/بوکمارک (نمایش همه)
google Facebook cloob Twitter
برای ارسال نظر وارد حساب کاربری خود شوید یا ثبت نام کنید
شما جهت ارسال نظر در مطلب نیازمند عضویت در این انجمن هستید
ایجاد حساب کاربری
ساخت یک حساب کاربری شخصی در انجمن ما. این کار بسیار آسان است!
یا
ورود
از قبل حساب کاربری دارید? از اینجا وارد شوید.

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 9 مهمان