امتیاز موضوع:
  • 2 رأی - میانگین امتیازات: 5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

۞ ♥♥♥ ۞ گـُـفـتـُـ198ــگـوےِ آزاد۞ ♥♥♥ ۞

مرضـی یس
سلناس؟!
.
.
.
دونگی فک کنم گفتی اواتارم خوبه تشکر کردم(:
 سپاس شده توسط Brooklyn Baby
آگهی
(29-08-2014، 15:20)frost نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

نوری ..

بش بگو خیلییی *** -_-

این آواتارت قشنگه ^_^

اون قبلیه میدونی مال چه روزی بود ؟ :|

مال روزی که -__- اه بیخیالش -___-
 سپاس شده توسط Brooklyn Baby
(29-08-2014، 15:20)First Star نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

نقل قول: حتما دیروز فرداس و شنبه دوشنبه 
به سرد هم گرم می گی ؟ ۞ ♥♥♥ ۞ گـُـفـتـُـ198ــگـوےِ آزاد۞ ♥♥♥ ۞ 250

به سرد میگم ولرم Angel

فردا پس فرداس Angel

شنبه هم جمعس Angel
امیدوار شدم Tongue
(29-08-2014، 15:20)~ُُBön َBáŠŦ~ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(29-08-2014، 15:16)Thief نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(29-08-2014، 15:15)مـــــــهــنــاز نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

از ایــن که یه پسر بم بگه "جیگـر" حـآلم بهم می خوره >.<

ججججیییییییییگگگگگگگگگگگگگگگگگگگگگررررررررر

الاغ . Dodgy

بار آخرت باشه . :97:

نرو کارت دارم /Angel

به ترتیب جوابت رو میدم
1- باباته Dodgy
2- نمی  شه
3- موندم تا کراتو بکنی
(29-08-2014، 15:20)مـــــــهــنــاز نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

لوز المعده کـآنگورو -_-

هوش پت و مت
۞ ♥♥♥ ۞ گـُـفـتـُـ198ــگـوےِ آزاد۞ ♥♥♥ ۞ 250
منـ دیگـر به گذشتهـ نگاهـ نمی‌کنمـ. پشیمانـ نیستمـ. منـ بهـ آیندهـ نگاهـ می‌کنمـ. همهـ چیز بهـ یکدیگر متصـلـ هستند و منـ از آنـ برایـ افشاگریـ استفادهـ میـ کنم، برایـ محافظتـ و اگر لازمـ شد ... برایـ مجازاتـ.

(Aiden Pearce)
 سپاس شده توسط First Star ، ★ASAL-GIRL★ ، an idiot
(29-08-2014، 15:22)~ُُBön َBáŠŦ~ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(29-08-2014، 15:21)مـــــــهــنــاز نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(29-08-2014، 15:20)~ُُBön َBáŠŦ~ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(29-08-2014، 15:16)Thief نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(29-08-2014، 15:15)مـــــــهــنــاز نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

از ایــن که یه پسر بم بگه "جیگـر" حـآلم بهم می خوره >.<

ججججیییییییییگگگگگگگگگگگگگگگگگگگگگررررررررر

الاغ . Dodgy

بار آخرت باشه . :97:

نرو کارت دارم /Angel

^__^

هـآ هـآ هـآ ^.^

نخـند -__^

چشم ._.
 سپاس شده توسط an idiot
سلام fishing
 سپاس شده توسط ~Mahnaz~ ، an idiot
.
 سپاس شده توسط ~Mahnaz~ ، ★ASAL-GIRL★ ، Brooklyn Baby
(29-08-2014، 15:21)koorosh-joon نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(29-08-2014، 15:19)*yasna* نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(29-08-2014، 15:15)koorosh-joon نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(29-08-2014، 15:13)*yasna* نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(29-08-2014، 15:13)koorosh-joon نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

از صبح تاحالا هی خودمو ریست کردم درست نشد.Confused
باس هاردتو عوض کنی

اوف گرونه باید پولامو جمع کنم.لامصب تازه عوضش کرده بودم چینیه دیگه
اه اه کی از این حالت درمیای؟

نمیدونم.باید بالاخره درست شه.یه ریکاوری کردم همه چیزو....
الآن درست شد.ببخشید شما کی هستید؟اطلاهاتم پاک شده.Huh
اهم اهم من غزاله 15 از آستارا فوق تخصص اسگل کردن
                                                              دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
(:
 سپاس شده توسط koorosh-joon ، ghgbggf
(29-08-2014، 15:23)Raha❤️2014 نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

سلام fishing

سلـآم رهـآ ^_^
 سپاس شده توسط an idiot
(29-08-2014، 15:23)んム刀ノリ乇 نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

.
اهان میخوامش برام بفرستBig Grin
۞ ♥♥♥ ۞ گـُـفـتـُـ198ــگـوےِ آزاد۞ ♥♥♥ ۞ 250
ایمان و مهناز ؟ :|

من چقدر خنگم خداا چقدر دیر میفهمم همه چیو cof
 سپاس شده توسط ~Mahnaz~ ، Aiden Pearce ، an idiot ، Brooklyn Baby

[-]
به اشتراک گذاری/بوکمارک (نمایش همه)
google Facebook cloob Twitter
برای ارسال نظر وارد حساب کاربری خود شوید یا ثبت نام کنید
شما جهت ارسال نظر در مطلب نیازمند عضویت در این انجمن هستید
ایجاد حساب کاربری
ساخت یک حساب کاربری شخصی در انجمن ما. این کار بسیار آسان است!
یا
ورود
از قبل حساب کاربری دارید? از اینجا وارد شوید.

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 6 مهمان