امتیاز موضوع:
  • 3 رأی - میانگین امتیازات: 3.67
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

گـفـتگـوی آزاد نـسـخـه ..142..

(13-06-2014، 23:58)♫RAHA♫ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

کاشکی 6 تا میخورد میگفتم شیش تاییا!!!!!!!!!!!!!!

هلند گل اول و ک خورد از هوش رفتم :|

بعدش :|

ون پرسی :|
ون پرسی :|
ی یارو -_- اسمش خیلی مزخرفه :|
روبن :|
روبن :|
25r30
خیلی حال کردم 25r30
 سپاس شده توسط Mσηѕтєя Gιяℓ ، Mไ∫∫ ∫MΘKξЯ
آگهی
(14-06-2014، 0:01)امیررضا* نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

کسی با من کار نداره

من!
از بدبختیات مثال بزن! :|
(13-06-2014، 23:58)♫RAHA♫ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

برین با برزیل بازی کنین حال کنین اگه اسپانیا این بازی رو میبرد میرفت با برزیل, کاسیاس هم برا همین اینقدر بی تفاوت بود, تورس دروازه خالی گل نکرد, سیلوا بیخودی چیپ انداخت و....

یه ذره فک کنین بد نیس, اسپانیا از قصد اینطوری بازی کرد
Jackson Pollock paint a picture, see my vision through it
 سپاس شده توسط #marya#
حالا انگار چیکار کرده ی بازیرو برده دیگه تموم ک نشده بخاطر5تا گل ک زدین سکته نکنید
 سپاس شده توسط RedSparrow
(14-06-2014، 0:01)ღSnow Princessღ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

فرزامـ اگه آوا فلشخورو داد...منم میدمـ..!$__$

ینی چی ؟:|
آوا خودشو بندازه تو چاه توام باید بندازی ؟-_-
میگم رمزتو بده اگه آوا نداد رمزتو عوض کن :|
245
 سپاس شده توسط ღSηow Princessღ
(13-06-2014، 23:59)ღSnow Princessღ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

من باید یه 40 50 تومان واسه ملت شارژ بخرمـ)":

خب شرط خیلی سنگینی بستین!!!!!

دفه دیگه اسون تر شرط ببندین!!!
گـفـتگـوی آزاد نـسـخـه ..142.. 24
 سپاس شده توسط Mσηѕтєя Gιяℓ
(14-06-2014، 0:02)♥ماریا♥ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

حالا انگار چیکار کرده ی بازیرو برده دیگه تموم ک نشده بخاطر5تا گل ک زدین سکته نکنید

فلا ک داری از ته میسوزی گوگولی مگولی :|245
 سپاس شده توسط Mไ∫∫ ∫MΘKξЯ
منم بد ناج شدم
(14-06-2014، 0:02)★★ Ali ★★ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

برین با برزیل بازی کنین حال کنین اگه اسپانیا این بازی رو میبرد میرفت با برزیل, کاسیاس هم برا همین اینقدر بی تفاوت بود, تورس دروازه خالی گل نکرد, سیلوا بیخودی چیپ انداخت و....

یه ذره فک کنین بد نیس, اسپانیا از قصد اینطوری بازی کرد

خب از اون جایی که من بازی رو ندیدم بیشتر از این نمی تونم نظر بدم!!!
گـفـتگـوی آزاد نـسـخـه ..142.. 24
(14-06-2014، 0:01)♫RAHA♫ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(13-06-2014، 23:59)♥ماریا♥ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

ساکتDodgy

چرا؟؟؟؟

من خودم طرفدار اسپانیام!

ولی مث اون سال پرسپولیس که 5 تا از الغرافه خورد اینم 5 تا از هلند خورد!

مورد نداره همون پنجتایی ها هم میشه!!
این یه مورد رو موافقم

ولی بازی هلند و برزیل دیدن داره
 سپاس شده توسط Mไ∫∫ ∫MΘKξЯ

[-]
به اشتراک گذاری/بوکمارک (نمایش همه)
google Facebook cloob Twitter
برای ارسال نظر وارد حساب کاربری خود شوید یا ثبت نام کنید
شما جهت ارسال نظر در مطلب نیازمند عضویت در این انجمن هستید
ایجاد حساب کاربری
ساخت یک حساب کاربری شخصی در انجمن ما. این کار بسیار آسان است!
یا
ورود
از قبل حساب کاربری دارید? از اینجا وارد شوید.

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 3 مهمان