امتیاز موضوع:
  • 2 رأی - میانگین امتیازات: 5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

گفتگوی آزاد نسخه ۳۴۱

(25-03-2020، 10:18)**GHAZAL** نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(25-03-2020، 10:16)SHAGHAYEGH-MIRR نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

@"**GHAZAL**"
خو بیاد4xv
براچی گفتی؟:ngh:

عزیزم حرف بد زدی17
میااد اخطار میده بت
بعد تو ب غلط کردن میوفتی =/
دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

LETS ME IN HA HA HAAAA
خلاف قوانین؟! تکراری؟! بی کیفیت؟! اسپمزا؟! اسپم؟!کم محتوا؟!
دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
ویلای دو خوابه و ارزان قیمت در نزدیکی دریا در شهر رامسر (:
آگهی
(25-03-2020، 10:21)sirvan.. نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(25-03-2020، 10:18)ღℯʟїкα نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(25-03-2020، 10:17)sirvan.. نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(25-03-2020، 10:11)ღℯʟїкα نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(25-03-2020، 9:56)setayesh- نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

@ღℯʟїкα
 بدو بیا دلم برات یه ذره شده Heart

Heart  Heart  Heart  Heart
سلام

ملیکا یه سوال می پرسم جون امیر راستشو گو
من ازکی به تو پ.خ نداد.
اصلا من دیروز به توپ.خ دادم؟؟؟؟
اخرین بار در مورد
مهران پرسیدی
دیگه پ.خ ندادی
یک هفته بیشر میشه دیگه

ارع
نآشناس
 سپاس شده توسط ρσєѕɪ
(25-03-2020، 10:21)s҉a҉d҉r҉a҉ w҉i҉n҉n҉e҉r҉ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(25-03-2020، 10:18)**GHAZAL** نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(25-03-2020، 10:16)SHAGHAYEGH-MIRR نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

@"**GHAZAL**"
خو بیاد4xv
براچی گفتی؟:ngh:

عزیزم حرف بد زدی17
میااد اخطار میده بت
بعد تو ب غلط کردن میوفتی =/

LETS ME IN HA HA HAAAA

خیلی بری وایتو دوس داری ن؟
(25-03-2020، 10:20)Ƒalleη نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

@esiesi

تا کی میخوای دروغ بگی ؟ خودت دو روز پیش به من نگفتی عنصرالمعالی کیکاووس بن اسکندری ؟ (((:

ااااااااااا
تو کی اومدی اینجا بیبی؟  Telegh_25

چیزی بهش نگین این دوست صمیمی دوست دخترمه :||||||||

لو میده منو 
گفتگوی آزاد نسخه ۳۴۱ 24
 سپاس شده توسط ρσєѕɪ ، Medusa ، sober
@"**GHAZAL**"
چشمTelegh_01Telegh_01Telegh_01Telegh_01Telegh_01
لاک هرروز پاک میکنم باز میزنم.نمازمم خیلی وقته نخوندم.دیروز توبه کردم.غلط کردن کار هرروزمهTelegh_01Telegh_01Telegh_01
(((:

•ناشناس•
 سپاس شده توسط ρσєѕɪ
Exclamation 
@"**ghazal**"

غزل من چی به تو گفتمممممممم
https://imgurl.ir/uploads/g795757_.mp3

ha haaaaaa
خلاف قوانین؟! تکراری؟! بی کیفیت؟! اسپمزا؟! اسپم؟!کم محتوا؟!
ویلای دو خوابه و ارزان قیمت در نزدیکی دریا در شهر رامسر (:
(25-03-2020، 10:21)Sober نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

من که دو سه ماهه تو خونه م
قضیه قرنطینه نیست یاد یه چیزی افتادم اومدم یه سری بزنم
آی دی احسان و ملیک مدیر خبرو می خواستم
من گاهی میام سر می زنم و میرم اما بی سر و صدا میام
تو چطوری؟

آیدی کدوم ملوکو میخوای تو سیسی؟ (((:
گفتگوی آزاد نسخه ۳۴۱ 24
 سپاس شده توسط Medusa ، sober
(25-03-2020، 10:23)SHAGHAYEGH-MIRR نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

@"**GHAZAL**"
چشمTelegh_01Telegh_01Telegh_01Telegh_01Telegh_01
لاک هرروز پاک میکنم باز میزنم.نمازمم خیلی وقته نخوندم.دیروز توبه کردم.غلط کردن کار هرروزمهTelegh_01Telegh_01Telegh_01

برو من گزارشتو بدم
برو لاک میزنی
نماز نمیخونی
توبه نمیکنی
برو بدبختی
چرا این پرهامهه دیگه نیستتتت33333333
قرار بود خوابه منو تعبیر کنه10
(((:

•ناشناس•

[-]
به اشتراک گذاری/بوکمارک (نمایش همه)
google Facebook cloob Twitter
برای ارسال نظر وارد حساب کاربری خود شوید یا ثبت نام کنید
شما جهت ارسال نظر در مطلب نیازمند عضویت در این انجمن هستید
ایجاد حساب کاربری
ساخت یک حساب کاربری شخصی در انجمن ما. این کار بسیار آسان است!
یا
ورود
از قبل حساب کاربری دارید? از اینجا وارد شوید.

موضوعات مرتبط با این موضوع...
  گفتگو آزاد |نسخه ۴۶۸
  سوال از تو جواب از نفر بعدی! {نسخه 5}
  بازی پیشگویی (نفر بعدی...) || نسخه ۲
  اسم نفر قبلی رو عوض کن(اگه دختره اسم پسر بذار اگه هم پسره اسم دختر بذار!) نسخه ۲
  « عکـس از " خـود " و " اتـاق شخـصی " خـود » نسخه 3
  اگر یه مساوی جلو اسمه نفر قبلیت بود اینور مساوی چی مینوشتی ؟ (نسخه ی 3)
  تو پروفایل نفر قبلی چه چیزی نظرتو جلب کرده؟! || نسخه 10
  داری یا نداری؟ || نسخه ۲
  تو یه کلام بگو از نفر قبلی خوشت میاد یا نه؟ || نسخه ۲
  گفتگو آزاد | نُسخه [467]

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 4 مهمان